Güzelkız.com

Sonbahar Kış 2017 Tırnak Trendleri ( Nail Art)


Sonbahar Kış 2017 Tırnak Trendleri ( Nail Art)

Küçücük tırnaklarımız bile çalıştığımız yerin atmosferini değiştirebilir. Örneğin; seksi bir takım elbise ile tırnaklarımıza uygulayacağımız canlı kırmızı ojelerimizle profesyonel iş kadını görünümü yakalayabiliriz.
Şimdi sizlerin de beğeninize sunacağımız Sonbahar / Kış 2016-2017 tırnak ve oje trendleri hakkında örnekler vereceğiz.

Öncelikle tırnak şekillerimizden bahsedelim. En iyi tırnak şekilleri şunlardır;
• Yuvarlatılmış Tırnaklar
• Oval Tırnaklar
• Squoval veya Squared Oval Tırnaklar
• Uzun Badem Tırnaklar

1-Koyu Renk Cilalar

Dudaklarda olduğu gibi bu sezon güzellik trendlerinde tırnaklarda da koyu cilalar görüyoruz. Örneğin, grinin tonları, siyah, koyu mor vb. gibi.
Siyah ojeleri Rihanna’nın çok sık kullandığını hepimiz görüyoruz. Nicholas K.’de ise mürdüm rengi, patlıcan moru ve siyah kadife tonlarını dudaklarında ve tırnaklarında kullanmıştır.

2-Gümüş Rengi Cilalar

2016-2017 sonbahar kış mevsiminin büyük trendleri arasında gümüş rengi metalik cilalarla siz de modern bir görünüm yakalayabilirsiniz.

3-Swarovski & Rhinestone Taşlı Bezemeler

sonbahar kış taşlı nail art tırnak  trendleri 2017

sonbahar kış taşlı nail art tırnak trendleri 2017

Parlak, güzel ve serin tırnak görünümü elde etmek istiyorsanız lüks Swarovski kristallerle hazırlanmış cilaları tercih ederek tekdüze görünümden çıkarak ve hemen her kıyafetinizle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz.

4-90 lardaki tırnak grafiklerini deneyin

90 lı yılların tırnaklarında olduğu gibi hemen hemen tüm renkler, çizimler, karikatürler, bayraklı tasarımlar, çılgın kombinasyonlar 2016-2017 sonbahar kış sezonunda yeniden basit ve eğlenceli bir şekilde podyumlarda yerini alıyor. Ayrıca ilginç ve uç bir görünüm yakalamak isteyenler için sezonun trendi olacak cilaları kırmızı rujlarınızla kombinlemenizi tavsiye ederiz.

5- Fransız Manikür

YFransız manikürleri hemen hemen hepimiz bilir ve uygularız. Fransız manikürü 2016-12017 sezonunda da her zamanki sürekliliğini korumaya devam ediyor. Ancak Fransız manikürlerinizi çeşitli renklerle de deneyerek daha çekici ve ilginç bir görünüm elde edebilirsiniz.

kış tırnak trendleri fransız manükürü 2017

kış tırnak trendleri fransız manükürü 2017

6- Marble Cilalar

Mermer bir görünümü kim sevmez? Mermer cilalar sonbahar kış sezonunun en çok beklenilen manikür çeşitlerinden biridir. Mermer cilalar güzel ve gizemli bir görsellik taşımaktadırlar.

7-Basit Klasik Cilalar

İş yerinizde trend ve şık bir görünüm yakalamak istiyorsanız eğer yuvarlak tırnaklarda kahverengi cila deneyebilirsiniz.
Ayrıca şık ve güzel görünen tek renk klasik pembe cilaları denemenizi de öneririz.
Ancak monoton bir görünümden çıkmak istiyorsanız renkli tırnak cilalarını da deneyebilirsiniz.

Sonbahar Kış 2017 Tırnak Trendleri ( Nail Art) / Galeri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Sonbahar Kış 2017 Tırnak Trendleri ( Nail Art) Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.