Güzelkız.com

Sonbahar Kış Sokak Modası 2017 2018


Sonbahar Kış Sokak Modası 2017 2018

Moda Haftasılarını sadece 2017 2018 sokak modasından tanımlamak istersek kesinlikle “ilham verici” sıfat kullanmalıyız. Sanat ve görsellik açısından son derece çığır açan New York Moda Haftası’nın sokak stillerinin ana kalıpları, hem karmaşık yapılandırılmış kıyafetler hem de sokaklara hakim güçlendiren desenlerle birlikte kaçınılmaz şekilde yansıdı.

Sonuç olarak, en büyük cadde stilinin etrafında dönen odak nokta, çoğunlukla yeni stiller üzerinde olmuştu; lüks ve basit kombinasyonları zahmetsizce giyilerek yeni bir sokak stili yaratıyordu.

Zaten alışılmadık bir sokak giyim görünümüne girmiş iseniz ya da kışa veda etmek için ilham kaynağı arıyorsanız, burada en iyi 2017 2018 sokak modası stillerini görebilirsiniz!

 Bu Kış Gerçekten Sokak Modasında Çok Tarz Geçti!

Eylül ya da Şubat olsun, özellikle Moda Haftaları Paris ve Milano’da düzenlenenlerde, her zaman modaya uygun kişileri ve kızları daha ilkbahar gelmeden baharın en trend parçaları ile görmeye alışkınlar. Bununla birlikte, bu bahar için çeşitli sokak modası stilleri , büyük katlar, kapitone ceketler ve anoraklar bol giyilen ve tek parça olarak seçilen kış onaylı kıyafetlerdi.Belde silüetleri dengelemek için sıkı takılan kemerler dikkat çekti; bu da yıl boyu güçlü kalacak bir trend.

Kış ceketleri New York’un sokakları da doluydu – kızlar, yılın en büyük geri dönüşlerinden biri olan sıradan olmayan eşofman kıyafetlerinden başka bir şey giymiyorlardı.

Kadife

Sokak stili çoğu zaman alışılmadıklık ile eş anlamlıdır; bu da, en çok giyilebilir trendlerin çoğu zaman maksimum estetiğine dönüştürülmesi demektir. Bu nedenlerden ötürü özellikle kadife düşkünleri, kadife sevgisini hep birlikte bir araya getirerek kumaş bu sevgisini kutlamaya karar verdiler, bizi 90’lı yıllardan esinlendiklerini hissettirdi.

Kürk

Kadife gibi, kürkünde yeri çok büyüktü,  çoğu aslında çevre dostu olmak için kullanılan sahte heyecan verici desenlerden oluşan modellerdi. Tüm kürk ceketler, katlar ve aksesuarlar, New York’taki sokaklara sıcak ve samimi olan hafta boyunca rahat, sıcak tonlar yansımasına yardımcı oldu.

Ateşli Çantalar ve Gökkuşağı Renkleri

Bununla birlikte, çok beklenmedik şekilde ortaya çıkan şey çok renkli desenler gibi ultra-jocose motiflerin yanı sıra kol ve pantolon desenleri üzerindeki hafif parıltılı  ağır ceketlerin altında yırtık kotlardır ve blazerler üzerine yerleştirilen kabanlar oldu. Çok renkli tasarımlar 2017 ilkbahar / yaz sezonu için sadece bir lezzet iken, alevlenen çizgiler hem baharda hem de önümüzdeki kış döneminde de moda dalgasına katılıyor.

Bu botlar yürüyüş için yapıldı

Bu New York Moda Haftası’nın bir numaralı aksesuarları ayakkabılar, özellikle şık, baskılı topuklu ve üst tabandaki kesiklerle süslenen modellerdi. Rahat ama fantezi,  zarif elbiseler ve pantolonlara kadar herşeyle uyum sağlayan kelimenin tam anlamıyla her şeyle giyilen ayakkabılar. Stilinin tümünün temelini oluşturan tüm zıt renkli ayakkabılar kombinlere takviye oldı.

Siyahlar

Kıyafetlerin çoğunluğunda en az üç farklı tonda zımba parça olmasına rağmen, bazı kızlar çok renkli parçalara siyah şık kumaşlar kullanmayı tercih ettiler. File çoraplar , Instagram’ın en çok  yayınlanan 2017 moda trend ürünlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sonbahar Kış Sokak Modası 2017 2018 / GALERİ

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Sokak Modasında Trend Kıyafetler ve Kombinler başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, 2016 yaz sokak modası ve 2017 Sokak Modası hakkında bilgiler verilmektedir.
Sonbahar Kış Sokak Modası 2017 2018 Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.