Moda

Tom Ford Sonbahar / Kış 2017-18 RTW Koleksiyonu

By  | 

Tom Ford , sonbahar / kış 2017-2018 hazır giyim koleksiyonunu sundu ve resmi olarak şu andaki ve gelecekteki gösteriler için şimdiden satın alınmasını bırakmayı kararlaştırdı. Tom Ford Eylül ayı programına geldiğinde, ancak satın alınabilinecek.

Tom Ford  New sonbahar / kış 2017-2018 serisinden ziyade bahar 2018 koleksiyonunu da gösteriyor olacak.

Tom Ford, çok ilgi gören markalardan biri olarak, her sezonun sonuç çizgisini etkileyen farkı ve efektleri ile benzersiz bir yeni koleksiyon sundu.

Tom Ford gelecek koleksiyonlarda belirli stillerin yer alacağını açıkladı. Uyumlu dikiş, yüksek parlaklıklı siyah patent, tilki kürkü ve parlak renklerdeki kesme renkleri, renkli seçeneklerin akıcı bir görünüm sergileyen kokteyl görünümüyle birlikte olacağını belirtti. Bunlar bildirilen tek değişiklik değildir.

Tom Ford, markanın estetiği, markanın sunduğu ve alıcılara sunduğu seçeneklerle ilgili pek çok karar verdi. Tom Ford, kadın atölyesini Londra’dan Los Angeles’a taşıyacak. Arkasındaki niyet ve bilgi anlaşılabilir ve izleyicisinin arzularına olan bağlılığı takdire değerdir.

Tom Ford hala hepimizi şaşırtacak rüya gibi ve inanılmaz bir gösteri sergileyecek, o sadece bu tür bir tasarımcı ve moda evinin uzun zamandır devam eden üne sahip.

[galeri]

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir