Güzelkız.com

Yıkanmamış Saçlar İçin 8 Hızlı saç stilleri


Yıkanmamış Saçlar İçin 8 Hızlı saç stilleri

Kirliliği Gizlemek İçin Profesyonel Kirli Saç İpuçları ile anında YENİLENEN SAÇLAR !

Kirli saçlar için hem günü kurtaracak hem de kafa derinizin her gün şampuanlanmasına mola vererek dinlenmesini sağlayacak yıkanmamış saçlar için hazırladığımız stil ipuçlarını sizinle paylaşacağız. Ancak, yıkanmamış saçların taze ve şirin görünmesi her zaman kolay olmayabilir bunun için size önereceğimiz ipuçlarını adım adım izlemelisiniz.
Şimdi yıkanmamış saçlar için hazırladığımız en iyi saç stillerine bir göz atalım. Bazen yoğun iş temposundan son 24 saat içinde saçınızı şampuanlayamayabilirsiniz. Bu kirli görünümü ortadan kaldırmak, saçınızın kirliliğini gizlemek için en iyi seçenekleri sizlerle paylaşıyoruz.
1. Şık Tutun

saçınızda yağ birikmesi varsa ısı koruyucu düz bir demir yardımıyla saçlarınızı şekillendirerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer saçlarınız mat görünüyorsa parlatıcı bir sprey ile saçınızın şeklini sabitleyebilirsiniz.

2. Yan Örgü Deneyin

Yan İkinci Gün Örgü Saç Modelleri

Tek bir örgü gözünüze basit gelebilir ancak yıkanmamış saçlar için en iyi saç modellerinden biridir. Tek yan örgü saçınıza hacim katar ve saçınızda birikmiş kirli yağ görüntüsünü saklar. Saçınıza bu şekli vermeden önce kuru şampuan ile işleme başlamanız gerekir ve sonra yan örgünüzü örerek tercih ederseniz fırça ile işlemi bitirebilirsiniz. Saçınıza ışık vermek için sprey de kullanabilirsiniz.

3. At Kuyruğu ile Saçınızı Şekillendirin

Dağınık At Kuyruğu İkinci Gün Kirli Saç Stili

Saçınıza atkuyruğu şekli verdikten sonra geri kalanını şampuanlayarak şekil vermenin de çok kolay ve pratik yolları olduğunu biliyor muydunuz? Saç yağı yada bir serum yardmıyla bunu gerçekleştirebilirsiniz. Saçınızın at kuyruğu şeklini sabitledikten sonra bunu ister düşük ister yüksek şekilde uygulayabilirsiniz. Bu işlemi de tamamladıktan sonra saçınıza isterseniz bukle modeli de verebilirsiniz.

Manşet At Kuyruğu Kirli Saç Stilleri

ayrıca saçınıza dağınık bir görünüm de verebilirsiniz bu işlem de hacim veren bir spreyle saçınızın daha hacimli görünmesini sağlayabilirsiniz.

4. Plaj Dalgası Saç Stili

Plaj Dalgası İkinci Gün Saç Stili
fotoğraf

Saçlarınızın doğal dokusunu yok etmek istemiyorsanız. Plaj Dalgası Saç modellerimize göz atabilirsiniz. Dalgalı saçlar kirli saçlarınızı saklamak için en iyi modellerden biridir. Bu işleme kuru şampuan ile başlayarak saç köklerine de biraz hacim katmak için fön makinesi kullanmalısınız. Isı koruyucu demir ile de saçlarınızı dalgalandırarak en son hacim veren bir spreyle de işlemi bitirebilirsiniz.

5. Sahte Fransız Örgülü Saç Modeli

Sahte Fransız Alttan Örgülü Saç Modeli

Daha keskin bir görünüm yaratmak için, Fransız örgüler kullanarak sahte Alttan bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Bu model için saçınızı üç bölüme ayırın. Saçınızın merkezini belirleyerek bu üç bölümü ayrı ayrı örün. Örme işini tamamladığınızda saçınızı arkaya yada omuzlarınıza büküm vererek ve parlatıcı bir sprey kullanarak yepyeni bir görünüm kazanabilirsiniz.

6. Kirli Saçlar İçin Topuz Modeli

Kirli Saçlar İçin Topuz Modeli

Yıkanmamış Saçlar İçin Hızlı saç stilleri

Yıkanmamış Saçlar İçin Hızlı saç stilleri

sizinde yıkanmamış uzun saçlarınız varsa eğer saçlarınızı yenilemek ve taze bir görünüm vermek için en iyi saç modellerinden olan örgünüzü arkadan üç kısıma ayırarakbu model için enseniz merkez olacak şekilde örmeye başlamalısınız. İşiniz bittiğinde bu örgüleri rulo şeklinde yukarıya doğru sararak tel toka ile sabitleyebilirsiniz. Son derece zarif bir saç stili oluşturabilirsiniz.

7. Kirli Saçlar İçin Hızlı bir Üst Düğüm Tercih Edebilirsiniz

Kirli Saçlar İçin Üst Düğüm Saç Stili

Kirli saçlarınızı gizlemek için İki dakikadan daha az zamanınızı alacak bu saç modeli ile son derece güzel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yüksek bir atkuyruğu ile işleme başlayabilirsiniz. Daha sonra saçınızda topuz şekli oluşturarak aynaya bile gerek kalmadan son derece güvenli bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Saçınıza parlaklık katmak için uygun serumlar kullanabilirsiniz.

8. Yan topuz gevşek saç modelini deneyin

Yan topuz gevşek şaç modeli

Yıkanmamış saçlar için en iyi saç modelleri biri de kesinlikle yan chignon modelidir. Üstelik yapımı hızlı ve kolaydır. Saçlarınızın ucunda bir şekillendirici kullanarak sonrada kulağınızın altında kelebek şeklinde bir büküm vererek tel toka ile saçınızı sabitleyebilirsiniz.

Yıkanmamış Kirli Saçlar İçin Hızlı saç stilleri / Galeri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Yıkanmamış Saçlar İçin 8 Hızlı saç stilleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.