Güzelkız.com

Yaz Makyaj Trendi 2017 : Gün Batımı Gözler


Yaz Makyaj Trendi 2017 : Gün Batımı Gözler

Gün batımı renkleri ile göz makyajı kesinlikle en çok yapılan yaz makyaj trendlerinden biridir. Son zamanlarda özellikle 2017 yaz sezonunda Instagram’da güzel makyaj trendleri gördüğümüzü itiraf etmek zorundayız, ancak bunların çoğu günlük kombinler için uygun değildi. Son zamanlarda birçok ünlü kırmızı halı makyaj stili için güneş renklerinde göz farı tercih etti. Gün batımı gözleri, güzel yaz gün batımlarını tasvir eder ve sarı, turuncu ve kırmızı tonlardan zengin bir renk paletine sahiptir.

2017 Yaz makyajınızda bu sıcak renk tonları ile oynamak için sınırsız seçenekler bulabilirsiniz. Gün batımı gözler kelimenin tam anlamıyla her cilde ve göz rengine yakışır. Güvenli bir şekilde göz makyajı yapmayı tercih ediyorsanız, bu muhtemelen yaz makyaj rutininize eklemenin en iyi yoludur.

Gün batımı göz makyajı için bir çok ilham kaynağı var, o yüzden bir göz atın ve ilham alın.

2017 yaz makyajı gün batımı gözler

2017 yaz makyajı gün batımı gözler

Gün batımı göz makyajı, gözlerin iç köşesinde göz kapaklarının merkezine kadar bir gündoğumu rengi ile başlar. Gözlerinin dış köşesi gün batımının olduğu yerdir.

Naomi Campbell

Gün batımı göz n makyaj trendinin ne kadar çeşitlilik gösterdiğini zaten anlayabilirsiniz. Canlı renklerden yumuşak kirişe kadar bu makyaj size çeşitli seçenekler sunar. Naomi’nin yumuşak gün batımı gözleri yeniden yaratmak çok kolaydır. Göz kapaklarınızın merkezindeki altın renkli göz farı ve yüzünüzün yüksek noktalarında göz kapaklarının üzerindeki kirişi vurgulamak  için çok fazla parlamaya ihtiyacınız vardır.

yaz mayj trendleri 2017 ünlü kadınlar

yaz mayj trendleri 2017 ünlü kadınlar

Olivia Wilde

Aktrisin günbatımı gözleri geç bir günbatımının renklerine benzemektedir. Bu makyaj, daha derin tonlar tercih edenler için mükemmeldir. Gözlerinize daha fazla boyut ve tanım eklemek için göz kapaklarının ortasında siyah bir kalem ve parlak göz farı kremi kullanın.

gün batımı renkleri ile yaz göz makyajı 2017

gün batımı renkleri ile yaz göz makyajı 2017

Selena Gomez

Selena’nın günbatımı gözleri yaz makyaj hedeflerimizdir. Daha parlak renkler hedefliyorsanız, bu canlı turuncu gün batımı göz makyajını kesinlikle deneyin. Bu görünümü yeniden yaratmanız inanılmaz derecede kolaydır, çünkü sadece bir veya iki göz farı gerekir. Daha fazla boyut için, geçiş gölgesi olarak şeftaliden daha açık bir göz farı kullanın ve ardından gözlerinizin üzerinde canlı bir portakal rengi göz farı ekleyin.

yaz renkleri ile makyaj trendleri 2018

yaz renkleri ile makyaj trendleri 2018

Zendaya

Zendaya gün batımı göz makyaj trendinin bir başka mükemmel örneğine de sahiptir. Buradaki odaklanma kesinlikle dudakların ve yüzün aksanı olmaksızın gözler üzerinde. Bu, altın parlak göz farı ve şeftali mat tonlarına sahip çok güzel bir görünümdür. Bu renkler her ten rengine uyuyor. Zendaya’nın yaptığı gibi, gözlerinize tanım eklemek için sıvı bir göz kalemi kullanın.

yaz makyaj trendi 2017 turuncu göz makyajı

yaz makyaj trendi 2017 turuncu göz makyajı

Cara Delevingne

Bu muhtemelen Cara’nın giydiği en ikonik makyaj görünümlerinden biridir . Kırmızımsı pembe tonlar Cara’nın göz kamaştırıcı gözlerini ön plana taşıyor. Fark edebileceğiniz gibi, önemli olanın güneşin güzel renkleri olduğu başka basit bir makyaj bakışı.

pembe göz makyajı 2017 2018

pembe göz makyajı 2017 2018

Emily Ratajkowski

Emily’nin günbatımı gözleri hem gündüz hem gece için de mükemmel. Yumuşak şeftali tonları güvenli bir bahistir ve tam anlamıyla herkes için iyi görünecektir.

gün batımı göz makyajı 2017 2018

gün batımı göz makyajı 2017 2018

Olivia Culpo

Eski güzellik kraliçesi ve aktris en göze batan ve muhteşem göz makyajını sundu. Mat sıcak kahverengi tonları kelimenin tam anlamıyla her kızın güzellik koleksiyonunda olduğu gibi klasik altın parlak göz farıda çok güzel. Görünümü, güzellik çantalarımızda bir başka düzenli olan klasik mat bir çıplak rujla tamamladı.

yaz makyajları 2018

yaz makyajları 2018

Scarlet Johansson

Güzel sarışın Scarlet Johansson gün batımı göz makyajı hem derin, hem de canlı. Göz kapaklarındaki koyu tonlar, gözlerinin üzerinde çok canlı turuncu göz farı ile yenilenerek ilginç bir kontrast yaratıyor. Bu göz dikkat çekici ve aynı zamanda güvenli bir stil.

yaza uygun göz makyajı 2017 2018

yaza uygun göz makyajı 2017 2018

Bir önceki yazımız olan En Yeni Instagram Trendi : Geçici Göz ve Dudak Dövmeleri başlıklı makalemizde dövmeler, dudaklar ve göz makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.
Yaz Makyaj Trendi 2017 : Gün Batımı Gözler YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Göz kapaklarınızı hazırlayıp astarlayarak başlayın. Başlatmak için kaş kemiğinin altına sarı bir göz farı koyun. Ardından, birinci katmandan biraz daha düşük bir portakal tonlu göz farı uygulayın. Temiz bir kabarık fırça ile bu renkleri dağıtın böylece keskin çizgiler olmaz. Ortada ve dış köşede mor göz farı örneği alın ve bunları resimde gösterildiği gibi harmanlayın. Şimdi altın kanatlı bir astara, kapakların üstesinden gelme zamanı. Altın, morla oldukça kontrast yaratıyor ve ela gözlerinde altın pırıltıları ortaya çıkarıyor. Takma kirpikler veya maskara ile bitirin. Bu, orta cilt tonları için en uygun ve en sevdiğim görünümlerden biridir. İlgili: Yaz Makyaj Trendi 2017 : Gün Batımı Gözler […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.