Güzelkız.com

Sıcak 2017 Saç Trendleri


Sıcak 2017 Saç Trendleri

2017 Saç trendleri güzel kızların seçimleri ile sitemizde!

New York Moda Haftalarında ve ünlülerde gördüğümüz yeni saçlar, bizlerde ilkbahar yaz 2017 için harika saç renklerinde en trend seçimleri sunmakta. 2017 Saç Trendlerinde renkler ve modellere baktığımızda,  bu sezon saçlar podyumlarda daha canlı ve uçuşan modellerle gözlerimizi dolduruyor

Süslenmiş Saç Modelleri:

New York Moda Haftası’nda, parıltılı ve payetler saçların uç kısımlarında ve yan kısımlarında saçları bölmek için kullanıldığını görüyoruz, biraz aşırı olsa da, bu tarz gece için olduğu gibi şehirlerde gün içinde de göz kamaştırmak için harika bir yol.

Örgülü Saç Modelleri

Moda Haftası pistlerde temiz ve şık bir eğilim olan örgülere geçiş olduğunu görüyoruz. Sizde bu saç stillerini denemek isterseniz birkaç ipucu ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece saçınızın merkezi bölümünü büyük iki bobin satır örgü ve biraz saç spreyi ile sabitleyin. Bu görünümler, hem çok yönlü kullanım sağlamakla birlikte gündüz ve gece çok rahat kullanım sağlayarak saçınıza hiçbir zarar vermez.Yarım örgü saçlarda 2016 yazının en trend saç stillerinden olduğunu söyleyebiliriz.

2016 Saç Trendleri

2016 Saç Trendleri

Karışık Dokulu

Son zamanlarda sokak modasımda oldukça pürüzsüz, karışık, kıvırcık, dağınık, dalgalı tüm saç stillerini bir arada kullanıldığını görüyoruz. Sizde saçınızı karmaşık dolgularla bir çentik yukarıya toplayarak 2016 saç trendlerini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Günlük spor giyiminize de sportif dalgalarla renk katabilirsiniz. Ayrıca Boksör örgülü saç trendinide spor stiller için unutmayalım. Bakınız: YENİ SAÇ TRENDİ : BOKSÖR ÖRGÜLER . Karışık dokulu dağınık saç stilleri de ayrıca saçlarınızın daha hacimli görünmesini sağlayacaktır.

Dağının Kahküllü Saç

Bu sezon moda koleksiyonlarında en çok kahküllü saçları gördük. Bu yıl, patlama yaratacak saç stillerinden biri de püsküllü saçlardan oluşan yepyeni bir görünüm ve daha doğal saçlarla karşılaşacağız.

Mat Saç rengi

2017 saç trendleri

Mat renkler bu yıl güzellik sektörlerine damgasını vurdu. Örneğin dudaklardan saçlara taşınan mat renkleri sarı saçlarda, kahverengi, küllü tonlarda uygulandığını görüyoruz. Sizde 2016 sıcak saç trendlerini ve renklerini deneyerek hem doğal hem de daha tarz görünebilirsiniz.

2016 Saç Trendleri

2016 Saç Trendleri

2017 Saç Trendleri / Galeri

 

Bir önceki yazımız olan 2016 sezonunun en iyi mayo trendleri başlıklı makalemizde bikini, bikini trendleri 2016 ve mayo hakkında bilgiler verilmektedir.
Sıcak 2017 Saç Trendleri YORUMLARI - 3 YORUM
  1. […] Şelale örgü her ortamda rahatlıkla kullanılabilecek sofistike bir esinti yaratan Fransız örgülerinden biridir. Şelale örgü saç stillerini çok farklı biçimlerde uygulamanız mümkündür. Yan şelale örgü, ana şelale örgü, karmaşık ve kaprisli saçlar örerek şelale örgülerinizi diğer örgülerinize de dahil ederek deneyebilirsiniz.Ayrıca bakını: Sıcak 2016 Saç Trendleri […]

  2. […] Platin saç renkleri her yaz sezonunda trend olan renklerden.Ama bu sezon platin sarı arasında açık pembeler, gümüş gri, gül kurusu, lila ve şampanya gibi renklerde en çok yapılıyor. Ayrıca Bakınız: Sıcak 2016 Saç Trendleri […]

  3. […] Aşağıdaki çift taç örgü öğretici saç modellerini takip ederek bu güzel örgü teknikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu saç modelini uygulama oldukça kolay bir yöntemle gerçekleştirilebilir. Zor bir şey yoktur. Ancak bunun için uzun saçlara, ince bir fırçaya ve çeşitli klipslere ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca her ihtimale karşı bir kuaför spreyi de kullanabilirsiniz. İlgili: Sıcak 2016 Saç Trendleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.