Güzelkız.com

Yarı Kalıcı Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yöntemleri


Yarı Kalıcı Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yöntemleri

Yarı kalıcı kirpik uzantıları nelerdir?

Yarı kalıcı kirpikler normal dolgusu ile 12 haftaya kadar kalıcı olabilir.Uzun kalıcı ve doğal görünümlü kirpikler oluşturmak için kendi kirpikleri neredeyse tek tek kullanılmıştır.Kirpiklere sadece maskara sürmek yeterli olacaktır. Duş, yüzme uyku yada ağlama sırasında da bozulmadan kalacaktır.Kirpik uzantılarını ısmarlayarak herhangi istediğiniz bir görünümü yaratabilirsiniz.İstediğiniz uzunlukta, kalınlıkta ve kıvrımlarda olan kirpikler vardır.Hatta renk konusunu da siz seçebilirsiniz.

Kirpik uzantıları ne ile yapılır?

Kirpikler sentetik polyester malzemeden yapılır.
Kirpik uzantıları ne kadar süre takılabilir?
Yarı kalıcı kirpik uzantıları 2 ve 4 hafta bakım gerektirerek sürekli olarak takılabilir.Kirpikler özel bir fırsat için kapalı olarak takılabilir.
Kirpiklerin önce renkli olması mı gerekir?
Yapışkan olarak kullanılan ve uygulanan kirpiklerin uygulama öncesi renkli olması şart değildir.Doğal kirpikleriniz çok soluksa kirpikleri daha görünür hale getirmek için bazı tonlar tavsiye edilebilir.Renk tonları randevudan 24 saat önce yapılmalıdır.

kirpik-uzatma-ve-gurlestirme-yontemleri

kirpik-uzatma-ve-gurlestirme-yontemleri

Uygulama ne kadar sürer?
Prosedür genellikle ilk set için yaklaşık 2 saat sürer.Bu ulaşmak istediğiniz görünümü belirlemek için yeterli bir zamandır.Dolguları uygulamak 1,5 saat sürebilir.
Prosedürü tarif eder misiniz?
Prosedür tamamen ağrısızdır.Kirpikleri doğal kirpiklere uygulama sırasında gözler kapalı olacaktır.

Bakınız: Doğal uzun ve Gür Kirpikler için ipuçları

Kirpik uzantıları için tamamlayıcı tedavi nedir?

Kirpikler sadece bir kaç basit prosedür takip edilerek bakım yapılabilir. Kontakt lenslerin prosedür sırasında kaldırılması gerekir.Ancak kirpiklerinizin ömrü boyunca sonradan takabilirsiniz.Rimel dışındaki diğer göz makyajları kirpik uzantıları ile yapılabilir.Ancak kirpiklerin daha fazla tanımlanması ve gözlere daha iyi görünüm vermek için çok fazla makyaj yapmaya da gerek yoktur.Onlara zarar verecek mekanik ve ısıtmalı kirpik bugidi kullanılmamalıdır.Bu onların erken düşmesine neden olur.
Kirpik uzantıları ile maskara kullanmanız gerekmez.Ama isterseniz bu özel kirpik uzantıları için formüle edilmiş rimel tavsiye edebiliriz.Diğer maskaralar onların erken dökülmesine neden olacak maddeler içerebilir.

kirpikleri-uzatma-ve-gurlestirme-yontemleri-2017

kirpikleri-uzatma-ve-gurlestirme-yontemleri-2017

Yarı kalıcı kirpik uzantıları doğal kirpiklere zarar verir mi?
Doğru ve tamamlayıcı tedavi takip edildiği sürece zarar vermez.Cilde değmeyecek şekilde mükemmel kirpik uzantıları doğal kirpiğe 1 mm doğrudan bağlanır.Bu büyümeye ve normal olarak düşmesine ve doğal kirpik döngüsüne müdahale anlamına gelir.

Kirpik uzantıları çıkarılabilir mi?

Evet.Onlar güzellik terapisti tarafından kolayca kaldırılabilir.Doğru prosedür takip edilmezse doğal kirpiklere zarar verebilir.Bunları kendiniz çıkarmaya çalışmayın.
Herkes kirpik uzantılarını takabilir mi?
Kirpik uzantıları sadece doğal kirpiğe uygulanabilir.Bu nedenle bu tedavi doğal kirpikleri kısmen yada tamamen kayıp olan biri için uygun değildir.

Bir önceki yazımız olan Adım-Adım Kaşları Doldurma Eğitimi başlıklı makalemizde güzellik, kaş boyama ve kaş doldurma hakkında bilgiler verilmektedir.
Yarı Kalıcı Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yöntemleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Kirpik uzatma Kirpik uzatma uygulamaları, daha çok seksi görünmenizi sağlar, kirpiklerinizi kalıcı olarak uzatabildiğiniz bir mucizedir. Onlar genellikle sentetik veya mink kirpikler kullanan eğitimli bir teknisyen tarafından uygulanır ve teknisyen mevcut kirpiklerin üzerine uzun kirpikleri yapıştırır. Bu yaklaşık 2 saat sürüyor, ancak buna değer. Sonuç, hayatınızın geri kazanılacağı birkaç saattir, çünkü göz kalemi veya maskara uygulamak zorunda kalmazsınız ve hazırlanma zamanı önemli ölçüde azaltılacaktır. Gözlerinizi makyajsız kılan, yemyeşil, uzun, kalın ve koyu kirpiklerle uyanacaksınız.Yarı Kalıcı Kirpik Uzatma ve Gürleştirme Yöntemleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.