Güzelkız.com

Telli Nail Art / Tırnak Trendi


Telli Nail Art / Tırnak Trendi

Parlak ve farklı tırnakları seven kızlar bugün size yeni tırnak tasarımlarından Telli Nail Art / 2017 Tırnak Trendlerinden bahsedeceğiz. Dore rengi parlak tel ile süslenen şık tırnaklar şimdi instagramda çok popüler. Başka bir altın vurguyu uyandıran yeni tırnak trendi oldukça yenilikçi.

Cam görünümlü tırnak görünümü sadece cila ile veriliyor daha sonra tırnak kenarlarına, tırnak etrafına yada tırnak diplerine bu altın rengi teller ekleniyor. Sonuç ise tabiki muhteşem. Gerçekten bu son çıkan büyüleyici tel tırnaklar bizi etkiledi. Küçük tel parçalarından yararlanarak, tırnakların taslağı hazırlanıyor.Bunun için parlak dore rengi bir oje ile de telleri boyayabilirsiniz.Biraz yaratıcılığınızı kullanmaya açık. Yarım ay veya düz şekilde küçük tasarımlarla tırnaklarınızı yeniden şekillendirebilirsiniz..

Telli Nail Art Tırnak Trendi 2017 (5)

Bu yeni teknik neon tabela esinlenilmiştir . Neon tabelaları yaptığınızda, bazı harfleri yazmak için telleri bükmeniz gerekir. Harfleri yaratmak ve birleştirmek için eğilen tek bir tel var, bu gerçekten harika ve tırnaklar da bir aksesuar,yüzük gibi ifade olarak kullanılması gerçekten harika bir fikir.

Zarif telin dikkatli bir şekilde bükülmesi için sabır ve beceri gerektirir, konseptin geri kalan kısmı oldukça basittir: Teli şeffaf parlak ojenizin üzerine uygulayın, verniği iyileştirin, ardından güvenliğini sağlamak için tekrar parlatıcı sürün. Olasılıkların gerçek sınırı hayal gücünüzdür. Ancak kenarların yerleşiminin zorluğunu göz önünde bulundurmanın önemli olduğunu unutmayın.

Telin ucu keskin olmamalı, bundan emin olmalısın, böylece kıyafetlere takılmaz. Şimdiye kadar oluşturulan telli Nail Art/ Tırnak tasarımlardan bazılarını görmek için galerimizi yakından inceleyin.

Telli Nail Art / Tırnak Trendi

Bir önceki yazımız olan En Sıcak Bayan Saç Kesimleri 2017 başlıklı makalemizde 2017 saç kesimleri, 2017 saç modelleri ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.Telli Nail Art / Tırnak Trendi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.