Güzelkız.com

Sonbahar Zuhair Murad 2017 Gelinlik Modelleri


Sonbahar Zuhair Murad 2017 Gelinlik Modelleri

Rüya prenses gelinlikler ile dolu yeni Zuhair Murad sonbahar 2017 gelinlik modelleri taşlar ve kristaller ile süslenmiştir.
Zuhair Murad 2017 gelinlik koleksiyonu bütünüyle sonbaharı yakalamak için, moda tasarımcısı Kanadalı Lübnan fotoğrafçı Rabee Younes tarafından yakalanan modeller kullanılmıştır.
Guedes ve Younes mükemmel Zuhair Murad koeksiyonlarında ki amacı işin karışıklığına basitlik bulma fikriydi. 2017 Gelinlik modellerinin teması yeniden birlikte çalışmaktır.
Hemen hemen tüm tasarımlarda bolca zarif boncuklu kumaşlar, zengin çiçek nakışları ve büyük boy fırfır özelliği olan hacimli tasarımlar kullanılmıştır.Kullanılan süslemeler, rakamlar içinde yatıyor gibi, zımba çok abartılı ya da gösterişli olarak tarif yer almamıştır.
Sırf kumaş ve aplike inanılmaz miktarda paketlenmiştir. Zuhair Murad sonbahar 2017 çekici deniz kızı rakamları olan gelinlik modelleri, hem Boho-chic tarza yakın, hem de klasik “Hollywood’un diva” tarzına yakın tasarımlar koleksiyonlarda yer almıştır. Zuhair Murad ta farklı tasarımlar bir arada yer alır. V-yaka oyuntuları ile hem geleneksel klasikleri hem de daha müstehcen gelinlik bulma işini kolaylaştırmıştır.
Genel tarzı kaçınılmaz Haute Couture son derece yakındır. Son derece dramatik tasarımlar gözümüze çarpıyor..
gelinlik üzerinde pelerinler, serbest akan etekler ve yüksek boyun tasmaları, her zaman daha çağdaş desenleri ile zahmetsizce şık tasarımları birleştirmiştir.Zuhair Murad bahar 2017 gelinlik koleksiyonu, sanatçının stillerinin yanı sıra tasarımlarında da ağır, daha dokulu olarak karşımıza çıkıyor.
Zuhair Murad gelinlik 2017 sonbahar kış koleksiyonunun en iyi parçasına gelince, konvertibl gelinlik modelleri kesinlikle çok daha kolay tasarım olarak karşımıza çıkıyor.Onların hacimli katmanları daha hafif bir şey giyiyor hissini verecektir.Gelinler için en iyi seçenek kesinlikle sabaha kadar dans edebilecekleri rahat seçimler y

apmak.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri başlıklı makalemizde 2017 gelinlik modelleri, 2017 gelinlikler ve 2018 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Sonbahar Zuhair Murad 2017 Gelinlik Modelleri Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.