Güzelkız.com

Partiler İçin Mükemmel 25 Simli Saç Modelleri 2017


Partiler İçin Mükemmel 25 Simli Saç Modelleri 2017

Kesinlikle Simli ve pullu saç modellerine  aşık oluyoruz ! Parlamayı uyguladıktan sonra ellerinizde (ve muhtemelen zeminde) karışıklığa hazırlanmanız gerekir, ancak özellikle renkleri karıştırmayı biliyorsanız, sonuç buna tamamen değer olacaktır! Işıltı makyaj için giysiler giymek ve ışıltılı saçlar yapmak için her zaman güzel bir davet vardır, ve bu 2017 simli saç trendi stilinize ışıltı eklemek için yeni bir şey daha – gerçekten büyülü sonuçlar!

2017 kış partilerinde ve özel günlerde yapabileceğiniz simli saç modelleri basit olduğu kadar uygulama örnekleri de bolca var. İstediğiniz bir saç  modelini seçip belirli kısımlarına, ön, yan arka veya tamamen saçın üst kısımlarına simleri ve pulları ekliyorsunuz. Özellikle Instagram da bununla ilgili bir çok video bulabilirsiniz.Örneğin  güzel bir parıltı balıksırtı örgülü saç modeli deneyebilirsiniz.Bu oldukça uzun süredir popülerlik kazanan bir saç modelidir; Instagram’da oldukça önemli bir stildir.

Simli saç modelleri kolaylıkla parlak saç görünümleri için özel olarak tasarlanmış bir üründür; Günlük parlaklığını kullanmaya çalışırsan, oldukça zor bir sıcak karmaşa yaşayacaksın!Sadece özel günlerde ve gecelerde kullanmak en doğrusu.

Ayrıca Bakınız: 50 Parti Makyaj Fikirleri 2017

Saç parıltı, bu kış sezonunda kaçırmak istemediğiniz bir trend, yani burada harika bir liste hazırladı 25 çarpıcı simli saç modeli tatil sezonu da dahil olmak üzere, moralinizi canlandırmak ve partinin herhangi bir türü için heyecan almak için harika saçlar!

Balık sırtı örgü simli saç modelleri

Koyu kahverengi saçlar ile muhteşem göz kamaştırıcı renklerin gökkuşağı arasındaki çarpıcı kontrast sayesinde bu, saç parlaklığının gerçekten büyülü bir kullanımı diyebiliriz. Herkes balık sırtı saç örgüsünü sever, güzel bir gece partisi elbisesinin arkasında çarpıcı bir görüntü, öyleyse neden parıltıyla eğlenmiyorsun? Simleri saçınızın arka tarafında büyük bir sürpriz yapacak ve klasik bir saç stilini mükemmel bir şekilde bastıracaktır.

balıksırtı örgülü simli saç modeli 2017

Yan kısmı örgülü simli saç modelleri

Saçın yan kısmında yapılan sıkı ve küçük örgüler  kesinlikle kadınlara daha çarpıcı bir cazibe ekliyor.Özellikle saç parlak simli saç görünümü ile herkesin ilgisini sallıyor olacak. Bu gibi sıkı yan örgüler şu an süper trend; Süper asi ve rocker saç stiller ve örgülerin üstlerine gümüş simli saç telleri ekleyerek trend belirleyici bir efsanedir. Renk veya miktarı yıkıcı değil, bu nedenle gözünüze parlaklık katan ve parlaklık kazandıran genel olarak şık  bir saç stili var.

yandan örgülü simli saç modeli 2017 18

Simli Topuz Saç Modelleri

Bu saç şekli, saç ışıltısı ile süper tatlıdır; Bronz parıltı noktaları esmer saçlarla yeterince karışır, bu nedenle parıltı cesur renkler eklemeden çarpıcıdır. Herhangi bir olay için yapmak daha kolaydır ve parlaklık sadece kafanın tabanına eklenir, saçların kendileri ilginç bir parıltılı saç görünümünü ortaya çıkarır çünkü topuz akıllı bir saç stilidir. Görünümünde dağınık olmamasına yardımcı olur!

parti için simli topuz saç modeli 2017

Boksör örgü – çift örgülü simli saç modelleri

Hemen başka bir trend Boksör örgü saç, bu yüzden simli ve pullu saçlar ile birleştiğini görmek gerçekten heyecan verici! Deniz kızı saçlarının güzel renk varyasyonlarını elde edersiniz (özellikle de saçları, renkleri ayıran çift örgülerle bağlandığından), üstteki parıltıdan şaşkınlık patlaması da çıkar. Burada, modelin saçlarında mavi ve mor esaslı deniz kızı saçlarının üzerinde parlak pembe simler eklenmiştir, bu nedenle özellikle şok faktörü  yaygındır.

parti saç modelleri 2017 8

simli parti saçları 2017

Çift Topuzlu Simli Saç Modelleri

Bu güzel göz kamaştırıcı saç modelinin her yarısı bir pastel renktir – biri güzel bir nane mavi-yeşil ve diğeri tatlı bir mor. İki düğümlü üst topuz saç stilini karakterize eder ve orta kısmı ve siyah köklerini astarlayan geniş mavi payetlerle özel yapılır.

çift topuzlu simli saç modelleri 2017

Ne giyerseniz giyin veya hangi makyaj seçerseniz seçin, bu parıltılı simli saçlar ile daha kadınsı ve güzel görünürüz, bu nedenle kişisel stil ile karıştırmak veya daha fazla kişiselleştirme için renklerden geçiş yapabilirsiniz.

simli ve pullu 2017 parti saçları

Diğer simli parti saç modellerini görmek için aşağıdaki galerimizi inceleyin…

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Partiler İçin Mükemmel 25 Simli Saç Modelleri 2017 YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Bakınız: Partiler İçin Mükemmel 25 Simli Saç Modelleri 2017 […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.