Güzelkız.com

ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu


ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu

Beklenen Maui ve Sons x Zara İlkbahar yaz 2017 kapsül koleksiyonu nihayet zara.com’da satın alınabilir; tüm parçalar tabii ki, tüm ilkbahar ve yaz aylarında giymek için taze bir nefes alıyor!

Seksenli yıllardan beri sörf kültürünün bir parçası olan Maui and Sons, renkli ve neşeli Kaliforniyalı stili ile dünyaca ünlüdür ve bu zaman zarfında, Zara’nın en çok yazlık kapsül koleksiyonlarından biri olan ekstra ilham verici faktör olarak hizmet etmiştir.

Hem plaj hem de sokaklarda giymek için temel unsurlarla dolu olan bu Maui ve Sons x Zara ilkbahar / yaz 2017 kapsül koleksiyonu bize, gelecek yıllarda da modaya uygun ve şık görünecek yenilenmiş parçalar sunuyor. Zara, Maui ve Sons’un zımba parçalarından birini mümkün olduğunca Kaliforniya tarafından onaylanmış hale getirmek için stil, tasarım ve malzemeleri kontrol altına almalarına izin verdiği için gelecekteki eğilimler de olabilir.

ZARA İlkbahar Yaz 2017

ZARA İlkbahar Yaz 2017

Bu nedenle, Zara’nın en son kapsül koleksiyonu, hem çizgiler hem de siluetlerle rahatça gevşemiş, tüm öğeler rahatlıkla geniş ve serbestçe dolaşmak için kolaylık sağlamaktadır. Hepsi klasik sörf stilini Maui and Sons’un tipik baskılı tasarımlarıyla birleştiriyor.

ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu (2)

ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu (2)

Aynı durum, askeri ve kot ceketler için de geçerlidir ve sonuncusu bu Maui ve Sons x Zara 2017 kapsül koleksiyonunun mutlak kalemi olma özelliğini taşımaktadır. Ve kottan yapılan kapsül koleksiyonunun beyaz pantolonları ve kısa şortları da var, her iki stil de denim gömlekleri ve ceket kadar rahat.

ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu (1)

ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu (1)

Denim bir yana, Maui ve Sons x Zara SS 2017 kapsül koleksiyonunda, sahilde ya da şehirde yağışlı olsun ya da olmasın son derece kullanışlı olabilecek, kuşkusuz etkili olabilecek bir başka yağmurluk bulunur. Maui ve Sons’un imzalı basılı tasarımlarına da sahiptir ve sadece güneş enerjisine sahip bir ülkeden çok uzakta yaşıyor olsanız bile Kaliforniya yaşam tarzının tadına bakabilirsiniz.

Oldukça küçük bir kapsül koleksiyonu olmasına rağmen, gerçekten bizim için aylarca kullanmamızı sağlayan çok yönlü bir seridir. Aynı zamanda,

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.




ZARA İlkbahar Yaz 2017 Kapsül Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.