Güzelkız.com

Yeni yaz Trendi 2017 Saç Örgüleri


Yeni yaz Trendi 2017 Saç Örgüleri

Yaz neredeyse geldi ve saç stilinizi daha çekici bir şekilde değiştirmek için can atıyorsunuz. Farklı stillerde gelen yeni yaz trendi 2017 saç örgülerini  düşünmekten çekinmeyin. Yeni bir görünüm arıyorsanız, tek örgü saç modeli size o mükemmel görünümü verir. 2017 saç örgü modelleri şık, rahat, doğal ve bakım kolaylığı özelliklerine sahiptir. Modern toplumlarda, moda dünyasına muhteşem ve şık  örgü saç modelleri öncülük ediyor. Çok sayıda saç örgüleri ve  stilleri bulunduğundan size seçim özgürlüğü de verir. Bunlar; Mısır örgüsü, kutu örgü, Fransız örgülü, yarım topuz, zarif yan örgü, yüksek at kuyruğu  sadece birkaç seçenek.

Kutu ve mısır örgü kombinasyonu

Bu saç şekli, koyu renk saçınıza biraz doku vererek başlar ve canlı tonlarca kırmızı renk verir. Klasik bir parçayı merkeze ayırmak için bir parça çizgisi oluşturursunuz. Ardından, ön saçları kutu örgülü stilde biçimlendirin. Mısır örgülerini kendilerini çekerek arkadan gergin olmamasına dikkat edin. Ekstra gevşek örgülü uzunluk arkadan düşmeye bırakılır ve öne doğru  sivri bir görünüm kazandırır.

2017 yaz trendi saç örgüleri

2017 yaz trendi saç örgüleri

Fransız örgüsü

Fransız örgüsü, saçların üç bölüme ayrıldığı saçların eş zamanlı olarak toplandığı üç iplikçik örgüsünün en basit biçimidir. Saçın örgülü olduğu anlaşıldığından genellikle örgülü geriye doğru saçlar olarak tanımlanır.

fransız saç örgüsü 2017 yaz

fransız saç örgüsü 2017 yaz

İki tonlu kıvırcık mısır

Kıvırcık kısım yan taraftaki tek bir noktadan kaynaklanır ve arkadan yayılır. Kilitlenmenize koyu bir gölge ile sarı bir ombre’nin tatlı görünümünü veriyor. Ekstra örgülü uzunluk bir paket halinde sabitlenerek birleştirilir. Sizde onları harika bir görünüm için göğüs hizasına kadar uzun olmasına çalışın.

2017 yaz saç örgüleri - mısır örgüsü

2017 yaz saç örgüleri – mısır örgüsü

Siyah-beyaz Saç Örgüleri

Dikkat çekici olmanız gerekiyorsa yapmanız gereken en iyi saç stilidir. Koyu saçlarınıza seksi bir cazibe kazandıran beyaz ton eklenir. Tercihen, koyu gölgeleri ortaya çıkarmak için orta kısımdan geçin ve her iki yanını omuz uzunluğundaki kutu örgülerine stil edin.

siyah beyaz saç örgüleri 2017 2018

siyah beyaz saç örgüleri 2017 2018

Beyaz bir ruj eklediğinizde çarpıcı bir görüntüye sahip olacaksınız.

siyah beyaz saç örgüleri 2017 yaz

siyah beyaz saç örgüleri 2017 yaz

 trend saç örgüleri 2017 2018

2017 yaz trend saç örgüleri

Kutu örgüleri

Bunlar, kare şeklinde saç bölmeleri ile karakterize edilen saç örgüleri. Kutu örgülerinin bakımı kolaydır ve bu yüzden çekici olur ve saç uzatmalarıyla veya saç uzantıları olmaksızın birçok stilde takılabilir. Saçınızı ön sağda, ön solda, sağda ve sağda olmak üzere dört kutu kesitine bölün. Oldukça küçük kutu örgüler elde etmek için ilk bölümden bir miktar saç tutun.

trend kutu saç örgüleri 2017 2018

trend saç örgüleri 2017 2018

Bu uzatma, gerçek ya da doğal saçlar ile elde edilebilir. Örgü yaparken saçınızı üç kısma bölün ve örgü bağlamanın bitip bitip tamamlanmamasına karar verin. Aynı saç geri kalanı için tekrarlanır.

Yükselen topuz

Enseden yukarı yanlardan iki örgü örülür.Örgüler ile iki yanda topuz yapılır. Örgüleri önce lastik toka ile at kuyruğu yaparak bağlayın sonra etrafında dolayın. Tel toklar ile sabitleyin.

topuz örgüler 2017 2018

topuz örgüler 2017 2018

 Çift Örgülü Atkuyruğu 

Güzel çift örgülü saç stiliyle hayranlarınızı delirtebilirsiniz. Klasik bir görünüm için, koyu uzun saçınıza gri vurgular ekleyin. İki örgülü saçlar çok eğlenceli ve güzel görünüyor. Başızda düşük, yüksek veya kenarına örgüleri yapabilirsiniz. Şık görünümünü elde etmek için her tarafı sarılı bir at kuyruğu içine alın.Şık bir bitiş için ekstra uzunluk öne doğru atılır.

çift örgülü saç modelleri 2017

çift örgülü saç modelleri 2017

Yarım Örgülü Topuz

Saçların üst yarısı yükselen topuz içine çekilirler. Örgülüsaçlar ön taraftan çekilerek sağlanır. Bir at kuyruğu yapıp içine tutun ve sonra bir saç bandı ile tabanı bağlayın.

trend saç örgü modelleri 2017 2018

trend saç örgü modelleri 2017 2018

Ardından saçları taban etrafında bir yönde sarın ve tel tokalar ile  sabitleyin. Ekstra uzunluk omuzların üzerine düşsün.

Yeni yaz Trendi 2017 Saç Örgüleri

yarım örgülü topuz modeli 2017 2018

 

Çoklu Mısır Örgüleri

Uzun saçlı sarışınlar için harika bir fikir. Saçlar önce hazırlanır ve birbirine paralel olarak ilerleyen bölümlere ayrılır. Her bölüm, tatlı bir mısır saç örgüsü oluşturmak için ön taraftan arkaya doğru örgülüdür. Uçlar saç bantlarıyla sabitlenir ve uçlar klasik bitirmek için gevşek bırakılır. Ve saçınızın bu stil için kısa sürede oturması durumunda, ekstra uzunluğu elde etmek için saç uzantılarını kullanma seçeneğiniz vardır.

2017 yaz saç örgüleri

2017 yaz saç örgüleri

Sizde 2017 yaz sezonunda yapmak için bu tren saç örgülerinden bir model seçin emin olun görünümünüz şaşırtıcı olacak. Şık kontrast, yükselen topuz, kutu örgüler, çift örgüler, Fransız örgü, iki tonlu kıvırcık mısır, diğerleri arasında siyah beyaz kombin gibi aynı çeşitliliğin bulunduğu en iyi örgülü saçları sizde elde edebilirsiniz. Yeni bir saç stilini düşündüğünüzde, birçok insanın takdir edeceği cazip bir görünüm vereceğinden bunları yapın.

2017 yaz saç örgüleri

2017 yaz saç örgüleri

Bir önceki yazımız olan Fransız Manikür Fikirleri 2017 başlıklı makalemizde desenli fransız manikürü, Fransız Manikür ve Fransız Manikür modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Yeni yaz Trendi 2017 Saç Örgüleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.