Güzelkız.com

Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 2017 /18


Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 2017 /18

Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 

Yuvarlak yüz şekliniz ile saç kesiminin ve modelinin nasıl uyumlu olacağı aşağıda açıklanmıştır.

Eğer bir yuvarlak yüz şekliniz varsa, yüzünüzü ince uzun gösterecek daha yapısal bir yardımcı olacak saç modelini öğrenmek istediğinizi tahmin ediyorum? Yuvarlak yüzlerin karakteristik olarak uzunluk ve genişlikte eşittirler ve genellikle yumuşak bir çene çizgisi ve elmacık kemikleri bulunur.   Neyse ki, profosyonel saç stil uzmanları  yuvarlak yüzler için en iyi saç kesiminin tam olarak ne olduğunu paylaşıyor , bu nedenle yazın sıcak ayları için yeni bir rock stili yapabilirsiniz veya dalgalı bir bob kesim. Okumaya devam edin ve bu görünümlerden hangisinin yeni yaz arkadaşınız olabileceğini öğrenin!

Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri

1. Yan tarafları olan uzun katmanlar
Yüzünüzü uzamış ve ince göstermek ve özelliklerini övmek için yüz etrafında yana ayrılmış uzun katları deneyin. Birçok kızın yaptığı bir hata saçlarını yaparken ortadan ayırmasıdır – bu simetri oluşturur ve yüzünüzün yuvarlaklığını daha belirgin yapar . Bu nedenle, yüzünüzü daha açısal bir görünüm elde etmek için saçınızı sağ kaşının üstünde kabaca oturan bir yan parçaya biçimlendirmeyi unutmayın.

2. Üzerinde hacim olan saç kesimleri
Bazı ünlü kadınların saç kesimlerinden fikir edinmek isterseniz, o zaman yüz şeklinizi tamamlamak ve daha oval bir yüz şekli yanılsamasına yardımcı olmak için, kenarları daha kısa kesilirken yumuşak saç hacimlerini tercih ederek, tüm hacim seviyenizi başınızın üstünde tutmaya özen gösterin .

yuvarlak yüzler için saç kesimleri ve saç modelleri 2017 18

yuvarlak yüzler için saç kesimleri ve saç modelleri 2017 18

3. Çok uzun bir bob
Ne düşündüğünüzü biliyoruz , bir bob nasıl yuvarlak yüz şeklini değiştirebilir? Popüler inancın aksine, bob aslında yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimlerinden biridir – yalnızca ultra kısa olanları aklınızdan silmeniz yeterlidir! Bunun yerine, çenenin altına düşen ekstra hacim için dışarı atılmış bir lob, uzun bob deneyin ! Şüphe ederseniz Adele’nin saç kesimlerinden ilham alın.Ve saçlarınızı hacimlendirerek kullanın.

Editörün ipucu: Kesimden istediğiniz hacmi tek başına alamadınız mı? Kuru Teksture Sprey ile gerçekten saçlarınıza bazı ilave hacim verebilirsiniz.

4. Orta uzunluktaki dalgalı saçlar
Yüzünüzün şekli ne olursa olsun, dalgalar evrensel olarak gurur vericidir. Ve nedeni orta boy dalga elmacık kemiği yükseklikte eğildiğinde, bu size daha fazla yapı vererek yüzünüzü tanımlamak ve yüzünü daha güzel göstermek için yardımcı olur, dalgalı saç yuvarlak yüzleri olanlar için harika. İşte akıllı tasarım olarak adlandırıyoruz!

Yüz şeklinize uygun seç kesimini seçmek konusunda hale kararsız mısınız? O zaman Yüz şekillerine göre allık sürme ipuçları sayfamızda biraz zaman ayırmanız gerekiyor . Makyajla da yüzünüzü ince ve uzun gösterebilirsiniz.

İlgili: Yüzü İnce Gösteren Makyaj Nasıl Yapılır

Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 2017 /18

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 2017 /18 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Yuvarlak yüzler için en iyi saç kesimleri 2017 /18 […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.