Güzelkız.com

Stick Fondöten Markaları


Stick Fondöten Markaları

Cilt bakımının temel maddelerinden birisi olarak gösterilen Fondöten, cilt yüzeyinde meydana gelen bazı durumları kapatarak pürüzsüz ve doğal bir görünüm elde edilmesine olanak tanır. Her alanda olduğu gibi fondöten alanında da birçok çeşitlilik bulunmaktadır. Bu yazımızda Stick Fondöten hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Daha çok belirli oranda pürüz ya da lekeye sahip ciltlerin kullanımına uygun olarak geliştirilen Stick modeli, cilt üzerinde bulunan sorunları gidererek gerekli renk görünümünün kazanılmasına olanak sağlamakta. İçeriğinde bulunan hafif miktardaki yağ nedeni ile kırışık ciltlerdeki kişilerin kullanmak istemeyeceği bir modeldir. Stick Fondöten modelinden en iyi şekilde yararlanabilmek için pudranın doğru bir şekilde sürülmesi gerekildiği ifade edilmekte. Bu çeşide uygun marka önerisinde bulunmak gerekirse; piyasalar içerinde en çok tercih edilenler Kryolan, Golden Rose, Max Factor, Shiseido UV Proctive, Clinique Chubby, Make Up Forever HD olduğunu söyleyebiliriz.

Golden Rose Fondöten

Golden Rose Fondöten

Golden Rose Fondöten

Stick seçenekleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alan Golden Rose Fondöten, gün boyu kalıcı bir görünüm kazandırması ile tercihleri üzerine doğru çekmekte. Kendiliğinden gelen kadifemsi bir görünüş, kusursuzluğun tanımını kadınlar için yeniden anlamlandırır. Tercih edilmesine olanak sağlayan en büyük etmenlerden birisi de sahip olduğu kapatıcılık etkisidir. Cilt üzerinde bulunan tüm kusurları gün sonuna kadar kapatabilme özelliği sayesinde kadınların göz bebeği bir ürün haline gelmekte. Sunduğu özelliklere göre fiyatının oldukça az seviyede olması bir başka tercih sebebi olarak karşımıza çıkmakta.

Kryolan Stick Fondöten

Kryolan Stick Fondöten

 

Kryolan

Renk çeşitliliği bakımından dünyanın en zengin içeriğine sahip olan Kryolan, daha çok profesyonel çalışmalarda kullanılmaktadır. Günlük kullanım için çok fazla tavsiye edilmeyen ürünü daha çok sahne, film, televizyon çalışmalarında bulunan kadınlara, Youtuber gibi video içerikli çalışmalarda bulunan kişilere önerilmektedir. Kryolan Stick Fondötenin en önemli etkilerinden birisi de mevcut cilt sorunlarına anlık olarak kapatma uygulanabilmesi olarak gösterilmekte.

Max Factor Stick Fondöten

Max Factor Stick Fondöten

Stick Fondöten Fiyatları

Stick Fondöten seçimlerinde cildin yapısı, kullanım alanı, renk seçimi gibi birden çok etmene dikkat edilmektedir. Her etmen fiyatlara doğrudan bir katkı sağladığı gibi markaların da fiyatlara bir etki ettiğini belirtmek istiyoruz. Fiyatlar, ortalama olarak 45 TL’den başlamakta olup 150 TL’ye kadar değişiklik göstermektedir. Aynı renk ve yapıya ait bir ürünün 2 farklı marka üzerinde farklı fiyatlarla satılabildiği görebilirsiniz. Bu aşamada tercihler kişilerin satın alımlarına büyük oranda etki etmektedir.

 

Stick Fondöten Kullananlar

Stick Fondöten kullanıcıları genellikle yıllardan beri tek marka üzerine yoğunlaşmaktadır. Herkesin önerisi birbirinden farklı olup sürekli birbirlerinin kullandıkları markalara ikna etme durumu gözlemlenmiştir. Fondöten seçimlerinde fiyatlardan ziyade etki alanı, kapatma süresi ve gün içerisindeki kalıcılık durumu gözlemlenmektedir.  Kullanıcıların birbirleri ile kıyasından ziyade markalardan alınan bireysel etkiler daha önemlidir.

Make Up Forever HD Stick Fondöten

Fondöten alanının en güçlü ürünlerinden biri olarak gösterilen Make Up Forever HD Stick daha çok profesyonel çalışmalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. HD özelliği sayesinde kamera karşısında oldukça güçlü görünümler sergilemesi bu ürüne olan ilginin giderek artmasına neden olmakta. Cilt ürünlerinde var olan tüm kusurları anlık olarak ortadan kaldırdığı gibi %100 değişim olanağı meydana getirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ela Gözlere Nasıl Makyaj Yapılır başlıklı makalemizde ela göz, ela göz makyajı ve ela gözler için makyaj hakkında bilgiler verilmektedir.Stick Fondöten Markaları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.