Güzelkız.com

Sahte Gözyaşı Instagram’da En Yeni Makyaj Trendi


Sahte Gözyaşı Instagram’da En Yeni Makyaj Trendi

Instagram en tuhaf şeyleri gördüğümüz, aynı zamanda en güzel makyaj trendleri ‘nin bulunduğu yerdir. Son zamanlarda , terrarium çiçek gözleri ve karmaşık kanatlı göz kalemi gibi yeni ve ilginç makyaj trendleri vardı . Şuan ise Instagram üzerinde en çok dikkat çeken şey, sahte gözyaşı trendidir. Gözyaşlarının makyajınız için kötü olduğunu düşündüyseniz, Instagramda ki güzellik uzmanları size tam tersini ispatlayacaktır.

Instagram’daki pek çok makyaj uzmanı bu beklenmedik ayrıntıyı makyaj tekniklerine eklemeye karar verdikleri anlaşılıyor ve bunun şaşırtıcı derecede iyi göründüğünü itiraf etmeliyiz.

Makyaj uzmanları sahte gözyaşı yaratmak için dudak parlatıcısı ve yüz boyası kullanıyorlar. Bu eğilim Instagram’da daha önce gördüğümüz parlak gözyaşı trendinden farklı. Sahte gözyaşları makyaj uzmanlarını yaptıklarında inanılmaz gerçekçi görünüyor.

sahte gözyaşı makyajı 2017

sahte gözyaşı makyajı 2017

Sahte gözyaşı trendi, tam bir yüz makyajı yaptığınızda gözyaşlarınızı kucaklamanıza izin verir. Bazılarımız, kulüpte veya bazı aile kutlamalarında ekstra birkaç içki içtikten sonra duygusal olmaya eğilimliler. Artık makyajınızı düzeltmek için banyoda gecenin yarısını harcamak zorunda değilsiniz. Bu eğilim sayesinde bir şekilde güzel ve sanatsal hissedeceksiniz. Bunun gibi makyaj günlük kullanım için uygun değildir. Neyse, böyle bir duruma girdiysen, gerçek gözyaşı makyajını uygulamakta özgürün.

makyaj ile sahte göz yaşı yapmak

makyaj ile sahte göz yaşı yapmak

Sahte göz yaşını yeniden oluşturmak çok kolaydır. Sahte gözyaşı üretmek için kullanabileceğiniz malzemelerden biri net bir dudak parlatıcısıdır. Çoğu kızın makyaj koleksiyonunda bir tane olması nedeniyle açık renk dudak parlatıcı kullanmak en kolay yoldur. Her neyse, makyaj uzmanları bu uygulamada suya dayanıklı yüz boyası kullanmayı tercih eder; çünkü boya kuru kalır ve bırakılır. Öte yandan, dudak parlatıcıları yüzünüze çok hızlı bir şekilde yayılır ve makyajınızı bozabilir.

instagram makyaj trendleri 2019

instagram makyaj trendleri 2019

Profesyonel bir makyaj uzmanı değilseniz ve suya dayanıklı parlatıcılara ve makyaj ürünlerine sahip değilseniz, normal bir dudak parlatıcısıyla bu trendi deneyebilir ve Instagram profiliniz için bir fotoğraf çekebilirsiniz.

instagram makyaj trendleri 2018

instagram makyaj trendleri 2018

Oluşturduğu karmaşaya rağmen, pek çok makyaj uzmanı bu eğilimi bir dudak parlatıcısı ile denemeye karar vermiş görünüyor. Ayrıca sahte gözyaşı yaratmak için  sprey kullanan bazı sanatçılar var.

instagramda yeni makyaj trendleri 2017 18

instagramda yeni makyaj trendleri 2017 18

Bir önceki yazımız olan Cannes Film Festivali En İyi Saç ve Makyaj 2017 başlıklı makalemizde Cannes Film Festivali, göz makyajı ve Güzellik Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.Sahte Gözyaşı Instagram’da En Yeni Makyaj Trendi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.