Güzelkız.com

Yoğurt diyeti ipuçları ve yararları


Yoğurt diyeti ipuçları ve yararları

Kilo vermek için hızlı ve etkili bir araç bulma sorusu, yaşamlarının farklı aşamalarında pek çok kadın için gerçek ve önemli hale gelmiştir. Çoğumuzun bilo kilo vermesi gerektiği durumlarda, hemen hemen tüm arzumuz organizmaya zarar vermeksizin ve istenmeyen sonuçlara neden olmadan kilo vermesini sağlamaktır. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek için yoğurt diyetini sizlere önermekteyiz.

Yoğurt Diyet: Vücut üzerinde etkisi

Her şeyden önce yoğurt ürününde laktik asit bakterisi aşırı miktarda süt alayının bir sonucu olarak oluşturulmaktadır.. Dolayısıyla da, kullanışlı mikroflorası ile bağırsağı sindirim sürecini depolama ve organizmadan kimyasal atıkların uzaklaştırılmasına katkı sağlamaktadır. yoğurt bileşiminde daha fazla katkı varsa dolayısıyla, her yönüyle vücut için gerçekten yararlı olabilir.
kilo vermek için kullanılan yoğurt aynı zamanda cildimizin durumunu mükemmelleştirmek için de sadece pound kaybetme veya sindirimi geliştirmeyi ifade etmez. bir yoğurt diyeti uygularken nihai sonuç elde etmeyi unutmamalısınız. Buna ek olarak, aynı zamanda iskelet sistemi için yoğurt çok etkili bir besin maddesidir. Bu nedenle metabolik süreçleri hızlandıran toksinler ve atık kaldırma ile günlük rejim sisteminde kalori yakmanızı sağlamaktadır.

Yoğurt Diyeti: Ürünler Toplama

Temel ürünler gibi günlük diyet süt ürünleri de dahil olmak üzere yoğurt hakkında konuşurken, dikkate almanız gereken faktörler ve nüanslar vardır. Öncelikle son kullanma tarihi ve renklendirici içerip içermediğini kontrol etmelisiniz.
Böylece, dikkat gerektiren ilk şey laktik asit bakteri tutarlılığıdır. Dikkat etmeniz gereken ikinci önemli yönü şeker varlığı ya da şeker yokluğu ile besin katkı değerleridir. Herhangi ek bir ürün olmadan kendiniz meyve eklemeniz uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.
Son olarak, yoğurdun yağ tutarlılığıdır. bir yoğurt seçerken bakmanız gereken sonraki temel şey izin verilen yağların yüzde fazlası % 1.5 geçmemelidir. böyle bir seçenek bulmak gerçekten zor, ama yine de, siz % 4 ile mevcut diğer alternatifleri asgari oranlarda tercih edebilirsiniz.

Yoğrut için Günlük Kürü Nasıl Organize edilir

yoğurt diyeti ipuçları ve yararları 2016 17

yoğurt diyeti ipuçları ve yararları 2016 17

En popüler yoğurt diyeti bir hafta sürendir. Sağlıklı beslenme açısından, bu protein, yağ ve karbonhidrat içeren, oldukça dengeli bir beslenmedir.
Bu rutinin dışında ürünlerin çeşitli türleri ve yulaf ezmesi ile tüm tahılları içermektedir. Ekmek ve diğer unlu-bazlı ürünlerin kullanımı da makarna hariç tutulur. Meyve ve sebze gibi, seçeneklerin çeşitliliği bu konuda oldukça büyüktür. Günlük bu farklı türde 400 g kadar yenmesine izin verilir. Yine bir istisna listesi de kabak ve muz, karpuz ve üzüm gibi meyvelerdir. Kuruyemiş rejimine dahil değildir. bu listeye havuç ve lahanayı da ekleyebiliriz.
et ve balık yağlı sınırlamalara dikkat edilmelidir. Bunlar deniz ürünlerinin diğer türleri ile tavşan ve tavuk veya balık eti olabilir. Tüketilen bu tür gıdaların toplam miktarı 150 gr olmalıdır.
Son olarak, otlar ve yeşillikler in yanı sıra çay ve kaynatılarak hazırlanan içecek üzerinde herhangi bir sınırlama yoktur. Maden suyu da yoğurt diyet sırasında kullanılabilir. Öte yandan, meyve suları, taze sıkılmış seçenekler ile yalnızca toplam miktar günlük 0,4 litre ötesine gitmemelidir.

İlgili:Diyetinize Eklemeniz Gereken 9 Kalori Yakan Gıda

Yoğurt Diyeti İpuçları ve Yararları

7 Gün Yoğurt Diyet
Burada günlük 500 gram yoğurt tüketilmelidir. İdeal yoğurt rejimi için 4-5 öğün bölünmüş olmalıdır. Bu kahvaltı, öğle yemeği için önemlidir ve akşam kesinlikle ortada bir yerde aperatifleri unutmamalısınız.
Ayrıca, yoğurt diyeti için bir değişmez detay da sıcak çay ya da sadece kaynamış su tüketimi, her yemekten önce yaklaşık 30 dakika 200 ml içilmelidir. Günün genel kalori sistemi biraz norm altında 1100 kcaldir.
. Kahvaltıda bir fincan bitki çayı olabilir. Aslında, bu kahve gibi hemen hemen aynı şekilde çalışır, ancak kalori miktarı oldukça az iken faydaları daha fazladır. Ayrıca bir elma yiyebilirsiniz. Aynı zamanda sindirim sisteminizi geliştirmek ve düzgün yemek yemenizi sağlayacaktır.
• İkinci yemek de 200 gr kapsayan meyve ile yoğurt içermektedir. Şeftali ve kiraz ideal bir seçim olabilir. Öte yandan, yoğurt ile narenciye karıştırmanız tavsiye edilmez.

Bir sebze püre sosu öğle yemeği için harika bir seçenek olabilir. Buna ek olarak, aynı zamanda bir sebze salatası deneyebilirsiniz. Birkaç saat sonra da su ile karıştırılarak taze sıkılmış bir bardak meyve suyu ya da bunun yerine bir portakal yiyebilirsiniz.
• Akşam yemeği için her zaman olduğu gibi tabii ki bir salata ve yoğurt, onu tamamlayan, bazı et ya da balık yapabilirsiniz. Gece yarısından sonra yatmayı planlıyorsanız son bileşeni de akşam yemeği için kapalı konabilir.
yemek hazırlanması için buğulama ve haşlama alternatifleri de kalori için gerekli olmakla birlikte aynı zamanda vitaminlerin korunmasını sağlamaktadır.
Bu diyetin verimliliğinden bahsedersek, biz bazı durumlarda vücut için yan etkisi olmadan, bir hafta boyunca 5 kg’a kadar kaybetmek mümkün olduğu ortaya çıkmıştır. Buna ek olarak, deri ve bağırsak üzerinde etkili olduğu ortaya çıkmıştır. Vücuttaki yağ yakını hızlandırıcı etkiye sahiptir.
Böylece, burada hızlı ve etkili bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karın Yağlarını Yakmak İçin En İyi 5 Egzersiz başlıklı makalemizde göbek eriten egzersizler, karın yağları için egzersizler ve karın yağlarını yakan hareketler hakkında bilgiler verilmektedir.Yoğurt diyeti ipuçları ve yararları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.