Kombinler

Trend Uyarısı : Korse Kemerler

By  | 

2017 yılının yükselen trend korse kemerler sokak modasının da en güçlü stillerini oluşturuyor.

2000’li yılların başındaünlü yıldızların sahnede kullandığı korse kemerler günümüzde sokak stillerinin etkili bir  parçası oldu.2017 moda trendlerinde iç çamaşırı görüntüsünün kıyafetler üzerinde kullanılmaya başlamasından sonra korseler de iddialı bir şekilde moda dünyasına geri döndü. Fakat 2000’li yılların anlayışından uzak, giyim parçalarıyla birlikte kombinlenen tamamlayıcı bir kemer aksesuarına dönüştü.

Korse kemer modelleri ve kombinleri 2017 ilkbahar yaz sezonunda da sokak modasında popüler olan trendler arasında yer alıyor. Korseye benzeyen kemerlerin yanında kumaşlarda ve giyim parçaları da tercih ediliyor.

korse kemer trendleri 2017 18

 

[haber id=”4383″]

Bluz ve elbiselerin üzerine hatta salaş tişörtlerin bile üzerine korse kemerleri takabilirsiniz.Bel kıvrımını vurgulayan korse kemerler aynı zamanda ince ve kadınsı bir etki de yaratıyor.Seksi görünmek isteyen ama salaş giyimi tercih eden bayanlar korse kemerler ile daha iddialı kombinler oluşturabiliyor. Kışın kazakların üzerinde yazında gömlek ve tişörtlerinden üzerinde kullanılabilir.

korse kemerler nasıl takılır 2017

Korse ve korse kemerler ile yapabileceğiniz kombin önerilerini aşağıdaki galerimizden yakından görebilirsiniz.

Korse Kemer Kombinleri 2017 2018

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir