Güzelkız.com

Valentino 2017 Sonbahar Kış Kolesiyonu


Valentino 2017 Sonbahar Kış Kolesiyonu

İtalyan moda devi,Valentino sonbahar kış 2017 koleksiyonunu New York’ta tanıtıldı.

Yaratıcı yönetmen Pierpaolo Piccioli’nin sadece şehir tarafından derinden etkilemesi yanı sıra, şehrin sağladığı çok sayıda ilham kaynağıda vardı. New York’u  şovunun yeri olarak seçme fikri tesadüf değildir.

Sahne arkasında New York’u şöyle dile getirdi: “Düşler ve umut üzerinde bir Amerika.Benim için Amerika hala umut ülkesidir, herkese eşit fırsatlar, rüyaların gerçekleşebileceği yer, “Sonucunda Valentino’nın 2017 öncesi sonbahar koleksiyonunun ana motifinin – umudunu açığa çıkardı.

Pierpaolo PICCIOLI umut infüzyon, Valentino sonbahar öncesi 2017 koleksiyonu fantastik ve estetik parçalar, müthiş ve yaratıcı 3D nakışlar, her biri tek bir başyapıt olarak ele alındı.

Piccioli’nin Valentino pre-fall 2017 koleksiyonu kadınsı elbiseler ve kişiye özel figürler ile sahneye hâkim olan tarzıyla son derece tutarlı olmakla birlikte, daha ziyade göze çarpan şaheserlerden oluşan bir dizi olarak tanımlanabilir; bunun yerine hep birlikte bir devasa şaşkınlık yaratan giysilerden oluşan bir dizi başyapıt.

55 parçalı Valentino sonbahar kış 2017 koleksiyonu, aslında, her zevke uygun toplulukların yanı sıra izlenmesi gerçekten zor,  bol miktarda ayrıntı içerir. Minuscule çiçekler, kontrol edilmiş çizgili desenler, noktalar ve hatta minimalist geometrik motifler hep birlikte iyi çalışabilmemizi ve kendimizle gündüzden geceye rahatlığımızı sağlayabilecek kıyafetler yaratmak için birlikte çalışıyor.

Piccioli’nin renk paleti de çok alacalı, her tonda koyu pastel renkli, sonbahar esintili gölge ile süzülüyordu. Paslı portakallar, yeşiller, bordo rengi ve elbette toz pembeler burada ana baş kahramanlardı, diğer renkler de gösteri boyunca eşit derecede parlayacak kadar yer bıraktı.

En önemlisi de, zaten onun son koleksiyonundaki bir imza Piccioli markasını görüyoruz ve bu, yüksek boyunlu yaka (bu sefer de standart Valentino Peter Pan yakalarla dönüşümlü olarak kullanılan) kullanımı. Zarif ama son derece giyilebilir, incelikli dokunuşu sayesinde koleksiyona zamansız bir romantik dokunuş kattı.

Valentino 2017 Sonbahar Kış Kolesiyonu – Galeri

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Valentino 2017 Sonbahar Kış Kolesiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.