Güzelkız.com

Yılbaşı Kıyafetlerine Uyumlu Saç Modelleri 2016 / 2017


Yılbaşı Kıyafetlerine Uyumlu Saç Modelleri 2016 / 2017

Yılbaşı saçı için repertuarınıza birkaç stil eklemek her zaman iyidir, böylece her daim eğlenceye hazır olacaksınız.Aşağıda 51 güzel 2016 2017 yılbaşı saç modeli fikirleri size verildi. Saç tipleri üzerinde çalışacak ve birçok renk tedaviyle saçı vurgulamak için stilleri içerir. Eğilimler ve stilleri geliştirmeye yarayacak yeni seçenekler geliştirilmiştir.
Yılbaşı için doğru saç seçimi biraz zaman alabilir, ancak bunları gördüğünüzde bir kaç seçenekleri ile başlayabilirsiniz.Aşağıdaki saç süsleri, aksesuar ve takılarda vardır.
1. Parıltılı köklü saç:
Size istediğiniz şekli vermek için jel ile saçınızı aşağı doğru yumuşatabilirsiniz.Parıltılı jel kullanılarak daha çok boyutlu bir tatil saç modeli elde edebilirsiniz. Bu kesinlikle beklenmedik olabilir, ama göz alıcı olacaktır.

yılbaşı saç modelleri 2017

yılbaşı saç modelleri 2017

2-Boynuz Tarak Aksesuarı ile Pembe Tonlar
Pembe diğer tonlar ile kombine edildiğinde gerçekten prizmatik olabilen bir renktir. Bu tatil saçında yumuşak genel kalite vardır ve pembe birkaç farklı tonları saça boyut verir. Boynuz tarak aksesuarı eğlenceli dokunuş sağlıyor.

yılbaşı saç modelleri 2016 2017

yılbaşı saç modelleri 2016 2017

3. Gümüş ve Pastel Mavi Güller
En iyi tatil saçlarından biri. Örgülü güller özellikle çok tonlu saçlara gitmek için güzel bir parti saç modelidir. Örgüler renkler ve dışarı örgü gül tonlarını güzel göstermek için izin verir. Renkler harika ve güller bu saç rengini göstermek için mükemmel bir seçim.

yılbaşı saç modelleri 2017

yılbaşı saç modelleri 2017

4. Işıldayan Halo Örgü

Halo örgüler zaten güzel, ama bu ışıltılı tatil saç modeli fikri tatile dahil edildiğinde harika olurdu. Parlak ve köpüklü bir seçenektir. Bunu yapmak çok kolay görünüyor, ancak parıltı örgü artırır iken, örgü sıkı ve kenarları mükemmel olmalıdır.

yılbaşı topuz saç modelleri 2017

yılbaşı topuz saç modelleri 2017

5. Süslenmiş Gökkuşağı Saç
Gökkuşağı saç stilini her zaman saç takılar şaşırtıcı yapar. Bu saçın büyük bir parçasıdır. Saçınızı sadece renk ve saç süsleri ve saç takıları akmak için harika bir yoldur .Bunlarda ilginç nihai bir görünüm için tüm farklı takılar vardır.

yılbaşı saç modelleri 2017

yılbaşı saç modelleri 2017

6. Saç Yüzükleri ile Örgülü Saç
Yılbaşı özel partilerinde bu saç görünüşü ile sinirli bir stil oluşturur. Yetenek gerektiren bir saç.Cornrows arasında halka ayrıntıları çok serin ve bu tatil saçı gerçekten harika

yılbaşı saç modelleri 2017

yılbaşı saç modelleri 2017

7. Düşük At Kuyruğu Örgü
Omuzu geçmiş şekilde sarkan yan örgüler bu tarzı elde etmeye yardımcı olur. Çok farklı şekillerde şık ve mükemmel bir tatil saçı .Burada görünüm ve örgü eşit ağırlıklı puan oluşturmak için kendisi aracılığıyla saç döngüsü omuzu sorunsuz düşecektir.

Yılbaşı Kıyafetlerine Uyumlu Saç Modelleri 2016 / 2017

Yılbaşı Kıyafetlerine Uyumlu Saç Modelleri 2016 / 2017

8.Yukarı Düğümlü Saç
Bu tatil saç modeli sadece çekerek ve topuzlar oluşturmak için doğru miktarda büklüm gerektirir. Sahte şahin şekli oluşturmak için merkezde ayarladıktan sonra, bu tarz mükemmel bir tatil saç modeli olur.

farkli-yilbasi-sac-fikirleri-2016-2017
9. Dönen Örgü ve Gül
Bu örgü yukardan gelerek ensede topuz gül tarzı oluşturmuştur.Dönen örgü harika bir tatil saç modeli fikri . Belirli örgü tarzını aşağı doğru , bu yollardan herhangi bir şekilde yapabilirsiniz.yilbasi-topuzu-2016-17
10. Çift Balık Sırtı Örgü
Bu tatil saçınızı bir balık kuyruğu örgü yapabilirsiniz .Bunu yapmak kolaydır.Bir görünüm olarak ilginç ve rahat olduğunu ve hatta yapılabilir kısa saç uzantıları ile kullanımı çok kolaydır.yilbasi-icin-baliksirti-orgu-sac-modeli-2016-17
11. Çiçek Örgülü Yarım Atkuyruğu Saç
Bu tatil saç modeli ise, yarı saç modeli tarafından oluşturulan düşük at kuyruğu gevşek örgülü ve dalgalı saçları kalıntıları üzerine oturuyor .ilginç bir küçük çiçek topuz içine bükülmüş bir saç stili. Bu ‘büyük bir Noel saçı yapmak için eğlenceli ve ilginç bir bakış.

yarim-cicekli-atkuyrugu-modeli-2017
12. Parıltılı Merkezi Bölümlü Çift Topuz
İki sıkı üst topuz yüksekliği yanılsama yaratmıştır ve uzun ince boyun oluşturmak için ideal bir seçim.Renk tedavisi bükülmüş topuzlar ile gösterilir, ancak bu tatil saç modelinde en iyi detay pembe ve gümüş olarak burada gösterilen istediğiniz herhangi bir renk olarak sim jeli ile süslenmiş orta kısmıdır.cift-topuz-modeli-2017
13. Açık Double Örgü 
Hollandalı örgü harika bir tatil Kırkma için adil bir elyaf, ancak bu büküm bantları gizlemek ve örgü devam etmek yerine gevşek asmak için saç sarılır uçları vardır. görünüm, bir Noel Kırkma için mükemmel bir seçim serin ama işlevsel değil.cift-orgu-sac-modeli-2017
14.Balyajlı Sarı Dalgalı saç
Dalgalı saçlara yumuşaklık eklenmesi tatil saç modeli için ideal bir seçim. Böylece herhangi bir tatil etkinliğine uygun bir elyaf tedavisi stil sadece bir görünüştür. Tarzı özel tedavisi yarattığı için yumuşaklığı basit ama yüksek bir tarz görünüyor.

balyajli-dalgali-sac-modelleri-2017
15. Örgülü At Kuyruğu
Henüz dokulu pürüzsüz olması bu yılbaşı saç modeline düşük at kuyruğu tarzı vermiştir.Ama gerçek hacim ve doku örgülü saçta görülür. Taç atfedilen ve daha sonra düşük at kuyruğu içine sıkışmış bir saç modeli.dusuk-atkuyrugu-modeli-2017
16. Düşük Yan Örgü Topuz
Pürüzsüz katmanlar ense kısmında birbirleri içine örgü ile tutturulmuştur. Herhangi bir tatil için herhangi bir partide hemen hemen her kıyafeti ile harika görünecek bir hacimli topuz oluşturun. Topuz tutturulmuş yan örgü sağlamak için mükemmel harika bir tatil saç modeli fikri olarak hizmet verir. topuz tarafından oluşturulan doku görülüyor.

dusuk-yan-topuz-modeli-2017
17. Kısa saçlar İçin Hollandalı Örgü
Hollandalı örgüler çeşitli saç uzunlukları ve dokuları ile yapılabilir .Klasik bir saç modeli vardır. Resimde görüldüğü gibi ayrıntılı bir renk işleminin özellikleri saçlar için Hollandalı örgü saç modeli oluşturulmuştur.Kullanılan her rengi gösteren bir saç.pembe-hollandali-orgu-sac
18. Saç Bandı ile Uzun Dalgalı Saç
Aksesuarlar sadece ışıltı ve stil için çeşitli düzeylerde kullanılmıştır. Tüm açılardan her resimde harika bakarken kafa bandı sorunsuz saça tutturulur.

yilbasi-saclari-2017
19. Dokulu Fransız Örgü
Dokular örgü gibi basit işlemlerle tatil saç içine konabilir, ancak başka bir örgü örmek ve başka doku oluşturmak gerekir. Bu olması gereken yerde aşağı asılı ve yumuşak bukleler biten saçı tutmaya yardımcı olacaktır.yilbasi-icin-orgu-sac-modelleri
20. Sabitlenmiş Saç
Hatta basit tatil saç birkaç aksesuar eklenmesiyle güncellenebilir ve burada biz mükemmel bir örnek gösteriyoruz.Geri çekilmiş saç merkezi basit stil kenarı tatil için ışıltı sağlar.Yeni bir görünüm vermek için süslenmiştir.

2017-yilbasi-sac-modelleri
21. Piercing ile Süslenmiş Örgülü Baho Saç
Saç halkaları trend gerçekten ve bir süre dikkat toplamak için devam edecektir. Doğru halkalar ve örgü tekniği ile yapmak kolaydır. Saç düğümlerini aşağıya götüren alçak gönüllü saç aksesuarları bulunmaktadır.

piercing-ile-yilbasi-sac-modelleri-2017
22. Örgülü Yarım At Kuyruğu
Saçın büyük bir görünümü vardır, kolayca kenarları dışarı çekin fakat dikkatli olun. Yarım saç gür ve güzel ve yaptıktan sonra kullanmak kolaydır.

yarim-toplu-yilbasi-sac-modelleri-2016-2017
23. Gevşek Üst Topuz
Dağınık üst düğüm birçok moda tutkunlarının ana hedefidir. – Bu fikirle birlikte inanılmaz görünüyorsun ,görünüşte zahmetsiz bir şekil.Bu tatil saç modeli birkaç işaret gerektirebilir .Mükemmel bir tatil saç modeli fikri .

daginik-yilbasi-topuz-modeli-2016-17
24. Gümüş Gevşek Topuz
Düz saçı yapmak zor olabilir ama o bitince çoğu tatil saç stilleri için nihai hedefi olan, yapılandırılmış ve kaygısız bakabilirsiniz. Burada gümüş saç inanılmaz parlak ve çok iyi topuz tutar.

gumus-sari-daginik-topuz-modeli
25. Yılbaşı için Dalgalı Saç Modeli
Topuzlar partiler ve akşam yemekleri için ideal bir saçtır. Stratejik tutturulmuş saç sağlam ve mükemmel görünümlü. Vücudun mükemmel miktarı ve doğru bir şekle sahiptir.

yilbasi-daginik-topuz-modeli-2017

topuz modelleri 2017

26. Dokulu Sarma Saç
Zengin mavi renk sıcak bal sarışın, gün batımı renkli saç karşı yan yanadır. Bu tutturulmuş kabarık saç modeli ile birlikte iki renk zenginliği ve ilginç bir tasarıma kapalı gösterir ve herkes huşu bir şık genel tatil saçı için kullanabilir.

yilbasi-sac-fikirleri-2016-17
27. Gevşek Dalgalı Yüksek At Kuyruğu
Ne olursa olsun tatil veya noel için bu saçı kullanabilirsiniz. Birçok kişi gün boyunca bir noktada ya da başka saçlarını katlanmak zorunda, ama bu tarz sıkıcı değildir.Bu aslında mükemmel döşenmiş yüzü çerçevele konusunda iyi bir stildir.Dalgalı bir at kuyruğu biraz çaba alır. Hızlı ama şirin bir tatil saç modeli.dalgali-yilbasi-sac-modelleri-2017
28. Uzun Yan Örgü
Bir yan örgü aile ve arkadaşların , yanı sıra Instagram takipçilerine göstermek için mükemmel rahat bir tatil saç fikir olabilir. Renk tedavisinde varyasyonları ve olayları görmek için daha kolay olacak bir saç.Bu renk tedavi saç olanlar için daha iyi bir seçenektir.uzun-yan-orgulu-yilbasi-saclari-2017
29.Yılbaşı saçları 

Uzun saçları eklerken, güzel bir stil bulmak tamamlanmış bir görünüm bulmak için her zaman gereklidir. İşte bu yılbaşı saç modeli dalgalar ile kadınsı çekiciliği vurguluyor . Sabitlenmiş bir örgü bulunmaktadır. Saçınızın uzantıları gerektirmeyen kadar uzunsa hala gevşek dalgalar ve aşağı yan örgü ile elde edilebilir.

yilbasi-icin-uzun-sac-modelleri-2017
30. Çift Dokulu Örgü
Örgülü ve gevşek, yukarı aşağı, tarzı vardır. Örgüler tamamen saçta başka doku oluşturmak için bunları yumuşatarak çekilir. Önünde asılı uzunlukları yüz çerçeveleme ve çok serin gevşek doku sağlar.yilbasi-icin-orgulu-sac-modelleri-2016-17
31. Gevşek Topuz
Yumuşak kahverengi saçlar için çok boyutlu ve yumuşak bir görünüm sunar. Bu tatil saç modeli kolay bir şık bir dokunuş için yüz çerçeveleme dalları ile yapılarak geri çekilir. Saçlarını renk tedavisinin yararı tüm açılardan gösterilen bir saç.yilbasi-icin-gevsek-topuz-modeli-2017
32. İnce Örgü Taç
İnce örgüler taç süslemek için geri çekilir ve güvenli bir üçgen şeklinde yerleştirilmiş saç pimleri tarafından kontrol edilir. Bu hızlı ve çoğaltmak kolay ve genel bir kolay olacak bir görünüm yaratır. Harika bir tatil saç modeli.ince-orgu-tacli-sac-modeli-2017
33. Metalik rengi saç modeli
Aksesuarlar saça her zaman seksi bir unsur katar, ama metalik ve mor saç rengi ile bu tatil saç modeli, gerçekten mükemmel. Eğlenceli saç klipleri avantaj değil sadece yerinde saçı tutar, ama aynı zamanda o güzel aksesuarlarla zenginleştirilmiştir.

metalik-sac-modelleri
34. Bükülmüş Saç
Bu tatil saç modeli metalik ve yumuşak çıplak renkler ile tarz ilginç bir şekilde yapılmıştır. Tatlı ama sinirli bir görünüm verir.

zig-zag-orgulu-sac-modelleri-2017-8
35. Sıkı Örgülü Saç
Saç aksesuarları yenilik getirir. Lavanta ve şeftali pastel saç çok yönlü renkleri gösteren, etrafında örülmüş saç vardır.Saçı toplu ayıran kısmı saç halkaları tarafından vurgulanır.

yilbasi-icin-topuz-modelleri-2017
36. Kıvırcık Gevşek Topuz
Kıvrımlı saç ve tutturulmuş saç çeşitli yönleriyle ışığı yakalar.Bir daha tam görünümlü saçı kapalı gösterir gibi bir üst düğüm haline tutturulmuştur. Tüm saç renkleri güzel görünüyor ve bukleler hala tam bir görünüm yaratacak şekilde, kısa saçı çoğaltılabilir.

kizil-renk-topuz-modeli-2017
37. Düşük Sabitlenmiş Topuz
Sürekli kontrol veya muhafaza edilmesine gerek kalmadan güzel görünümlü saçınızı tutmak için garantili bir yoldur .Çünkü birçok farklı tatil saç formu içerir. İşte saç da süslenmiş ve dikkatle saçındaki olayları gösteren bir çok yönlü bir görünüm için tutturulmuştur.

yilbasi-icin-dusuk-topuz-modeli-2017
38. Mor Saçta Süslenmiş Düşük Yan Topuz
Güneş sarısı ve mor saç sık bir birliktelik oluşturmuşlardır.Bu yan topuz ve patlama hem renkleri göstermek ve saç aksesuarları için elmas pimleri ile bezenmiştir.

mor-renk-yilbasi-sac-modeli-2017
39. Yılbaşı Arifesi için Saç
Noel saç sayısı ve tarzı sonsuzdur, ama milkmaid örgü bu değiştirilmiş seti kolay ve yapılandırılmış bir görünüm için daha sonra dalgalı bir stil için aşağı çekilir veya bu şekilde takılabilir.  Örgü Topuz

orgulu-yilbasi-topuzlari-2017
40.Trend Yılbaşı Topuzu
Bu birlikte takip için kullanılabilir bir öğretici ile tasarlanmış tatil saçlarından biridir. İnci ve çiçek süslemeleri eğlenceli ve ilginçtir.Yukarı tutturulmuş yer çekimine meydan okur.

yilbasi-gecesi-topuz-modeli-2017
41. Yüksek Düşük At Kuyruğu
Basit bir at kuyruğu, küçük bir örgü ile oluşturulmuştur.Bir tatil saç modeli oluşturur ve her saç yerinde tutulur. Gevşek dalgalar hacim ve parlaklık verir ve genel görünümü temiz bir saçtır.

yilbasi-saclari-2017
42. Yan Dalgalı Saçlar
Tarz olan yolu tutmak çok zor olabilir . Burada tarafı boyunca bir alt kesike benzer bir görünüm yaratıılmıştır. Bu tatil saç modeli farklı açılardan resimler için mükemmeldir.

yan-dalgali-yilbasi-sac-fikirleri-2017
43. Örgülü Dalgalı Saç
Farklı renk ipuçları olmaları gerektiği gibi tam olarak yerinde konumlandırılmıştır. Kıvrılmış dalgalı uzunlukları tutan bir halo tarzında sarılı bir örgü güzel çalışır. Tatil saç modellerinden bir sürü vardır ve halo bir yılbaşı saçı için mükemmel bir görünüme sahiptir.

esmerler-icin-yilbasi-sac-modelleri-2016-17
44. Combo Örgülü Saç
Örgü türlerini birleştiren kesinlikle ilginizi çekecek çok dokulu bir görünüm yaratır. Yan Hollandalı örgü bir kırlangıç kuyruğuna dönüşür ve bir kıvrılma ile sonsuzluk örgü at kuyruğu içinde birleşir.

cok-orgulu-yilbasi-sac-modelleri-2017
45. Yarım Hollandalı Örgü
Hollandalı örgü yapmak kolay ve mükemmel bir kabarık saç modeli seçimidir. Bunlarla sadece taç yapılır ve sadece görünümünü tamamlamak için küçük bir topuz oluşturmak için bir araya gelir. Bu fotoğrafta dalgalı uzunlukları ile eşleştirilmiş olmasına rağmen, bu tatil saç modeli fikri saçı çeşitli uzunluklarda üzerinde çalışmaya devam eder.

Bakınız: Yılbaşı Elbiseleri 2017

yarim-toplu-topuz-sac-modeli-2017
46. Fransız Çift Örgülü At Kuyruğu
İki Fransız örgüler düşük at kuyruğu ile geri çekilmiş bir tatil saç modeli oluşturmak için kullanılmıştır. At kuyruğu hafifçe hacimli ve dokuludur.

orgulu-atkuyrugu-modeli-2017-8
47. Volumlü Kısmi Örgü
Kış düğünleri için kesinlikle favori bir saç.Geri çekilmiş, katmanlı bir görünüm hacmi verilmiştir.Bukleler ve topuzların fazlası için uzantıları bulunmaktadır.

uzun-ve-hacimli-yilbasi-sac-modelleri-2016-17
48. Çiçekle süslenmiş Dokulu Örgü
Bu tatil saç modelini olduğu gibi, bir balık kuyruğu örgü süslüyor. Bu küçük çiçekler örgülü kar taneleri yanılsaması verir. Uzun örgüde daha çiçekler kullanabilirsiniz ve genel görünümü harika.

evde-yilbasi-icin-sac-modelleri-2017
49. Yan Topuz
Saçınızı yukarı koymak tatillerde kaçınılmazdır. Yan hızlı ve kolay bir büklüm ile zahmetsiz bir tatil saçı oluşturun.

yan-kahkullu-yilbasi-topuzu-2016-17
50. Yılbaşı Topuzları
Topuzlarda hep aynı şey vardır, ama burada bu çok geride ve rahat görülüyor. Bu topuz resimlerde inanılmaz sevimli görünüyor. Rahat ve konforlu muhteşem bir tatil saç modeli fikri.

cift-topuz-modeli
51. Gümüş Dokulu Örgülü Saç
Gümüş saç gri ve gümüş saç noelde her zaman renkli veya aksesuar ipuçlarıyla yükseltilmesi kolay olacaktır.Böylece her sezon için mükemmeldir. Saçlar bir kafa bandı ve asılı balık sırtı örgü içine koyulur.

yilbasi-cin-gri-sac-modelleri-2017

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Yılbaşı Kıyafetlerine Uyumlu Saç Modelleri 2016 / 2017 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.