Güzelkız.com

Sevilmeyen Stil: Kırışık Gömlek Giymek


Sevilmeyen Stil: Kırışık Gömlek Giymek

Böyle buruşuk gömlek olması aslında ütülemek istememe ile alakası yok, bir nevi farklı bir tarz diyebiliriz.. Çokta kırışık olmamalı, gömleklerinizi ıslakken asın ve kurumasını bekleyin. Onlar düzgün asılı olduğunda,ve gardırop da düzgün asıldığında hafif kırışık görünümde kalabiliyor.Tembel kızlar için gerçekten harika bir stil diyebiliriz:)

Son zamanlarda, aslında ütüsüz gömlek giymeyi tercih edenler olduğunu öğrendim.Tabi bu rahat stil yaptığınız zamanlar için geçerli, yoksa ofise giderken kırışık gömlek giymek oldukça ters etki yaratır.Kırışık düğmelerinin üstü açık bir gömlek işten sonra doğruca eve gitmeyenler içinde düşündürmektedir -Onları yıkamadan önce bir kez daha giymek önceki gün ütülü olsada kırışmasına engel olmuyor.

Ve tüm yaratıcı, eğlenceli, gelişmiş türleri ile kırışık gömlek stiller var. Bizimle aynı fikirde beş kadın görmek için aşağıdaki resimleri yakından inceleyin.
Ayrıca Gömleği tersten ve omuzun birini açık bırakacak şekilde yandan giymekte çok trend.Her nekadar cesaret gerektiren stiller olsada çok cool bir havası var.
Kırışık Gömlek ile stil (1)

Kırışık Gömlek ile stil (2)

Kırışık Gömlek ile stil (3)

Sevilmeyen Stil Kırışık Gömlek Giymek (1)

Sevilmeyen Stil Kırışık Gömlek Giymek (2)

Bir önceki yazımız olan Tül etekler nasıl giyilir 2017 kombinler başlıklı makalemizde bayan, kadın ve kız hakkında bilgiler verilmektedir.Sevilmeyen Stil: Kırışık Gömlek Giymek Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.