Güzelkız.com

Zuhair Murad Pre-Fall 2017 Koleksiyonu


Zuhair Murad Pre-Fall 2017 Koleksiyonu

Zuhair Murad’ın Pre-Fall 2017 Koleksiyonu çinli nakış işlemeleri ile  80’lerin modasını getiriyor

Zuhair Murad ‘ın Pre-Fall 2017 koleksiyonunda yine nostalji  bol oldu, harika olan bu yeni koleksiyonda yetenek ve ışıltı beklenen miktarda vardı.  Çin nakışlar ve grafiklerinin esin kaynağı olan tasarımlar ve 80’lerin modası var.

Çiçeklerle süslenmiş 80’lerin tarzı; tül, organze, topal ve dantel, sarmallar ve her yerde parlak bir şekilde parlayan güzel kuşlar ile kesinlikle çok güzel. Dokuların ve stillerin birlikteliği  garip, ancak her toplulukta üstten alta doğru güzel çalışıyor. Zuhair Murad’ın koleksiyonları, kadın formunu süslemek için mükemmel bir kesim ve siluetle mükemmel bir drama ve cazibe karışımını birlikte getiriyor.

Zühair Murad’ın 2017 Pre-Fall koleksiyonununda bir çok kontrast oyun içeriyor. Dokular arasındaki kontrast, işlemeli ve boncuklu kot pantolonlar, kat kat etekler, şık fırfır ve karmaşık kesikler üzerinde belirgindir. Çoraplarda bile dokular var!

Ayakkabıların birçoğu parlak pembe, mükemmel yerleştirilmiş fırfır ve diğer siyah ayakkabılarda da fırfırlar vardı. Genel olarak koleksiyon biraz sinir bozucu, fakat aynı miktarda yumuşak detaylarda var. Parlak paneller, gözlerde etki için bir başka nokta daha sunuyor; tasarımlarda şıklık seviyesini azaltmaksızın boğucu bir unsur ve sezon sonrasında müşterilere yeni sezonu veren genel hissi ekliyor.

Çoğu zaman göz ardı edilen şey pantolon. 2017 yılında Zuhair Murad koleksiyonunda, siyah smokin çizgileriyle pembe smokin pantolonlar, özelleştirilmiş siyah kalem pantolonlar ve güzelce öne çıkan geniş paçalı, yüksek bel pembe pantolonlar var.

Zuhair Murad 2017 Koleksiyonu

Zuhair Murad koleksiyonlarında ve diğer bölümlerdeki farklılık, müşterileri üzerinde inanılmaz görünen güzel kıyafetler sağlamanın nihai niyetini hiç aşmayan ayrıntı ve kontrast miktarı sağlıyor. Terzilik her açıdan mükemmel görünüyor, omuzlarda ve eteklere bir miktar ses katıyor. Topluluklara yerleştirilen hareket ve hacim, yalnızca bazı eteklerin görünümlerin den daha fazlasıdır. Üstler ve ayakkabılardan birkaçında yüzen katmanlar ve fırfır’larla süslenmiş.

Görünüşler arasındaki geçiş tutarlıdır ve renk şeması – siyah ve pembe – şaşırtıcı ve merak uyandırıcıdır. Bu yeni koleksiyonunda, çift renk setiyle pembe, siyah, doku ve şekillerin temelinde inşa edilmiş etkileyici bir koleksiyon yaptı.

Parlaklık, Zuhair Murad’ın koleksiyonlarının her birinde olduğu gibi güzel yerleştirildi. Her şey harika bir şekilde kesildi. Bütün bu nedenlerden dolayı, Zuhair Murad’ın her mevsimde yetişen güçlü ve kararlı bir moda izlemesi vardır.

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Zuhair Murad Pre-Fall 2017 Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.