Moda

Zara Home Yaz 2017 Bikini Modelleri

By  | 

Karmen Pedaru Models Zara Home’s Summer 2017 Swimsuits

Zara Home yaz 2017 bikini modelleri, çiçekler den baskılar ve desenleri ile renkli ve inanılmaz güzel. İspanyol markası dikkatlice muhteşem ve her kadın için ideal rahat ve bohem 2017 bikini modellerini tasarladı. Zara’nın bu koleksiyonda sahil tarzı kadınlara estetik yaratmak amacıyla özenle hazırlandı. Kampanya için yüz olarak Karmen Pedaru seçildi ve her fotoğraf, modelin inanılmaz havuzbaşı pozları ile muhteşem açılardan çekildiğini gösteriyor.

Herhangi bir tek parça mayo koleksiyonda görünmüyor, ancak bu hiç de şaşırtıcı değil. Bikiniler, iç çamaşırından bir adım uzakta olan genel kullanımda olan seçenektir ve Zara’nın son zamanlarda iç çamaşırı çizgisi şaşırtıcı bir şekilde gösterilmiştir. Plaj kıyafetleri ile  giymek için harika mayolar var.

Havuz başı resimlerinin arka planı, farklı desenler ve renk seçenekleri ile çeşitli kesim ve stillerde bikinilerden çok daha fazlasını gösterdi.Ancak aynı zamanda çeşitli rahat stillerde örtüşme yapılmasına izin verildi. Seçeneklerin sayısı çok fazla, desenler  heyecan verici şekilde ve bir sonraki havuzbaşı ya da plaj gezinizde aynı bikini içinde yakalanacağınız olasılı düşük.Çünkü bikini desenleri bir çok plaj kombininde kulanım çeşitliliği sunan fonksiyonellik de özenle tasarlanmış.

Pek çok farklı kesim, daha geniş bir alışverişçi yelpazesi için bikini seçeneklerine olanak veriyor ve genel olarak stiller zariftir. Zara Home yaz 2017 bikini modelleri önceki iç çamaşırı çizgisiyle kıyas etsek de, yeni kampanyanın çok daha güzel olduğu izlenimini veriyor .Tüm koleksiyonda, yaz sezonu ve plaj ön plandadır. Bikiniler canlı ve güzel kesimlerde. Sadece bikini değil aynı zamanda üst olarak kullanım seçeneği gurur vericidir.

zara home yaz 2017 bikini modelleri 2017

zara home bikini modelleri 2017

Krem renkli geniş paçalı pantolonları ve siyah beyaz zürafa baskı bikini üstü sofistike tarz ve şık seçeneklerde . Tasarımların sadece çekici değil, aynı zamanda zekice. Geniş paçalı pantolonları bir örnek olarak tekrar kullandığımızda, pantolonların üzerinde cepler ve kemer var.

Zara Home yaz 2017 bikini koleksiyonu, plaj ve havuzda giymek için çok parçalı setler çok detaylı desenler ve trendy kesimler içerir. Koleksiyon çok etkileyici – sunulan stillerle kendinizi kaybetmek çok kolay.Aksesuarlar şapkalarla sınırlıydı, ancak giysilerin ve bikinilerin özellikleri güzel sergilendiğinden dolayı sorun değil.

Zara Home Yaz 2017 Bikini Modelleri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

1 YORUM

  1. Pingback: Zara 2017 Mayo Modelleri | Güzelkız.com

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir