Güzelkız.com

Yeni Dekorasyonlarla Eviniz Cıvıl Cıvıl


Yeni Dekorasyonlarla Eviniz Cıvıl Cıvıl

Yeni Dekorasyonlarla Eviniz Cıvıl Cıvıl

Eviniz böylesine güzel, gerçekten cıvıl cıvıl bir ortama sokmak istiyorsanız yeni ev dekorasyonunuzda büyük değişiklikler yapmanız gerekecektir. Çünkü başlığımızın manası oldukça güzel dizayn edilmiş bir ev olduğunu çağrıştırmaktadır. Çok özel kombinler ile evlerimizi nasıl dizayn ederiz birazdan buna bakıcağız. Dekoratif olabilmek için sizlere 2017 yılının en güzel ve eşsiz renklerini ve modellerinden bilgi vereceğiz. Bu konuda;

Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

Ev dekorasyonu bir çoğumuz için büyük bir niteliğe sahiptir. Ev dekorasyonunun ipuçlarını almakta bizleri için oldukça önemlidir diyenler için sizlere bugün bir kaç ipucu vereceğiz. Dikkat çekici detaylar, rengarenk aksesuarlar, süper kaliteli ve kullanışlı ev aletleri ile dayayıp döşeyeceğimiz evimize bu yazımızda sizlere faydalı olabilmek adına önemli bilgiler vereceğiz.

  • İlk önce rahatlık sonra
  • Estetik ve en sonda
  • Ekonomik bir yorgunluğun oluşmaması önemlidir.

İlk olarak evimizde renk dengesine dikkat etmemiz gerekmektedir. Dikkat edilecek kombinler evin tamamıyla duruşunu ve estetik açıdan güzelliğini belirler bundan dolayı evinizde oldukça güzel tablolar bulundurarak duvarlarınızı süsleyebilir ve evinize apayrı bir renk katabilirsiniz. Yapacağınız bütün bu işler sizlerin göz zevkine uygun olması ile beraber, dışarıdan gelecek kişinin de göz zevkine hitap etmesi gerekir. Bu tabloların yanında evinize hareketlilik katacak birkaç şey daha vardır bunların hepsi aksesuara girer fakat bu tür aksesuarlara değinmek lazımdır. Biblolarda ev dekorasyonu konusunda oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Bu yüzden herhangi bir küçük parça bile evinize ayrı, egzotik bir hava katabilir. Bu biblolar farklı yerlerden gelerek manevi boyutlar kazanarak sizleri de içten etkileyebilir. İlginç renkler ve dekorasyonlara sahip olan perdeler ve diğer ünitelerde oldukça önemlidir evin görkemini büyük oranda arttırır. Peki bu eşyalardan hangi renkleri seçmeliyiz derseniz cıvıl cıvıl gibi bir başlığımız olduğundan dolayı renkleri her renkten seçmek ve sade olmamak gerekir. Sarı, mavi, türkuaz, yeşil, mor gibi renkler tercih edilebilir.

Hayatınızı etkileyecek olan ev dekorasyonunuzdan sıkılmamak adına rengarenk bir evle yola çıkabilirsiniz. Tüm tasarlanan evlerden faklı olmak adına kendinizin şekillendireceğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Balkon Dekorasyonu İçin 5 İpucu başlıklı makalemizde Balkon Dekorasyonu ve dekorasyon hakkında bilgiler verilmektedir.
Yeni Dekorasyonlarla Eviniz Cıvıl Cıvıl Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.