Güzelkız.com

Solgun Ciltlere Saç Rengi seçmek için ipuçları

Solgun Ciltlere Saç Rengi seçmek için ipuçları

Açık ton saç renklerini kadar çok severseniz sevin, uygun bir teniniz yoksa sizin için işe yaramayabilir. Evet doğru saç rengi seçimi çeşitli faktörlere bağlıdır ve kişiden kişiye farklılık gösterir. Soluk tenli kadınlar her zaman saçları için doğru saç rengini bulmada zorlanırlar. Fakat düşündüğünüzden daha kolay yolları vardır.

Soluk cilt için saç renginin kahverengi gözle uygun seçilmesi daha basit hale gelir, cildinizin tonunun soğuk veya sıcak olup olmadığını anlarsanız. İşte hangi saç renginin cilt tonu ve göz renginize göre en iyi şekilde uayacağını bulmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları.

İç bileklerinizde ki damarların tonunu görünce cildiniz rengi  kolayca fark edilebilir. Hafifçe yeşil renk, sıcak ten tonu anlamına gelirken, mavi soğuk cilt tonunu belirtir. Sıcak cilt tonlu kadınlar daha sıcak saç renkleri için, soğuk cilt tonu olanlar ise platin sarışın, keten tonları veya şampanya tonlarını tercih edebilir.

Soluk Cilt İçin En İyi Saç Renginizi seçin

1. Soluk Cilt ve Açık Kahverengi Gözler:

Kumral saç rengi, orta kahverengi, altın kahverengi ve altın sarı saç renkleri uygundur.

Kahve gözlerinizin altın rengi tonları varsa, o zaman oldukça şanslısınız demektir. Çeşitli seçenekler arasından seçim yapabilir ve güzel renklerle kolayca kurtulabilirsiniz. En iyi görünümü, daha açık renklerle vurgulanan orta kahverengi olabilir. Sarışın ve kırmızımsı vurgular gölgeler ile yapılabilir. Platin, beyaz veya siyah gibi yoğun renk tonlarından kaçınmalısınız. Açık altın, açık altın kahverengi ve altın sarı saç rengi ela gözler ile de iyi görünüyor. İlgili: Soluk Cilt için Makyaj ipuçları

2. Solgun Cilt ve Koyu Kahverengi Gözler:

Koyu kahverengi saç rengi koyu kahverengi gözlerle harika görünüyor

Koyu kahverengi saçlar, açık tenli bayanlarda çok daha zıt görünüyor; Dolayısıyla doğal saç renkleri ile daha iyi gidiyorlar. Kahve tonları ve koyu kahverengi tonları sizin üzerinizde oldukça doğal görünebilir ve cildinize renk katabilir. Serin tonları da deneyebilirsiniz; Ancak, sarışın görünümden daha fazla tercih ederseniz kötü olur, daha açık renklerden uzak durmanız önerilir. İki tonlu saç rengini arzularsanız, zayıf açık renk tonları sizin için ideal bir seçenek olacaktır.

3. Soluk Cilt ve Kahverengi Gözler:

Kahve gözler için uygun saç rengi kırmızı ve kızıl saç renkleri

Kahverengi gözleriniz varsa, cildinizin tonunu tamamlayan hafif bir renk seçin. Bu konsept, sıcak cilt tonları için mükemmel bir şekilde çalışır. Parlak kırmızı, soluk ve kahverengi gözlü bayanlar için mükemmel bir saç rengi seçeneği. Açık kahverengi gözleriniz varsa hafif ve orta derecede açık renkler iyi görünecektir. Kar beyazlığı görünümünü tercih ederseniz daha koyu tonları tercih etmek mükemmeldir. Cilt tonu için mükemmel bir kontrast olduğu için koyu kestane kahverengisine gidin. Özellikle sıcak tonlu kadınlar için mavi tonlar içeren siyah için büyük bir hayır diyoruz.

Koyu kestane, kahverengi gözler için idealdir.

Her zaman bir profesyonelle, özellikle de doğal saç rengine kıyasla çok daha hafif bir tonda çalışırken tartışın. Bir profesyonel her zaman size rehberlik edecek ve sizin için en iyi rengin hangisinin olacağını söyleyecektir.

Soluk ciltler için en iyi saç rengi seçmeyle ilgili bu ipuçlarını diğer arkadaşlarınızla da paylaşın…

Solgun – soluk ciltler için uygun saç renkleri

Bir önceki yazımız olan İlkbahar Yaz Stiliniz için Trend Doğal Saç Renkleri 2017 başlıklı makalemizde 2016, 2016 saç renkleri ve 2017 saç renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Solgun Ciltlere Saç Rengi seçmek için ipuçları Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.