Güzelkız.com

Ünlülerin Giydiği Gelinlik Modelleri


Ünlülerin Giydiği Gelinlik Modelleri

Ünlülerin Giydiği Gelinlik Modelleri

Ünlülerimizin şöhreti kadar düğünleri, düğün mekanları, düğünde giydikleri o muhteşem gelinlikler de yıllarca unutulmayacak birer gösteri haline geliyor. Tüm ünlüler özel tasarım gelinlikler tasarlatarak düğün günlerinde giyerek gururla sergilemektedir. Bazı gelinliklerin fiyatı tabiri yerinde ise “ dudak uçuklatan “ deyimine taş çıkartacak kadar pahalı olabilmektedir. Fiyatı milyonları bulan bu gelinliklerin fiyatları kadar ağırlıkları ve boyutları da “ yok artık “ dedirtebilecek kadar ağır olabilmektedir. Lafı çok fazla uzatmadan son bir yılın en popüler ünlü gelinleri ve gelinlik modellerini sizlerin huzuruna çıkarıyoruz.

Ünlülerin giydiği gelinlik modelleri ve muhteşem düğünlerine ait bazı detaylar;

Koray Kırcal – Sena Ağaoğlu Düğünü

Geçen yılın en çok konuşulan düğünlerinden birine adını yazdıran mutlu çiftin gelinlikleri ünlü tasarımcı Zuhair Murad’ın imzası ile göz doldurmuştur. Zuhair Murad koleksiyonları apayrı güzellikte ve pahalı fiyatlardadır. Çiftin gelinliğini ise tam olarak 1.7 milyon TL’ye diken ünlü modacı dikilen gelinliğin ağırlığının ise 37 kg ağırlığında olduğunu belirtmiştir. Gelinlikte en çok göze çarpan özellik ise gelinliğin boyutları. Neredeyse normal bir evin salonunun uzunluğu kadar kuyruğu mevcut. Dantel işlemeli üst yüzeyinde belirsiz * asitmetrik işlemeler mevcut. İşlemelerin tamamı parlak gümüş renginde olup gelinliğin kendisi ise yarım kollu ve kapalı gelinlik tercihlerinden biridir. İşlemeleri ve uzun kuyruğu dışında gösterişsiz bir gelinlik olsa da özel tasarım imzası fiyatının artmasında ana etken model olarak öne çıkıyor.

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu Düğünü

Ünlü manken ve oyuncu Sinem Kobal ile Deli Yürek dizisi ile üne kavuşan yakışıklı jönlerimizden Kenan İmirzalıoğlu’nun düğünü Cunda Adasında gerçekleştirildi. Düğünün gelinliğine ait imzayı ise ünlü moda tasarımcılarından Tuvana Büyükçınar atmıştır. Zarif ve sade bir tasarımı tercih eden güzel manken Sinem Kobal kalın askılı model gelinlik türünü seçmiş. Tarlatanı dahi olmayan gelinliğimiz ise oldukça hafif. Tam bir yaz düğünü için tasarlanan gelinliğin göğüs ve sırt dekoltesi oldukça derindir. Kuyruk kısmı ise hafif uzun bırakılmış olsa da uzunluğu sadece iki metredir. Gelinliğin karın kısmında ise yer yer hafif transparanlık katması amacı ile dantel işlemeli olarak aralıklar bırakılmış.

Mega Star Tarkan – Pınar Dilek Düğünü

Hem yakışıklı, hem ünlü hem de bir Mega Star olan Tarkan ile uzun süreli uzatma sevgilisi Pınar Dilek nihayet düğünlerini yaptı. Düğün mekanı olarak Almanya’yı tercih eden mutlu çift kendileri kadar ünlü bir gelinlik markası olan Pronovias gelinliklerini seçti. Gelinliğin fiyatı ise sır gibi saklanmaktadır. Tarkan’ın damatlık modeli ise Türk tasarımcılardan Hatice Gökçe imzalı olarak hazırlandı. Siyah saten smokin seçen Tarkan’ın smokin gömleği ise klasik beyaz renkte. Güzel gelinimizin gelinliği vücudunu sıkı sıkıya sararken çok cömert olmayan hafif bir göğüs dekoltesi ile canlandırılmış. Tam kol gelinliğin kol kısmı dantel işlemelerle havalandırılmış olup omuzları açıkta geri kalan kısmı ise kapalıdır. Yaklaşık bir metrelik bir duvak ve yine o kadar uzunlukta bir kuyruk ile sade ama şık bir tasarıma sahip gelinlik modeli tercih edilmiş.

Kıvanç Tatlıtuğ – Başak Dizer Düğünü

Şubat ayında yapılan düğün gösterişsiz bir şekilde Paris Türk Büyükelçiliğinde gerçekleştirildikten sonra kısıtlı bir katılımcı ile devam ettirilmiştir. Güzel gelinin gelinliği sade bir tür olsa da farklı bir renk anlayışı ile ünlü modacılardan Özgür Masur tarafından yapılmıştır. Kolsuz – uzun ve dar bir gelinlik tercih eden güzel gelinin gelinliği kristalize mavi renkte olup üst kısmına tamamen parlak bir işleme ile geçirilmiş dantel beyaz tül ile kaplanmıştır. Damadın smokini ise gelinliğin rengi ile uyumlu olabilmesi için yine Kristalize Mavi renge sahiptir.

Neslihan Atagül – Kadir Doğulu Düğünü

Ünlü çift düğününde iki adet gelinlik tercih etmiş. Her ikisi de Vakko Wedding markasına ait olup 39 bin TL fiyatına sahiptir. Her bir gelinlik saf ipekten imal edilmiş olup 12 metrelik ipek kullanılarak tasarlanmıştır. Aslını ve derin dekolteli olan gelinliğin danteli Fransız dantel olarak tercih edilmiş. İkinci gelinlik ise Türk modacılardan Zeynep Tosun tarafından tasarlanmıştır.

Her iki gelinlikte Balık elbise tercihi ile sınırlandırılarak gelinliğe adapte edilmiş ve kalça kısmı dar bir seçim ile taçlandırılarak oldukça güzel bir görüntü sergilemiştir. Göğüs kısmındaki güzel bir dekolte ile vücudu tamamen saran gelinlik İsrail asıllı bir gelinlik firmasına aittir. Gelinin ikinci gelinliği parti elbisesi türünde seçilmiş. Bu elbisenin ön tarafı tamamen dekolteli olup üstüne ipekten işlemeli bir tül geçirilmiş.

Bir önceki yazımız olan 2018 Kır Düğünü Fiyatları başlıklı makalemizde 2018 Kır Düğünü Fiyatları, 2018 Kır Düğünü Fiyatları adana ve 2018 Kır Düğünü Fiyatları ankara hakkında bilgiler verilmektedir.Ünlülerin Giydiği Gelinlik Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.