Güzelkız.com

Yeni Saç Bakımı İle İşlem Görmüş Saçlar Daha Canlı


Yeni Saç Bakımı İle İşlem Görmüş Saçlar Daha Canlı

Sarı saçlara sahip olmak pek çok kadın için farklı bir yaşam tarzını yansıtır ve arzulanır. Herkese gitmeyebilir ama sarı saçların kesinlikle dikkat çekici ve hoş göründüğü kabul edilir. Sarı saç görünümünüzü tamamen yeniler ve size çok daha güvenli ve karizmatik bir hava verebilir. Ama hem boyanması hem de bakımı da incelik ister. Saçlarınızı sarıya dönüştürmeye karar verdiyseniz kesinlikle uzman birisine boyatmalısınız. İstediğiniz tonu yakalamak için yardım almalısınız öte yandan boyanmış sarı saçlara bakmak da incelik ve özen ister. Sarı saçların oksidasyona uğraması ve farklı renk tonlarına bürünmesi mümkündür. Hem saçların tümünün aynı renkte olması hem de saç tellerinin güçlenmesi için Kerastase’nin yeni bir önerisi var. Mor rengin hâkim olduğu bu bakım serisinin adı Blond Absolu ve sloganı da “sen cesaret et, biz saçını koruruz”. Blond Absolu sarışın olmak isteyen ama bir türlü karar veremeyenler için iyi bir öneridir. Bu serinin içerisinde yer alan ürünler de şu şekildedir.

Bain Lumiere

Bu ürün sarı saçların hem ışıl ışıl görünmesini, hem nem kazanmasını hem de günlük kirlerden arınmasını hedefler. Saçı temizlerken hassas davranan bu ürünler saçınız baştan aşağı temizlenir ve günlük kirlerden arınır. Bu temizleme sırasında nem kazanmasını da sağlayan ürünün düzenli bir şekilde kullanıldıktan sonra saçınıza ışıltı getireceği iddia ediliyor. Saçlarınızın çok daha doğal ve ışıl ışıl görünmesini sağlayacak bu ürün tıpkı bir şampuan gibi ıslak suça uygulanır. Saç köpürtülüp temizlendikten sonra durulanır. Kesrastase bu ürünü 250 ml’lik paketlerle 165 TL’ye piyasaya sürdü.

Bain Ultra-Violet

Kerastase sarı saçlarda farklı renk tonlarına neden olan ve istenmeyen yansımaları ortadan kaldırmak için yepyeni ve mor renkli bir şampuan üretmiştir. Bain Ultra-Violet adlı bu şampuan saça hem parlaklık hem de ipek gibi bir görünüm sağlar. Oksidasyonun etkilerini azaltır ve saçlarınızda oluşan yer yer sarı ya da turuncu farklılıkları ortadan kaldırır. Saçlarınızı temizler ve günlük kirleri yok eder. Bu ürün saçlarınızın her telinin eşit bir renk tonunda olması ve yumuşaklık konusunda iddialıdır. Saçınız ıslakken uygulayıp 3 dakika kadar bekledikten sonra durulayabilirsiniz. Bu ürünün de 250 ml paket fiyatı 165 TL’dir.

Cicaflash

Bir saç bakım sütü olarak tasarlanan Cicaflash sarı saçlara güç kazandırmak için üretilmiştir. Yine nemli saça uygulanıp biraz beklettikten sonra durulanması gereken bu ürün saç kırıkları ve zayıf görünen saçlarla mücadele eder ve saçlarınızın çok daha güçlü görünmesini sağlayabilir. Yıpranan saçları onarmayı ve günlük erozyon ve kırılmalara karşı korumayı hedefler. Ayrıca saçlarınızın ağırlaştırmadan ve yormadan nemli olmasını sağlar. Kerastase’nin bu ürününün 250 ml paket fiyatı ise 195 TL’dir.

Masque Ultra Violet

.

Nemli saça sürülüp beş dakika kadar beklettikten sonra durulanan bu maske de hem sarı saçların korunması ve güçlenmesi hem de saç tonunun eşitlenmesi için üretilmiş. Saçı onaran ve parlaklık veren bu maske oksidasyonun etkilerini azaltır. Saçınızın her telinin aynı renkte görünmesi ve istenmeyen değişimleri engellemek için üretilmiştir. Saçınızı günlük kirlilikten uzaklaştırıp em kazanmasını da sağlayan Ultra Violet maskesinin de 200 ml’lit fiyatı 275 TL’dir.

Cicaplasme

Kerastase’nin sarı saçlar için piyasaya sunduğu son ürün hem güçlendiren hem de koruyan bir saç serumudur. Bu serideki tek durulanmayan ürün olan Cicaplasme da kuru veya nemli saçın uçlarına ve yıpranan yerlerine sürülebilir. Özellikle kırıklarla mücadelede ve saçınızın hemen güçlü bir görünüm kazanmasında etkilidir. Her türlü etkiye karşı saçlarınızın çok daha güçlü olmasını sağlayan ürünün 150 ml’lik paket fiyatı 190 TL’dir. Cicaplasme saçınızda sonradan oluşabilecek her türlü kırılmayı da engelleyebilir.

Eğer sarı saçlardan vazgeçmek istemiyorsanız ya da saçlarınızda köklü bir değişiklik yapıp sarışın olmaya karar verdiyseniz artık saçlarınızı korumak için harika bir yöntem vardır. Kerastase bu seriyle hem rengin korunmasını hem de sarı saçların güçlenip onarılmasını hedeflemiştir. Bugüne kadar ikisini bir arada sunan ve etkili bir koruma yöntemi geliştirilmediği için Kerastase’nin Blond Absolu serisine bir şans verin ve sarı saçlarınız çok daha doğal ve güçlü görünsün, ışıl ışıl parlasın.

Bir önceki yazımız olan 2019 Bayan Modasında Neler Var? başlıklı makalemizde 2019 bayan ayakkabı modası, 2019 bayan çanta modası ve 2019 Bayan Modasında Neler Var hakkında bilgiler verilmektedir.Yeni Saç Bakımı İle İşlem Görmüş Saçlar Daha Canlı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.