Güzelkız.com

Yılbaşı Koleksiyonu Loreal Paris


Yılbaşı Koleksiyonu Loreal Paris

Söz konusu yılbaşı ise o zaman ışıltı da abartı diye bir durum olamaz. Yılbaşında ışıltıyı istediğimiz gibi kullanabiliriz. Yılbaşı için aranan ışıltının bulunacağı bir marka da Loreal Paris olur. Marka bu sene yılbaşı koleksiyonunda maksimum bir parlaklık sağlar. Bu koleksiyon içerisinde oldukça ışıltılı farlar, Glitter yapısında eyeliner, simli ve parlak çeşitli rujlar, ışıltılı maskaralar ve likit aydınlatıcılar yer alır. Bu koleksiyon sayesinde cildinizde ışıltılı bir görünüm elde etmiş olursunuz. Özellikle de yılbaşı için oldukça güzel ve bir o kadara da anlamlı bir yapıya sahip olur. Bu nedenle de gören herkesin çok beğendiği ve severek kullandığı bir koleksiyon halini almış durumda bulunur.

Far Glitter

Loreal Paris markasının yılbaşı koleksiyonunda on iki adet far yer alır. Ürünler sınırlı sayıda üretilmiş olan ürünlerdir. Yoğun olarak kullanılan ve az sayıda üretilmiş olan far renklerinden birisi mor diğeri ise altın rengine sahip olan ürünlerdir. Bu ürünlerde Loreal Paris markasının diğer far çeşitleri gibi oldukça yumuşak ve yoğun bir yapıya sahiptir. Yılbaşı için gerekli olan bütün ışıltı tek seferde elde edilmiş olur. İhtiyaç duyulan bütün ışıltı bu sayede gözlere taşınmış olur.

Eyeliner Glitter

Eyeliner genel olarak kullanılan bir üründür. Ancak eyeliner Glitter göz makyajı konusunda çok daha farklı bir durum yaratır. Yılbaşı koleksiyonu olarak bulunan Glitter iki ayrı renge sahiptir. Ürünlerden birisi gümüş diğer rengi ise laciverttir. Gümüş rengi her tondaki makyaja yakışır. Lacivert renk tonu ise renkli makyaj seven kişilerin en fazla tercih ettiği üründür.

Likit Aydınlatıcı

Loreal Paris yılbaşı koleksiyonunda Star Drops aydınlatıcı likit halinde bulunur. Ürün cilde göz alıcı bir ışıltı sağlar. Likit aydınlatıcı altın rengine sahiptir. Hem yüz belgesinin hem de yüksek olan kısımlarına uygulanır. Ürün aynı zaman da fondötenin içerisine karıştırılma imkânı vardır.

Canlı Renkli Ruj

Altın ışıltısı veren kırmızı bir ruj rengi, mor sim yapısına sahip olan fuşya rengi, altın ışıltısı veren nüde tonunda ruj yılbaşı koleksiyonu içerisinde bulunur. Makyaj sırasında gözler daha hafif olacak ve dudaklar ön plana çıkarılacak ise fuşya ruj kullanılmalıdır. Dumanlı bir göz makyajı yapılacak ise kırmızı ruj tercih edilmelidir. Eğer iddialı bir göz makyajı tercih ediliyorsa nude tonu tercih edilmelidir. Her ruj çeşidi birbirinden güzel bir tona sahiptir. Aynı zaman da ürünler parlaklığı ile göz alıcı bir yapıya sahip olur. Bu nedenle de yılbaşı koleksiyonu içerisinde en çok sevilen ürünler arasında yer alır.

Maskara Altın Simli

Loreal Paris markasının yılbaşı için hazırlanmış olan koleksiyonunda üretilmiş olan maskara altın simli bir yapıya sahiptir. Altın simli maskara normal olarak kullanılan maskaranın üzerine uygulanan bir üründür. Kirpiklerin ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Özellikle de yılbaşı için oldukça güzel bir görünüm elde edilmiş olur. Aynı zaman da ışıltılı bir görünüm elde edilmiş olur. Işıltıyı seven kişiler için oldukça avantajlı olan bir durumdur. Bu nedenle bu koleksiyon ışıltı ve şıklık seven kişiler için vazgeçilmez bir durumdur.

Cildini Yılbaşı Gecesine Hazırla

Yılbaşı gecesi için günler öncesinden hazırlıklar yapılmaya başlanır. Gecenin en büyük durumu cildine yapacağın makyajın olur. Yılbaşı gecesi için yapacağın makyajın kusursuz olması gerekir. Ancak pürüzsüz bir cilt için öncelikle cildinin makyaj için hazır durumda olması gerekir. Yılbaşı gecesi için yapacağın makyaja cildinin hazırlanması için anlatacağımız adımları dikkatli bir şekilde uygulamanız gerekir. Bu sayede cildinizde sizin gibi yılbaşı gecesine hazırlanmış olur.

İlk Uygulama Peeling

Pürüzsüz bir makyaj için öncelikle kusursuz ve pürüzsüz cilt olmalıdır. Bu nedenle de cildin makyaja hazırlanması için öncelikle cilde peeling uygulanması gerekir. Bu sayede cilt ölü derilerden arındırılmış olur. Ciltte bulunan kan dolaşımında da hızlanma meydana gelerek ciltte daha sağlıklı bir görünüm meydana gelir. Lancôme Rose ürününün Sugar Scrub şeker peeling uygulaması sayesinde cilt beslenir. Aynı zamanda da içerisinde yer alan şeker granülleri ile cilt doğal bir şekilde arındırılır. Bu sayede makyaj öncesinde cildinizde pürüzsüz bir etki yakalanmış olur.

İkinci Uygulama Cilt Temizliği

Makyajdan önce cildin ölü derilerden arındırılması işlemi için tonik uygulanır. Geride kalan makyaj kalıntıları ve ciltte bulunan fazla yağın temizlenmesi için cilt temizliği gerekir. Bu sayede cilt ışıltılı ve sağlıklı bir görünüm kazanmış olur. Lancôme markasına ait olan Tonique Confort içerisinde bulundurduğu rahatlatıcı etki sayesinde cildin yatışmasına yardımcı olur. Ürünün bir pamuk yardımı ile cilde uygulanması yeterlidir. İçerisinde bulunan ve bal ile zenginleştirilmiş içeriği ile ürün cildinizde hem tonik etkisi yaratır hem de cildin rahatlamasına yardımcı olur. Aynı zaman da cildin yumuşamasına da yardımcı olarak makyaj için hazırlamaya yardımcı olur. Bu da cildiniz için oldukça önemli bir adım olur.

Üçüncü Uygulama Cildini Nemlendir

Yapılan makyajın gece boyunca kalıcı olması için cildin iyi bir şekilde nemlendirilmesi gerekir. Bu nedenle cilde yapılan peeling uygulamasının ardından cildin nemlendirilmesi gerekir. Nemlendirme işleminin makyajdan önce yapılması gerekir. Nemlendirme işlemi için özellikle ince yapıya sahip olan serum nemlendiricilerin kullanılması daha da etkili bir durum sağlar. Lancôme markasına ait olan Advance Genifique serumu sayesinde cilt hızlı bir şekilde nemlendirilir. Aynı zaman da ciltte bulunan kırışıklık görünümünde de azalma meydana gelir. Pürüzsüz bir makyaj uygulaması için cildin güzel bir şekilde nemlendirilmesi gerekir.

Son Uygulama Makyaj Bazı Uygulaması

Makyaj yapmaya başlamadan önce cilt temizliğinde son uygulama olan makyaj bazı uygulamasının yapılması gerekir. Kusursuz bir makyaj için kullanılacak olan makyaj bazı oldukça önemli bir yere sahip olur. Bu nedenle de kesinlikle uygulanması gereken bir aşamadır. Makyaj bazı sayesinde cilt fazla yağından arındırılır. Bu da cildin yılbaşı gecesinde ciltte bulunan yağ nedeni ile parlamasını engellemiş olur. Makyaj bazı ciltte bulunan gözenek görünümünün gizlenmesine de yardımcı olur. Lancôme ürünü olan Prep & Matte makyaj bazı sayesinde ciltte bulunan fazla yağlanma engellenir. Bu sayede fazla yağ olmadan cildin nemlendirilmesi ve sağlıklı bir görünüm elde etmesi sağlanmış olur. Lancôme markası içerisinde yer alan Blur & Go stick makyaj bazı ile ciltte bulunan gözenekler ve ciltte yer alan ince çizgilerin görünümü gizlenir. Hem gözeneklerin hem de ince çizgilerin kısa bir süre içerisinde gizlenmesine yardımcı olarak cildin kusursuz görünmesini sağlar.

Bir önceki yazımız olan Plaj Çantasına Konulması Gereken 5 Etkili Ürün başlıklı makalemizde Yaz için Makyaj Malzemeleri, Yaz İçin Önerilen Akmayan Göz Makyajı ve Yaza Yakışan Aydınlatıcılar hakkında bilgiler verilmektedir.Yılbaşı Koleksiyonu Loreal Paris Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.