Güzelkız.com

Stiletto Modelleri 2018


Stiletto Modelleri 2018

Stiletto Modelleri 2018

Stiletto modelleri 2018 tasarımları arasında yine en çok model ve tasarım sunulan ürünlerden biri olmayı başarmıştır. Sitiletto her kadının tercih ettiği klasik çizgilere sahip şık ve zarif bir ayakkabı modelidir. Stiletto ayakkabılar gündelik hayatta, özel davetlerde ofis ve büro şıklığında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Sitiletto ayakkabı modelleri çok uzun yıllardan beri kullanılan her sene farklı tasarım ve koleksiyonlarla hazırlanarak her daim moda olmayı başarmış bir ayakkabı klasiğidir.

En Çok Tercih Edilen Renk ve Model

Stiletto modelleri 2018 yılında yine her zaman olduğu gibi en çok tercih edilen ayakkabı modeli olmuştur. Kadınlar için bir klasik haline gelen Stiletto ayakkabılar her evde her kadının dolabında kurtarıcı olarak bulunmaktadır. Stiletto modellerinde 2018 senesinde en çok tercih edilen renkler arasında öncelik her zaman olduğu gibi siyah renktedir. Siyah renk Stilettolar kadınların bütün kıyafetlerle rahatlıkla kullanabildiği şık ve zarif ayakkabı modelleridir. Siyah renkten sonra 2018 yılına damgasını vuran renkler arasına kırmızı, bordo, vizon,krem, ten rengi ve marjinal giymeyi seven kadınlar tarafından çok tercih edilen neon renkler gelmektedir. Dikkat çekici ve gösterişli giyinmeyi seven kadınlar tarafından leopar desenli Stiletto modelleri de sıklıkta tercih edilmektedir. Özellikle leopar desenli Stiletto tercih eden kadınlar kombinlerini yine aynı desenlere sahip küçük el çantaları ile tamamlayabilirler. Desenli Stiletto ayakkabı giymeyi seven kadınlar için 2018 ayakkabı koleksiyonları arasında yılan derisi modelleri de sıklıkla yer almaktadır. Yaz mevsiminde olduğu kadar kış mevsiminde de Stiletto ayakkabı tercih eden kadınlar seçimlerini süvet ve kadife ayakkabılardan yana kullanmaktadır. Özellikle marjinal giyinmeyi seven kadınlar ve genç kızlar tarafından oldukça tercih edilen baskı modelle Stiletto ayakkabılar yine bu senenin en çok tercih edilenleri arasında yerini almaktadır. Baskı modelli stiletto ayakkabılarda 3 d baskı modelleri sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle kot ve spor giyimlerinde tercih edilen baskı modelleri bu senenin en farklı tasarımları arasında yer almaktadır.

Stiletto Modelleri 2018 Koleksiyonunu Kombinleme

Stiletto modelleri 2018 koleksiyonları arasında yer alan ayakkabı modellerine kombinleme ile ilgili kadınlar büyük yanlışlıklar yapmaktadır. Öncelikle kombin hazırlarken nereye gidileceğini nereye göre seçim yapılacağını iyi bilmek gerekir. Gündelik bir kıyafet ile özel davetlerde kullanılan Stiletto ayakkabı modelleri arasında çok ince detay ve farklar bulunmaktadır. Günlük ayakkabı kullanımlarında daha yuvarlak uçlu Stilettolar tercih edilebilirken özel davetler için kullanılan Stiletto modellerinde daha sivri uçlu ve keskin hatlı ayakkabılar tercih edilmelidir. Stiletto ayakkabılarda renk seçimi yaparken giyeceğimiz kıyafet ve kullanacağımız aksesuarlar dikkate alınmalıdır. Özellikle siyah renkte stiletto ayakkabılar tüm kıyafetler için en uygun renktir. Bu sene bayanlar tarafından çok tercih edilen ten rengi ayakkabı modelleri ise her kıyafetle kombine edilebilecek renkler arasındadır. Ten rengi Stiletto ayakkabılar ayak yapısını daha ince ve zarif göstermektedir ayrıca elbise ve eteklerin altında bacak boyunu diğer renklere göre daha da uzun göstermektedir. Marjinal ve neon renk tercih etmek isteyen bayanlar gündelik hayatlarında bu renkleri kullanabilirler.

Ayakkabı Seçimi Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Stiletto modelleri 2018 koleksiyonunda ayakkabı seçimi yaparken modaya uygun ve ayak yapımıza yakışacak tercihler yapılmalıdır. Öncelikle kadınların ayak yapısına göre tercih edecekleri ayakkabı modellerini belirlemeleri gerekir. Taraklı ve geniş, büyük ayaklara sahip bayanlar daha yuvarlak uçlu Stiletto ayakkabı modellerini tercih etmeleri gerekir. İnce yapılı küçük ayaklara sahip bayanlar Stiletto ayakkabı seçerken daha sivri ve parmakları gösterecek türde modeller seçmelidir. Seçim yaparken mutlaka kaliteli malzeme ile üretilmiş ayakkabılar tercih etmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Terlik Modelleri 2018 başlıklı makalemizde peluş terlik modelleri, plaj terliği modelleri ve Terlik Modelleri 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.Stiletto Modelleri 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.