Güzelkız.com

Sonbahar Kış 2016 – 2017 Aksesuar Moda Trendleri


Sonbahar Kış 2016 – 2017 Aksesuar Moda Trendleri

1-2016-2017 Sonbahar Kış sezonunda Antik çağın ifadesi olan dini kolyelerin göz alıcılığıyla birlikte sigara, çakmak, yay şekilli fantastik kolyeleri de görüyoruz.
2- Küpeler ve Çoklu Piercingler
2016-2017 sonbahar kış sezonunda aksesuarlarda da 90 lı yıllara bir geri dönüşüm olduğu görülüyor. 70 li yılların serseri hareketinin mantıksal devamı olarak 90 lı yıllarda zirveye ulaşan kulak manşetleri ve piercingler ön plana çıkıyor.
3-Serseri hareketli Tokalar ve Ağır Zincirler
Sonbahar / Kış 2016-2017 aksesuar trendleri aslında kadınların, asi, anarşist ve maceraperest taraflarını canlandırıcı etkilerle gözler önüne seriyor. Çengelli iğne, toka ve ağır zincirler de bu sezon büyük aksesuar eğilimi oluşturmaya başladığını görüyoruz.
Londra moda haftasında da kırmızı toka bileklikler, broşlar, pimli küpeler ve kolyeler tüm hızıyla anarşist bir etki yaratmaya devam ediyor.
4-Çok Katmanlı Takılar
Çok katmanlı takılar özellikle şık bir etki yaratmak için farklı malzeme ve sitillerle sonbahar kış sezonunda kıyafetlerimizin üzerinde metalik etkilerle otantik bir görünüm sağlayacak.

Sonbahar Kış 2016-2017 dolamalı kolye Trendleri

Sonbahar Kış 2016-2017 dolamalı kolye Trendleri

5-Doğal Taşlar
2017 takı trendlerinden biri de doğal taşlardan oluşan kolye, bilezik, yüzük veya renkli küpelerle çeşitli ton ve modellerle canlılık katmaya devam ettiği görülüyor.
6-Tek Küpe
Tek küpeler şimdi ve uzun bir süre farklı modellerde uzun sallantılı küpe, top damlacıklı küpe, takılar üzerinde gülen yüzler gibi çeşitlilikte sade ve gösterişli modellerle kış podyumlarında zirveye çıkacağı görülmekte.
7-Gotik Püsküller
Bu sezon Gotik püskülleri çantaların ve ayakkabıların yanı sıra takılarda da göreceğiz. Örneğin püsküllü küpeler, püsküllü kolyeler bu sezonun vazgeçilmezleri arasında bohem etkisi sürdürmeye devam ediyor.
8-İnci Takılar
Sade bir güzellikle çekici olmak istiyorsanız inci içinizdeki çığı dışarı çıkarmak için genç-olgun tüm kadınların vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Siz de İnci kolyelerinizle kombinleyeceğiniz giysi parçaları ile zarif bir şıklık yakalayabilirisiniz.
9-Doğal Taşlı Boncuklar
doğal taşlar büyülü taşlar olarak da bilinmektedir. Hepimiz doğal taşların üzerimizde psikoljik etkiler yarattığına inanırız. 2016-2017 sezonunda da doğal taşların etkisi tekrar çoğalarak büyük bir eğilim kazanmaya devam etmektedir.

Sonbahar Kış ham taşlı kolye trendi 2016 17

Sonbahar Kış ham taşlı kolye trendi 2016 17

10-geometrik Zevkler
liberal sanatlar ile büyük bir saplantı haline gelen takı parçaları üzerinde geometrik desenler 2016-2017 kış podyumlarında yeni bir trend haline geliyor. Geometrik desenli takıları küpelerde, kolyelerde ve bileziklerde görebilirsiniz.
11-Küçük Broşlar
Broşlar eski tunç çağından günümüz çağına kadar hala güçlü etkisini sürdürmeye devam ediyor. Bu sezon broşlar ilkbahar / yaz 2016 podyumlarında ve sonbahar / kış 2016-2017 takı trendleri arasında patlama etkisi yaratıyor.
12-Şık Bileklikler
Egzotik yumuşak etkilerle tasarlanan şık bileklikler sonbaharın hit parçaları arasında yerini korumaya devam ediyor. Bu sezon bilekliklerde taşlı ve süet olanların revaçta olduğunu görüyoruz. Ayrıca etnik desenlerle süslenmiş bilekliklerle de bohem etkisi yaratarak şık ve egzotik bilekler göz alıcılığıyla 2017 Sonbahar Kış takı trendlerinde etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Sonbahar / Kış 2016-2017 Aksesuar Moda Trendleri

Sonbahar Kış 2017 zincir aksesur Trendleri

Sonbahar Kış 2017 zincir aksesur Trendleri

1. Kürklü eşarplar ve şallar
Kürk aksesuarlar kışın insanda sıcaklık, konfor, yumuşaklık gibi çoklu hisler ve duygular uyandırarak şık görseller sunmaya devam ediyor.

2- Kısa ve Uzun Atkılar
Kısa ve Uzun atkılarla hem şıklığınızı koruyabilir hem de romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz.

3- Korse Kemerler
Ne olursa olsun güzellik standartlarında tarih boyunca ince belli kadınlar her zaman listelerin başında yer alır. Eski zamanlarda kadınlar önlük altına korse giyerlermiş, bu tarz günümüzde giysiler üzerinde çok etkili ve tezat dokular oluşturarak korse giymeyi zorunlu hale getirmiştir. Bu sezonda sonbahar / kış 2016-2017 aksesuar trendleri arasında sadece korse ve korse kemerlerde bir kullanım bolluğu görebilir ve dikkatleri ince bellerinize çekebilirsiniz.
4-Altın Metalik Kemerler
Bu sezon altın metalik kemerlerinizi günlük hayatınızda da kullanarak sade ve zarif görünümler yakalayabilirsiniz.

5-Hayvan Derili Kemerler
Yakalaşacak kış mevsiminde de hayvan baskılı deriler yine sezonun hit parçaları arasında yerini almaya devam ediyor. Hayvan derili kemerlerinizi ister etek elbiselerinizle isterseniz kot pantolonlarınızla kombinleyebilirsiniz.

hayvan derili kemerler 2017

hayvan derili kemerler 2017

6-Parmaksız veya Tam Parmaklı Eldivenler
Örgü eldivenler kış mevsiminin her zaman sağ köşesinde yerini alarak, bu sezonda eldivenlerde parmaklı yada parmaksız eldivenler Sonbahr Kış 2017 aksesuar trendlerinin vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor.

7-Renkli ve Süslenmiş Külotlu Çorap Taytlar
Taytlar sadece kışın bacaklarımızı sıcak ve rahat tutmak için kullanılmaz, aynı zamanda taytlarınızı ister desenli ister desensiz modellerde dışarı çıkarken üzerine giyeceğiniz tuniklerinizle ve taytlarınızın üzerine giyeceğiniz tozluklarınızla kombinleyerek rahat ve sıcak bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Sonbahar Kış 2016 2017 Aksesuar Moda Trendleri / Galeri 

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.Sonbahar Kış 2016 – 2017 Aksesuar Moda Trendleri YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] Siz de gizemli bir görünüm yaratmak istiyorsanız bu modeli deneyebilirsiniz. İlgili: Sonbahar Kış 2016 – 2017 Aksesuar Moda Trendleri Gucci ve H&M şapka modellerinde kenarlı, canlı ve cansız tonları bir arada […]

  2. […] Bakınız: Sonbahar Kış 2016 – 2017 Aksesuar Moda Trendleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.