Stil İpuçları

Sevilmeyen Stil: Kırışık Gömlek Giymek

By  | 

Böyle buruşuk gömlek olması aslında ütülemek istememe ile alakası yok, bir nevi farklı bir tarz diyebiliriz.. Çokta kırışık olmamalı, gömleklerinizi ıslakken asın ve kurumasını bekleyin. Onlar düzgün asılı olduğunda,ve gardırop da düzgün asıldığında hafif kırışık görünümde kalabiliyor.Tembel kızlar için gerçekten harika bir stil diyebiliriz:)

Son zamanlarda, aslında ütüsüz gömlek giymeyi tercih edenler olduğunu öğrendim.Tabi bu rahat stil yaptığınız zamanlar için geçerli, yoksa ofise giderken kırışık gömlek giymek oldukça ters etki yaratır.Kırışık düğmelerinin üstü açık bir gömlek işten sonra doğruca eve gitmeyenler içinde düşündürmektedir -Onları yıkamadan önce bir kez daha giymek önceki gün ütülü olsada kırışmasına engel olmuyor.

Ve tüm yaratıcı, eğlenceli, gelişmiş türleri ile kırışık gömlek stiller var. Bizimle aynı fikirde beş kadın görmek için aşağıdaki resimleri yakından inceleyin.
Ayrıca Gömleği tersten ve omuzun birini açık bırakacak şekilde yandan giymekte çok trend.Her nekadar cesaret gerektiren stiller olsada çok cool bir havası var.
Kırışık Gömlek ile stil (1)

Kırışık Gömlek ile stil (2)

Kırışık Gömlek ile stil (3)

Sevilmeyen Stil Kırışık Gömlek Giymek (1)

Sevilmeyen Stil Kırışık Gömlek Giymek (2)

Bir önceki yazımız olan 2017 Bahar Modası Denim Gömlek Kombinleri başlıklı makalemizde 2016, 2017 bahar modası ve 2017 yaz modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir