Güzelkız.com

Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler


Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler

Göz ve dudak emoji dövmeler gülme, ağlama gibi duyguları yansıtmanın yanı sıra aşk projelendirme konusunda da bize yardımcı olur. Duygularımızı paylaşmaya yardımcı olan emoje dövmeler günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiştir, ve şimdi bir sonraki adım mantıksal olarak bizim güzellik rutinleri içine dahil olacaktır.
Geçici dövmeler tamamen şık ve sevimli olabilir, ve şimdi bu yeni emoji dudak dövmeleri oldukça trend hale geldi. Bütün gün en sevdiğiniz emoji’leri taşıyabilirsiniz böylece bu küçük dövmeler dudaklarınızda doğrudan olabilir.Bugünün iki sıcak trendi ise göz ve dudak emoji dövmelerdir.
Geride bıraktığımız 2011 yılında, herkes geçici göz dövmelerini ve dudak dövmelerini kullandı. Haddad emoji dövmelerde renkli gök kuşağı , hayvan desenleri eğlenceli baskılar kullanmıştır. Desen ve ışıltı ile dudaklarda kapalı dövmeler oldukça yaratıcı tasarımlar oluşturdu.

dudak-dovmeleri

Gerçekten harika eklemeler vardı. Aradan beş yıl geçti ve o kaldığı yerden şimdi bu trend devam ediyor. Haddadın iki kızı Isabella ve Sophia bu trendin öncüsü olmuştur.

yeni-trend-emoji-dovmeler
Isabella 19 ve Sophia, 15 yaşlarında. Favori emojiyi geçici dövmeler oluşturarak güzellik işine girdiler. Onların babalarının izinden gittiği açıktır. Isabella ve Sophia’nın ilham kaynağı olduğu emoji çıkartmalar yakın gelecekte moda dünyasında büyük bir iz bırakacaktır.
Bu geçici emoji dövmeler istediğiniz herhangi bir yere takılabilir. Ve bu kesinlikle büyük çizilmemelidir. Küçük boyutlu olmaları hemen hemen her yerde koymak için bunları kolaylaştırır.

emoji-dudak-dovmeleri-2017-8
Dudaklar, yüz, tırnak ve gövde üzerine tatbik edilebilir çok amaçlı dövme trendi çığ gibi büyümektedir.Sizde kendinizi yansıtan duyguları vücudunuzda taşıyarak karı tarafa işaret verebilirsiniz.

emoji-dovme-modelleri-2017-8
Bu işler aile içinde kalıyorsun görmek güzel. Jeff’in ilk fikrinin kapalı çalışma, onun kızları herkes çılgın olacak modern bir büküm oluşturduk. Isabella ve Sophia’nın sınıf doodle ilham edildi emoji çıkartmalar, yakın gelecekte moda dünyasında büyük bir, henüz ince açıklama yapacak.

Bir önceki yazımız olan İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri başlıklı makalemizde ilkbahar, nail art ve oje hakkında bilgiler verilmektedir.
Yeni Trend: Göz ve Dudak Minik Emoji Dövmeler Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.