Güzelkız.com

Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonu


Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonu

Tom Ford bir iyi düşünülmüş sunusu olan Tom Ford Soleil tatil 2016 makyaj koleksiyonu seyahat fırça seti ve hemen hemen her zaman unutulur cilt bakımı seçenekleri içerir. Boş Nordstrom , Selfridges , Saks Fifth Avenue ve Neiman Marcus ın genel toplamda büyük bir hit olacağı kesin sınırlı sayıda güzellikler dolu. Siz de güzellik konusunda bir adım öne geçmek istiyorsanız Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonunu mutlaka edinin.

Tom Ford Soleil Göz ve Yanak Paleti (155,00 $) (Sınırlı Sayıda )

Herkes 2017 tatil göz farı paletleri ve yanak renkler için sabırsız. Tom Ford’un Soleil Göz ve Yanak Paleti ciddi bir rakip olduğunu ve içte ve dışta güzellik sunduğunu gösteriyor. Parlak fildişi ve altın tonlarının daha iyi olduğunu ortaya koymaktadır. Yeni makyaj ürünlerinde Dört farklı göz farı rengi ve aydınlatma bulunmaktadır. Allık ve vurgulayıcı serin bir görünüm ya da sıcak bir görünüm için izin vermektir.

tom-ford-soleil-2016-2017-farlari

Tom Ford Yüz Koruyucu SPF 50 (74,00 $) (Sınırlı Üretim)

Cilt bakımı Tom Ford’un Soleil koleksiyonunun önemli bir parçası da SPF 50 cilt koruyucusudur. Her cilt tipi ve cilt tonu için rutin olarak SPF kullanmalısınız. Bu ürünün hiçbir istisnası yoktur, bu sağlıklı bir cilt için gereklidir .Ellerin yanında yüz de en çok güneş gören bölgelerdendir. Bu SPF antioksidanlar içerir. Yine cilt için anti-tahriş edici vardır .Cilt üzerinde ağır bir tabaka duygusu varmış gibi hissettirmez.Hafif bir dokusu vardır.

Tom Ford Soleil Kuru Yağ Spreyi ($ 70,00) (Sınırlı Sayıda )

Tatlı Badem Yağı , birçok insanın sevdiği yağlardandır. Tom Ford’un ilk kuru yağ spreyidir. Tatlı badem yağı yıkıcı etkiye sahip değildir ve Tom Ford Soleil Blanc kuru yağ spreyi gayet doğaldır,yumuşak kokusu vardır. Spreyin gerçek kokusu her zaman her yerde kullanılmak için iyi bir fikirdir. Kuru yağ spreyi ciltte hızla emilir ve dokunduğu her yerde besler.

Tom Ford Soleil Dudak Folyo (53,00 $) (Sınırlı Sayıda)

Koleksiyonlardaki sınırlı üretim insanlarda endişeye yol açar. Soleil dudak folyoları da bu ürünlerden biridir. Koleksiyon da ışıltı mevcut 6 farklı tonu vardır ve çeşitli cilt tonları için ideal bir üründür.Bronz ışıltılar, normal şeftali ve pürüzsüz zengin parıldayan erik tonu garantisi vardır. 6 farklı çarpıcı seçenekler arasından en az bir favori dahil edebilirsiniz.

tom-ford-soleil-rujlari-2017-2017
* Özel Hayat
* İspanyolca Alev
* Diyafram
* Krem Conque

Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonu

Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonu

Tom Ford Soleil Fırça Seti (850,00 $) (Sınırlı Sayıda )

İyi bir seyahat fırça seti herkesin isteklerinde her zaman olacaktır. Tom Ford’un seçeneklerinde daha az atık ve daha kolay bir uygulama vardır. Bu yüzden kolayca pigment kapatmak için tasarlanmış doğal tüylü sınırlı sayıda dört fırça seti koleksiyonda yer alır.Fırçalar kullanılmadığı zaman güvenli ve bozulmamış fırçaları koymak için beyaz deri fermuarlı olan saklama torbası yer alır . Bir yanak fırçası, bir göz farı fırça, açılı kaş fırçası ve tutmak için rahat dengeli bir kolu ile bir göz farı kontur fırçası vardır.

tom-ford-2017-makyaj tom-ford-22016-017-makyaj-koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan En Hafif Yaz Fondötenleri 2017 başlıklı makalemizde en iyi, en iyi fondötenler ve en iyi fondötenler 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.
Tom Ford Soleil 2016 / 2017 Makyaj Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.