Güzelkız.com

Simli Oje Nasıl Sürülür


Simli Oje Nasıl Sürülür

Eğer bir güzel bir partiye davetliyseniz veya özel bir gün için hazırlıklar yapıyorsanız o zaman simli oje ve simli desenlerle tırnaklarınızı göz alıcı yapabilirsiniz.Parti geceleri için size güzellik sunacak mavi ve gümüş simler veya gümüş, dore gibi metalik renkli simler tercih edebilirsiniz.Çok renkli sim yerine  fantezi bir stil için altın bir renk seçin, ışıltılı oje hakkında ve uygulayama ile ilgili en iyi fikirler bu yazımızda, böylece muhteşem pırıl pırıl bir tabaka elde elde edebileceksiniz.

Parlak Simli Oje Tırnaklara Doğru Bir Şekilde Nasıl Uygulanır?

Bu mükemmel, simli parlak tırnaklara kat kat oje sürmek ve güzel bir görünüm sağlamak gerçekten zor olabilir, çünkü parıltılı sim parçaları büyüktür. Ojenin çok hızlı kurutulması zordur ve dağılabilir bir dokusu vardır.

simli oje nasıl sürülür

Uygulandıktan sonra, parlaklık seyrek ve düzensiz görünüyor – özellikle de ışıltılı simlerin ince bir tabakada olmasını istiyorsanız dikkatli olmalısınız.Bununla birlikte, partiler incelikle ilgili değildir ve parlak bir ceketle parlayan tırnak cilasını nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için bir zaman var, şimdi öyle!

Parlak simli ojeyi en kolay nasıl sürebilirsiniz

Bu müthiş parıltılı simli oje kesicisi, her seferinde ultra-parlak bir manikür elde etmenizi sağlar. Sebebi basittir: tırnaklarınızı örtmek için muhteşem bir parıltı bırakarak, fazla berrak tabanı ıslatan bir makyaj süngeri kullanırsınız.

simli oje ile desenler

Bununla birlikte, uyarı yapılmalıdır:  Endişelenmene gerek yok, karışıklığı önlemenize yardımcı olacak ipuçlarım var.

İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Tırnak Trendleri

Parlak simli Oje En Doğru Nasıl Sürülür

• Şekilli, temiz bir tırnak ile başlayın. Bir taban cilası ile tırnağınızı örtün. Tırnağı çıplak  görünür kılmaktan tamamen kaçınmak isterseniz, parlaklığı tamamlayacak açık soluk bir tırnak cilası tonunu da uygulayabilirsiniz.

simli oje ve desenler 2017

• Gece için parlayan simli ojenizi aldıktan sonra, bir makyaj süngeri düz köşesine oje fırçası ile simli ojenizi sürün. Fırçanın çok fazla parlatılmış olduğundan emin olun – endişelenmeyin, sünger aşırı miktarı emer ve çok kalın bir oje katıyla bitmediğinden emin olun.

• Parlak kaplamalı süngeri üstten başlayarak aşağıya doğru ilerleyerek tırnağınızın üzerine dokundurun.

simli oje nasıl sürülür 2017

• Tırnağınızın tamamı kaplandığında, bir üst kat cila ile bitirin ve şaşkınlık içinde, muhteşem ışıltılı tırnaklara sahip olun!

simli oje nasıl sürülür

simli oje uygulaması

simli oje nasıl sürülmeli

simli oje sürmek için ipuçları

Bir önceki yazımız olan Ten Rengi Mürekkep Dövmesi ile Çatlakları ve Selülitleri Yok Etme başlıklı makalemizde çatlak, çatlakları kapatma ve dövme hakkında bilgiler verilmektedir.
Simli Oje Nasıl Sürülür YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Basitleşmenin yanlış bir yanı yoktur. Bazen basit bir Fransız manikürü kıyafetinizi bitirmek için gerçekten ihtiyacınız olan şeydir ve bu doğru bir noktadadır.Simli Oje Nasıl Sürülür […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.