Güzelkız.com

Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri


Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri

Mevsim değişiyor evlenecek kızlar için sonbahar kış 2017 gelinlik moda trendlerini görmenin zamanı geldi!

2017 Gelinlik modellerinde daha çok geçmişe ölçekli gelinlik tasarımlarının olduğu kanıtlanmıştır. Birçok tasarımcı benzersiz ve soyut çaba kullanarak yeni trendler ile minimalizm ve bazı büyük eski moda gelinlikler ve zamansız şık gelinlik modelleri geliyor. Ama bu 2017 gelinliklerinin tamamen basit tasarımlarda olacak demek değil.

Sonbahar Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri

Bazı gelinlik modellerinde ise  büyük bezeme ve işleme eğilimleri vardı; farklı tasarımcılar ise hala bize bazı şaşırtıcı ve benzersiz eğilimleri gösterdi. Yani sonbaharda kış 2017 gelinlik modelleri için sadece minimalist tasarımlar kayda değer değildi tüm gelinlikler  stile duyarlılıkları olan kadınlar için düğünlerinde bolca seçenekleri olacak.

Markaların moda işletmelerinde taşları kilometrelere ulaşmış ibi, özellikle bir kaç tasarımcının gelinlikler harika görünüyor. Ise Lela Rose, Monique Lhuillier ve Reem Acra Stephanie, Beyaz (Rime Arodaky (Paris), Odylyne, sezon olarak sonbahar kış 2017 için sunan bazı isimler vardı .

Eski ve yeni bu tasarımcılar ve moda evleri, sonbahar kış 2017 için klasik gelinlik trendlerini sundu. Biz gelinlik modelleri geçmişinde, şimdiki ve gelecek için en iyi gelinlik modellerini gördük.

Dram, glamour, ve kışkırtıcı danteller ile tüm daha kurnazca tasarım olan gelinlikler var,  ve üzerinde cüppe çeneden bırakılan  yönleri ile daha fazla kapsama ile doğru bir eğilim ile karşımıza çıkıyor.

Önümüzdeki 2017 gelinlik sezonu için özellikli pek çok çarpıcı görüntüler var bu yüzden sözü çok fazla uzatmadan aşağıda en büyük sonbahar / kış  2017 gelinlik modelleri ve aksesuar trendlerinin bazılarını sunalım.

# 1. Gerileme – 1920’ler Gelinlik Modelleri

Sonbahar 2017 sezonu için gelinlik koleksiyonları çok süslenmiş ve güzel hazırlanmış, eski moda gelinlikler 1920’lerin Hollywood sahnesinde gördüğümüz tasarımlar var.  Çok romantik olan bu dönemini 2017 gelinlik trendleri serisinde görmek gerçekten çok heyecan verici.

2017 gelinlik trendleri - sonbahar kış

2017 gelinlik trendleri – sonbahar kış

# 2. 2017 Gelinlik Moda Trendleri Minimalist Gelinlikler

Hemen hemen her sonbahar gelinlik modellerinde daha minimalist detaylar görüyoruz. 2017 gelinlik koleksiyonlarının gösterilerinde, biz onların basit dizginleşmiş tasarımlarını görüyoruz. Çok farklı gösterilerde bireysel siluetleri daha yumuşak beyaz kumaşların seçildiğini görüyoruz; basit ama kumaş tasarımı ve süsleme inceliklerini her tasarımcının çalışmalarında iddialı olduğunu söyleyebiliriz. O kadar çok marka var ki minimalizm ve savurganlık arasında mükemmel bir denge bulmuş olduğunu görmek şaşırtıcıydı.

Badgley Mischka , klasik gelinlikler oluşturmak için basit ama lüks kumaşlar kullanarak, bu kavramdan tüm bir  çizgi oluşturdu. Bu tür  kayda değer 1920’ler tarzı gelinliklerin 2017 gelinlik trendinin başlamasında yardımcı bir marka oldu.

Bu büyük ölçüde minimalizme kolayca gösterilecek en zamansız koleksiyonlardan biri oldu ve tasarımlar  son derece pürüzsüz kumaşlar ile eşleştirilmiş gibi görünüyor, ayrıca cüppeler ve diğer girift süslenmiş ekleri ile yeteneğini bir kez daha gösterdi

sonbahar kış 2017 minimalist gelinlik modelleri

sonbahar kış 2017 minimalist gelinlik modelleri

Pronovias ‘da daha rahat bir şekilde pürüzsüz beyaz kumaşlar kullanarak, daha bol Gelinlikler için bazı büyük rahat seçenekler vardı. Tasarımlarında hala form uydurma ve diğer hatlarda olduğu gibi resmi bir tarz vardı, ama mümkün olan en iyi şekilde, doğal olarak minimalizm tasarımları rahatça uyguladığı görünüyor .

3.. Uzun kollu 2017 Gelinlik Modelleri

Uzun kollu gelinlik modelleri Sonbahar Kış 2017 gelinlik koleksiyonlarında podyumları süslüyor; Bu tatlı dantel gelinlikler 1920’ler trendini bize geri getiriyor.Ve çoğu durumda daha romantik gelinlik trendlerinden biri olduğunu kanıtladı. Farklı markaların koleksiyonlarında yenilen romantik bohem ve hatta bazen daha asi olarak gelinliklerin uzun kollarını gördük.

Vera Wang 2017 uzun kollu gelinlik modellerinde bazı asi tarz tasarım seçenekleri sunuyor. Bu uzun kollu kavram gelinliklere büyük derinlik katan omuz açık tasarımları ile el ele gitti. Bazen saten kumaş dantel yerini aldı, romantik dantel işlemeli gelinliklerde seçenekler arasında var. Bu yüzden bu koleksiyonda onun için çalışan bu eğilimin hem stil tarafı da vardı.

uzun kollu gelinlikler 2017

uzun kollu gelinlikler 2017

4.. Yakaların Yükselişi

Geçen sezon gelinliklerde derin V yaka duygusallık doluydu, ama en zarif sonbahar kış 2017 gelinlik trendlerinden biri yüksek yakalı ve boyunlu gelinlikler olmuştur. Yüksek boyunlar her zaman Viktorya dönemini hatırlatan tasarımlardan, bu nedenle son derece romantik ve genel olarak tatlı bir trend oldu.

Bu sonbaharda 2017 gelinlik trendi, uzun kollu ve yakalı modeller ile güzelce birlikte iyi gitti; bu yüzden 20’li yıllar gelinlik trendi bu şekilde 19. yüzyıla kadar dayandı..

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar / Kış: Yüksek Boyunluklu Gelinlik

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar / Kış: Yüksek Boyunluklu Gelinlik

 

5.. Midi Gelinlik Modelleri

Biz bu kış’da 2017 gelinliklerin de bolca midi boy modelleri göreceğiz. Geçmişte kısa gelinlikleri sık sık gördük, ama bu sezon büyük bir trend olarak   midi boy gelinlik modelleri var. Midi, ya da bilek boyu elbiselerin büyük pratik amaçları vardır ve ayak bilekleri zaman zaman çıplak görünüyor sizde bazı midi gelinlikler ile bu sevimli gençliği seçin!

Sonbahar Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri : Midi Uzunluk Gelinliler

Sonbahar Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri : Midi Uzunluk Gelinliler

6..  Allık Pembesi Gelinlik Modelleri

Her zaman her mevsim büyük bir trend pembe gelinlikler, ama biz  2017 gelinlik trendi olarak güzel allık pembesi gelinlikleri görmekten mutluyuz. Pembe her zaman mutlu renklerden sadece biridir, ve o koridorda yürürken duygusal yönden güçlendirilmiş olduğunu kabul etmek gerekir.. Pembe renk her zaman gelinlik sektöründe mevcut olmuştur bu yüzden bu kış trendine şaşmamak gerek.

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar Kış: Allık Pembesi Gelinlik

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar Kış: Allık Pembesi Gelinlik

7.. Takım Elbise – Pantolon Gelinlik Modelleri

Sadece geçen sonbaharda gelinlik sezonu için büyük bir yükseliş olan pantolon gelinlik 2017 düğün trendini bu i sonbaharda da görüyoruz. özetlenen siluet hala doğal, zarif ve klasik, böylece geleneksel gelinlik giyen ile bu tarz bir takım elbise giyen seksilikten ödün vermek değil, ve görünüm genellikle nispeten daha hafiftir.

Tulumlar ve pantolon gelinlikler hem gelecek yıl için hemde bu kış için gelinlik koleksiyonlarında olacak. Modern bir gelin için ilginç şeyler tutmak adına drama ve zerafetin farklı varyasyonları olabilir.

 

 

 

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar / kış: Tulumlar ve Bayan pantolon takımlar

2017 Gelinlik Moda Trendleri Sonbahar / kış: Tulumlar ve Bayan pantolon takımlar

8.. Metal Gelinlik Modelleri

Hatta düğün gününde, görünüşünüzü bazı donanım ve  zevk için bir rock yıldızı görünümü eklemek istersebiz Yolan Cris ve Reem Acra gibi Tasarımcıların metalik 2017 gelinlik trendini seçebilirsiniz. Eğer asi ve romantik görünmek isterseniz metalik, brokar ve kristallerin farklı tasarımcı varyasyonları koridorda yürürken size ışıltılı gelin stili verebilir.

2017 Gelinlik Moda Trendleri kış: Metalik Gelinlik

2017 Gelinlik Moda Trendleri kış: Metalik Gelinlik

 

9.. Fırfırlı Gelinlikler

2017 Gelinlikleri ile birlikte gelen bir fantastik öğe ise her zaman var ve fırfırlar ile müthiş bir şekilde buna oynayabilirsiniz. Sonbahar / Kış 2017 gelinlik moda trendi olarak gösterilen bu hacimli rüya gibi gelinlikleri seçebilirsiniz. Fırfırı ağır veya hafif olan tül veya saten, ya da başka bir şey, onlarla mükemmel bir denge oluşturuyor. Bu büyük fırfırlı gelinlikler romantik olduğu kadar  zarif ve güzelde.

Fırfırlı Gelinlik: 2017 Gelinlik Moda Trendleri

Fırfırlı Gelinlik: 2017 Gelinlik Moda Trendleri

10.. Omuz Yapısı

Omuzlara hacim eklemek yıl olarak çok geçmişe götürür ve bildiğim kadarıyla bu sonbahar kış sezonunda 2017 gelinlik trendi olarak sayılıyor. Bazıları diğerlerinden daha geri daha birkaç on yıl geride olan tasarımlar. Inbal Dror Yolan Cris belki de 16 ya da 17. yüzyılda, geri giderken size Shakespeare bize hatırlatan veya görünümü ile, 80’li ve 90’lı yılların düğünlerinde  görmüş olabileceğiniz ölçüde omuz hacmine sahip bazı gelinlik modellerinin yaratıldığını söyleyebilirim..

Her iki durumda da, omuzlar diğer sonbahar 2017 gelinlik trendleri gibi  oynadı, bu yüzden de, modern gelin için bugünün çağında daha şık ve zarif görünmeyi başarabiliriz.

2017 Gelinlik Moda ve Trendleri; Yapılandırılmış Omuzlar ile Gelinlik

2017 Gelinlik Moda ve Trendleri; Yapılandırılmış Omuzlar ile Gelinlik

11.. 3D Çiçekler

Tasarımcılar, klasik trendleri bugünün teknolojisi ile bizlere sunuyor. Örneğin, çiçekleri   herkes bildim bileli gelinlik koleksiyonlarında olmuştur, bu yüzden bu konuda yeni bir şey yok – 3D baskılı çiçekler, kesinlikle sonbahar kış 2017 gelinlik moda trendleri listesinde  yeri vardır.

 

 

2017 Gelinlik Moda Trendleri kış: 3D Çiçek işlemeleri ile Gelinlik

2017 Gelinlik Moda Trendleri kış: 3D Çiçek işlemeleri ile Gelinlik

 

 

Bir önceki yazımız olan 2017 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 gelinlik, gelinlik ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] size hitap edecektir. Neredeyse çok boyutlu bir doku ile tasarımlar doldurulmuştur. İlgili: Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri Nihai arıtmalarla, kristal motifleri ya da doğrusal ve yapılandırılmış rakamlar buna göre […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.