Güzelkız.com

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları


Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları

Bir yürüyüş gezisinin iyice eğlenceli olması için, sizin hazırlamanız gereken birkaç şey vardır. İyi bir sırt çantası tüm eşyalarınızı  ve rahat bir yürüyüş kıyafetiniz taşımak vb size yolculuğunuz için gereken şeyler arasındadır . En iyi yürüyüş kıyafetlerini seçmek ve satın almak için pek çok seçenek vardır, hiç zor olmamalı. Sadece başlamak için bu makalede ki ipuçlarını izleyin.

İlk konfor

Bir yürüyüş gezisi zor olabilir hiç şüphe yoktur. Eğer sadece kısa bir yürüyüş düşünüyorsanız bile, zaman harcama ve açık havada diğer faaliyetleri yapıyoruz. Hava özellikle yüksek alanlarda bir sorun olabilir.

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları (5)

Rahat kalmak için yapabileceğiniz birkaç basit şey vardır:

Her zaman çizme veya yürüyüş ayakkabısı, uygun bir çift giymelisiniz. Kadınların şık ama aynı zamanda işlevsel olanı bulmaları gerek. Ve su geçirmez bir çift arayın.

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları (1)
Cildinizin nefes almasını sağlayan bir kıyafet seçin. Polyester ve pamuk-yün karışımı, bu durumda gitmek için iyi kumaş arasındadır. onlar gün ısındığı zaman çok sıcak hissi vermeden sıcak kalmanızı sağlayan bazı sentetik malzemeler içerir, aynı zamanda yürüyüş turları için mükemmeldir.
ekstra paketi ve gerekli hissettiğiniz zaman kıyafet değiştirmek için tereddüt etmeyin.

Katmanlar ile gitmek

Ben sizin bir sürü giysi katları giymeyi sevmediğinizi biliyorum, ama bu yürüyüş gezileri geldiğinde, kat kat gitmek iyi bir yoldur.Kalın bir ceket yerine  daha ince bir ceket ve içine fazladan bir tişört seçin. Katmanlar size bir çok seçenek verir. Hava değişiklikleri olarak, çıkarabilirsiniz – ya da giyebilirsiniz. Tek tek  ayrı giyilebilir kıyafetler seçerek rahat kalabilirsiniz.

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları (3)

Yürüyüş Rotasını iyi Anlayın

Seçerken akılda tutulması gereken bir diğer önemli şey bir sonraki yürüyüş gezisi için kıyafetlerinizin arazi tipi nasıldır. Eğer uzun boylu çim alanlarda yürüyüş yapacaksanız,  uzun bir pantolon seçmek çok daha uygundur; Pantolonunu içine girmesini önlemek için kauçuk raptiye sahip birini seçin.

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları (2)

En iyi yürüyüş kıyafeti seçiminde karşı karşıya kalacağınız en büyük zorlukların tipini anlamak. Ayrıca size yürüyüş gezisi uzunluğu ve beklenen hava koşullarına göre nelere ve ne kadar ihtiyacınız olduğunu bilmelisiniz.

Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları (4)

Sizde doğru kıyafet seçimleri ile sonraki gezinizde şık ve rahat olabilirdiniz. Daha fazla marka ve moda perakendecilerin farklı tarzlarda yürüyüş kıyafetleri sunduğunu hatırlatmak isteriz.Özel ihtiyaçlarına uygun en iyi eşyaları dikkatle planlayın ve alışveriş için önceden fikir sahibi olun.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için spor ayakkabısı nasıl seçilir başlıklı makalemizde güzel kız, kadın ve koşu ayakkabısı hakkında bilgiler verilmektedir.Yürüyüş Kıyafetleri Seçmek için ipuçları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.