Güzelkız.com

Tom Ford İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu


Tom Ford İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu

Tom Ford’un İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu Film Yıldızları İçin Tasarlandı

Tom Ford’un 2017 yılı en yoğun olduğu yıllardan biri. Tom Ford’un ilkbahar 2017 reklam kampanyası ortaya çıktıktan sonra, yetenekli tasarımcı kariyerinin en yeni cesur hamlesinin bazılarında fikrini değiştirdi .

Bir sonraki Tom Ford bayan giyim 2018 koleksiyonu için Londra’dan New York Moda Haftasına taşımaya karar vermenin yanı sıra, bu özel Tom Ford ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonu şimdi satın alınabilir.

Bu kampanyada etkileyici fotoğrafçılık becerilerine hayran olduk. Şimdi asıl koleksiyonu keşfetmek istiyoruz.

Tom Ford’un kadın ve erkek giyim ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonları, herkesi, ilkbaharın daha uzun günleri ve yaz sıcak geceleri ile elele gelen bir film yıldızı gibi görünmesi için tasarlandı.Lüks gardırop parçaları bu son koleksiyonun her yerinde bulunur ve birçok ünlü isim bahse girerim ki, onları satın alıp gardırobuna ekledikleri için mutludurlar.

Çok zengin olan altın Tom Ford‘un bu koleksiyon için en sevdiği renkti; bu da, tüm standart Tom Ford toplam-siyah önerileri ile birleştirildiğinde mükemmeldi. Parmaklıklardan metalik detaylara ve aksesuarlara kadar, koleksiyonun altın aksanları, zarafeti ve benzersizliğini yansıtıyor ve tüm kadroları en zamansız dokunuşuyla besliyor.

İster altın isterse gümüş gibi olsun, sırlı desenler uzun elbiselerini örtmek için kullanılıyordu; bunu gelecek aylarda birçok kırmızı halı etkinliğinde göreceğimize bahis gireriz. Tom Ford ilkbahar / yaz 2017 koleksiyonunda, haute couture ile hazır giyim arasında bir yerde olmasına rağmen, daha geleneksel olarak giyilebilen parçaları var, figürler, çizgiler ve kesikler glam , sadece onları şekillendirmek için nasıl birinin istediğine bağlı olarak değişiyor.

Tom Ford

Sıcak mevsimler için Tom Ford, bisikletçi ceketleri ve havadar pantolonlar üzerinde görülen kesilmiş kesikleri tercih etti. Ayrıca özgür ruhlu Dinamik yapısı duygusunu geliştirmek için, siyah saçaklar, kırpılmış kısa mevsimsel eğilimler vardı .
Daha geleneksel olarak zarif desenler, eşit derecede giyilebilir olmasına rağmen,  beyaz figüratif partide giyilecek olsa da, karıştırılarak eşleştirildiğinde bile aynı derecede zarif görünecek toplam beyaz öneriler de kullanılıyordu. Koleksiyonun siyah, koyu kırmızı veya altın kıyafetler ile doluydu.

Tom Ford İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu / GALERİ

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Tom Ford İlkbahar / Yaz 2017 Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.