Güzelkız.com

Yemekli Düğün Mekanları 2018


Yemekli Düğün Mekanları 2018

Yemekli Düğün Mekanları 2018

Son yıllarda gittikçe yaygınlaşan yemekli ikramlarla sunulan düğün mekanlarına olan talep nedeni ile gerek eski gerek yeni düğün mekanları birbiri ile yarışmaya devam ediyor. Gelin adaylarımız en çok manzaralı – kır düğünü edasına sahip mekanları tercih ediyor. Her ilimizde onlarca Yemekli Düğün Mekanları 2018 hizmeti sunan yerler mevcut. En düşük fiyat ise kişi başı 50 TL’den başlamaktadır. Bizde artan bu talep ve araştırmalarınıza yardımcı olmak üzere en çok tercih edilen yemekli düğün mekanlarını inceledik ve sizlerin huzuruna sunmak istedik. En başından söyleyelim bu konumuzda sadece İstanbul’daki yemekli düğün mekanlarını kontrol edeceğiz. Malum en kalabalık şehir İstanbul. Diğer şehirlere ait araştırmalarımızı sitemizde bulabilirsiniz. Dilerseniz düğün mekanı turlarımıza başlayalım.

Vilayetler Evi Ve Boğaziçi İstanbul

Mekanın manzarasına diyecek yok. Önünüzde boğaz arkanızda orman. Adeta büyük bir yalı edası ile karşımıza çıkıyor. Kişi başı ücret 80 TL’den başlamaktadır. 4 yıldıza sahip bu mekan Sarıyer’de yer almaktadır. Yemek yerine kokteylli düğün mekanı arıyor iseniz 50 TL’den kiralama işlemi yapabilirsiniz. Hem kapalı hem de açık alanları mevcuttur. Yukarıdaki fiyatlar hafta içi fiyat tarifesidir. Hafta sonunu tercih edecekseniz keseyi %25 oranında arttırmanız gerekecektir.

İstanbul Şahzen Balo ve Davet Mekanı

Çekmeköy’de yer alan bu mekanın toplam kapasitesi 500 kişidir. Yemekli düğün için hafta içi fiyat tarifesi 50 TL – hafta sonu tarifesi ise 80 TL’den başlamaktadır. Baştan söyleyelim açık hava düğünü yapacaksanız kişi sayısı 200 kişi ile sınırlıdır. Şehir merkezine yakın olup yüksek tavanlı vr orman içerisinde yer almaktadır. Kokteylli düğün yapacaklar için kişi başı 10 TL’den başlayan fiyatlarla bu mekanı tutabilirsiniz. Doğa manzaralı mekanları sevenler için ideal.

Elite World Europe

Telefon numarası 0212 963 30 26 olan bu mekan 5 yıldıza sahiptir. Küçükçekmece’de yol üzerinde farklı tasarıma sahip bir binadır. 500 kişiye kadar davetliyi kaldırabilmektedir. Bahçe ve balkonu vardır. Yüksek tavanlı terası ile dileyene açık havada dileyene kapalı olarak imkan sunmaktadır. Fiyatı ise en düşük 100 TL / kişi başıdır. Otopark kapasitesi 250 araçlıktır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli unsur birden fazla düğün mekanına sahip olduğu için otopark alanında sıkıntı yaşama olasılığınızın yüksek olmasıdır. Havafi fişek gösterisi de mevcut değildir. Gelinlerimize duyurulur.

Tuzla Yat Kulubü Yemekli Düğün Mekanı

Öncelikle mekanın telefon numarasını vermekle başlayalım. 0216 706 65 91. Toplam kapasite maksimum 200 kişi ile sınırlıdır. Çim alan ve deniz kenarı manzarasına sahip olan mekanın teras katı da mevcuttur. Konaklayacak misafirleriniz var ise konaklama kapasitesi yalnızca 50 kişi ile sınırlıdır. En düşük ücret 150 TL’den başlamaktadır. Kokteylli fiyatı ise 100 TL / kişi başıdır. After party alanı mevcuttur.

Sular Vadisi / Salon Venedik

Ekonomik yemekli düğün mekanları arasında en popüler olanlarından biridir. Hafta içi yemekli fiyatı 30 TL’den başlamaktadır. Konaklama imkanı sunamamaktadır. Toplam davetli sayınızı 750 kişiye kadar çıkartabileceğiniz bir mekandır. Yalnız otoparkda araç sayısı 100 araç ile sınırlıdır. Düğün günü olsa dahi menüde değişiklik yapabilirsiniz. Tabi ki ek ücretlerine katlanmak şartı ile. Müziğin durdurulma saati ise 23,00 ‘dır. Bunun sebebi ise şehir merkezinde olmasından kaynaklanmaktadır. Başakşehir’de yer alan bu düğün mekanında manzara yoktur.

Vip Garden Düğün – Parti Mekanı

Manzarası bol ve ucuz düğün mekanı olsun diyorsanız bu mekan tam size göre. Çünkü kokteylli fiyatı en düşük 10 TL, yemekli fiyatı en düşük 30 TL’dir. Orman manzaralı olup konaklama imkanı mevcut değildir. Açık hava kapasitesi 1000 kişiye kadar yükseltilebilir. Kapalı alandaki misafir sayısı ise maksimum 300 kişi ile sınırlandırılmıştır. Beykoz yerleşkeli olan mekanda kına, düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonları yapabilirsiniz. İletişim için telefon numarası 0216 706 60 24’tür.

 

Bir önceki yazımız olan 2018 Gelin Çiçeği Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Gelin Çiçeği Modelleri, canlı gelin çiçekleri ve gelin buketi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Yemekli Düğün Mekanları 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.