Güzelkız.com

Vera Wang Gelinlik 2018 İlkbahar Koleksiyonu


Vera Wang Gelinlik 2018 İlkbahar Koleksiyonu

Vera Wang, inanılmaz güzel gelinlik modelleri ile eş anlamlıdır, bir çok gelin Vera Wang’ı nişanlanmadan bile hayal eder. Bu sezon, Vera Wang gelinlik 2018 ilkbahar koleksiyonu, asi ve farklı şekilde modanın sadece bir başka evrimi.

Bazı tasarımlar, büyük düğün gününüzde estetiğinizi Vera Wang’dan daha iyi gösterecekse onları düşünün, ama bazıları gelinlik ve gelin giyiminin beklentilerinden uzaklaşıyor. Vera Wang’ın müşterilerinin istek ve tercihlerini görev süresince iyi bir şekilde yerine getirdiğini biliyoruz;  gelin adaylarına özel gününde nasıl görüneceğini gösteren giyilebilir bir seçenek sunarken daha fazlasını yapmaya zorluyor. Her gelinin istediği budur – unutulmaz görünmesi ve bu bir Vera Wang gelin seçeneği ile kolayca elde edilen bir hedeftir.

Vera Wang niyetlerini ve hazır giyim ile gelin seçenekleri arasında çarpıcı bir kaynaşma yaratma arzusunu açıkladı. Dedi ki: “Ben istedim, sonsuza kadar istiyordum, ama şu anda çok farklı müşterilere sahip 24 mağazamız var. Bundan dolayı, bir sürü ihtiyacı karşılamalıyız ve tamamen ilham verici ya da sanatsal olmalıyız. Her model farklı bir tür gelin gibi görünüyor “dedi.

Her ne kadar müşterisinin kalitesini kalpten almış olsa da, Vera Wang’ın çok iyi bir şey olduğu çok uzun bir süre bunu taşımak için açıkça niyetli. Sonuçlar – 2018 Vera Wang gelinlik koleksiyonunda görülen sonuçlar çok güzel.

Vera Wang Gelinlik 2018 ilkbahar koleksiyonu

Vera Wang Gelinlik ilkbahar 2018 koleksiyonu

Tasarımların farklı olmasına rağmen, gelin seçenekleri hiçbiri, müşterisinin zevklerinden uzakta değil, koleksiyonun tek başına Vera Wang adına güvenebilirsiniz. Romantizmin unsurları, şıklığın dokunuşları ve ilham dolu anekdotlar her gelinlik modelinde açıkça görülür. Bununla birlikte, bazıları diğerlerinden daha parlaktır.

Vera Wang Gelinlik 2018 ilkbahar koleksiyonu

Vera Wang 2018 Gelinlik Modelleri

Önceki koleksiyonundan çıkan uzun tasarımlar, tasarım stilini henüz bırakmayan estetik, daha ziyade diğer siluetlere dahil edilmiş gibi görünüyor. Modellerdeki tarz, görünüşe yardımcı olmak için hiçbir şey kullanmaz.

Vera Wang 2018 Gelinlik

Daha estetik unsurları oluşturmak kolay değildir ve doğru takı, vücut makyajı veya akıllı iç çamaşırlarıyla dahada iyi vurgulanabilir. Kesin olan bir şey var – bu gelinliklerden biriyle düğün gününüzde başka kimseye benzemekten endişelenmeniz gerekmiyor.

Vera Wang Gelinlik 2018 İlkbahar Koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Monique Lhuillier Gelinlik 2018 İlkbahar Koleksiyonu başlıklı makalemizde 2018 gelinlik modelleri, gelinlik ve gelinlik modelleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.Vera Wang Gelinlik 2018 İlkbahar Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.