Güzelkız.com

YENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER


YENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER

2016 Yazı ‘nın yeni trendi boksör örgüler ile saç modellerini keşfedin!

Yabancı ünlü kadınlar içinde (tabii) moda haline gelmiş ve şimdi herkesin takip ettiği saç yıldızları boksör örgülü saç modellerini kullanıyor.Spor yapmayı seven kadınlar için özellikle harika bir seçim olur.İsterseniz özel günlerde bile bu boksör örgüleri yapabilirsiniz.

Karlie Kloss ‘un galerimizde boksör örgüler ile saç modelini görebilirsiniz.Ayrıca eflatun dudakları bu saç modeli ile harika uyumlu olmuş. Bu saç modelini yapmak için saçlarınızın omuzlardan uzun olması gerekir.Öncelikle saçlarınızı tam ortadan ayırmalısınız.Saçları örmeye ise tam saç kökünden başlanmalı.Ve örme işlemi saç uçlarına kadar devam eder.

Kim Kardashian ise küllü sarı saç rengi ile boksör örgülü saç modelini tercih ediyor.İtiraf etmeliyiz ki bu saç modeli onu oldukça genç göstermiş.Ayrıca klasik bir kombin ile de bu sportif saç modelini yapabileceğimizi kanıtlıyor.

Ayrıca bu yeni trend boksör örgüleri balık sırtı saç örgüsü ile de yapabilirsiniz.Çünkü bu saç modeli Güzelkızlar arasında sezon yıldızı varsayabiliriz?

Boksör örgüler ile saçlar New York’ta Moda Haftası’nda yükselen saç stillerinden. Bu saç görünümünün anahtarlarından biri Khloe Kardashian tarafından yapıldı: Çok daha rahat ve çok yönlü bir stil ile kullanmayı seçti.Bir akşam yemeği yada işe spor gitmek için harika bir örgü saç modeli.

Katy Perry ise gotik tarzına ‘boksör örgüler’ile saçlarını stiline uyarlar.

boksör örgü saç modelleri

boksör örgü saç modelleriYENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Ayrıca Boksör örgülü saç trendinide spor stiller için unutmayalım. Bakınız: YENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER . Karışık dokulu dağınık saç stilleri de ayrıca saçlarınızın daha hacimli […]

  2. […] Boksör örgüler spor salonu için çok yönlü saç modellerinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Bu örgüler yüzünüzü tamamen ortaya çıkarırken saçınızın tümünü tutarak yapacağınız koşma, atlama vs egzersizlerde saçınızın düzenli olmasını sağlamaktadır.Bakınız:YENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.