Güzelkız.com

Trend Uyarısı : Korse Kemerler


Trend Uyarısı : Korse Kemerler

2017 yılının yükselen trend korse kemerler sokak modasının da en güçlü stillerini oluşturuyor.

2000’li yılların başındaünlü yıldızların sahnede kullandığı korse kemerler günümüzde sokak stillerinin etkili bir  parçası oldu.2017 moda trendlerinde iç çamaşırı görüntüsünün kıyafetler üzerinde kullanılmaya başlamasından sonra korseler de iddialı bir şekilde moda dünyasına geri döndü. Fakat 2000’li yılların anlayışından uzak, giyim parçalarıyla birlikte kombinlenen tamamlayıcı bir kemer aksesuarına dönüştü.

Korse kemer modelleri ve kombinleri 2017 ilkbahar yaz sezonunda da sokak modasında popüler olan trendler arasında yer alıyor. Korseye benzeyen kemerlerin yanında kumaşlarda ve giyim parçaları da tercih ediliyor.

korse kemer trendleri 2017 18

 

Vücut Şekline Göre Korse Nasıl Seçilir

Bir korse için alışverişi yaparken, başlangıçta mevcut seçeneklerin bolluğu ile kendinizi bunalmış hissedebilirsiniz. Önceden doğru miktarda bilginiz olmadan, bir korse seçme yapısal v

Bluz ve elbiselerin üzerine hatta salaş tişörtlerin bile üzerine korse kemerleri takabilirsiniz.Bel kıvrımını vurgulayan korse kemerler aynı zamanda ince ve kadınsı bir etki de yaratıyor.Seksi görünmek isteyen ama salaş giyimi tercih eden bayanlar korse kemerler ile daha iddialı kombinler oluşturabiliyor. Kışın kazakların üzerinde yazında gömlek ve tişörtlerinden üzerinde kullanılabilir.

korse kemerler nasıl takılır 2017

Korse ve korse kemerler ile yapabileceğiniz kombin önerilerini aşağıdaki galerimizden yakından görebilirsiniz.

Korse Kemer Kombinleri 2017 2018

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Sezonunda Kalem Etekler ile 22 Muhteşem Kombin başlıklı makalemizde 2016 yaz, 2016 yaz modası ve etek hakkında bilgiler verilmektedir.
Trend Uyarısı : Korse Kemerler YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Trend Uyarısı : Korse Kemerler […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.