Güzelkız.com

Sadece 4 Egzersizle Sırt ve Koltuk altı Yağlarını Yakın


Sadece 4 Egzersizle Sırt ve Koltuk altı Yağlarını Yakın

Sadece 4 Egzersizle Sırt ve Koltuk altı Yağlarını Yakın

Yaz neredeyse geldi ve çok uzun süredir aradığınız mükemmel küçük sırt açık kolsuz elbiseyi buldunuz. Heyecanla da satın aldınız, ama denedikten sonra, arkanıza dönüp sırtınızı gördünüz. Arka sırt bölgesinde yağlar! Kötü bir ruh haline girdiğinizden eminim!

Ve sonra, kollarınızın altında da bir çıkıntı olduğunu fark edersiniz! Ah, çok sinir bozucu! Tanıdık geliyor?

S veya XS boyutunda olup olmadığınız veya göğüs boyutunuzun küçük veya büyük olup olmadığı önemli değildir; hemen her şekildeki kadınlar sutyen ve sırt bölgesinde yağ çıkıntıları yaşayabilir. Bazıları için mükemmel bir sutyen elde etme meselesi, ancak başkaları için, seksi elbiseler giymesine izin vermeyen ve sırt ve koltuk altı alanını gösterişsiz ve çirkin görünmesine neden olan gerçekten rahatsız edici bir sorundur.

Bahse girerim bu küçük problem yüzünden o mükemmel elbiseleri ve bluzları giymekten çekinen pek çok kadın vardır – sırt ve koltuk altlarında biriken yağlar zamanla daha da yerleşir. Ve dürüst olmak gerekirse, bu bölgelerdeki yağlardan kurtulmak kolay değildir.

Karın Yağlarını Yakmak İçin En İyi 5 Egzersiz

Biz kadınlar vücudumuzu saran elbiseler giydiğimizde göbeğimizde oluşan çıkıktan rahatsız oluruz. Karın kısmında göbekteki yağlar vücudun en zor parçalanan yağların

Sırtın etrafındaki sarkan yağlı deri ve fazla yağlar sadece çirkin değil aynı zamanda sağlıksızdır. Bu ciddi problemle başa çıkmanıza yardımcı olmak için arka sırt yağlarından ve koltuk altı yağından çabucak kurtulmanıza yardımcı olacak son derece kolay ve hızlı yapabileceğiniz egzersizleri paylaşacağız.

Hadi bir bakalım!

Sırt ve Koltuk altı Yağlarını Yakan egzersizler

1. Üstü sırt yağları yakan egzerisizler

Bu egzersiz ağırlıklı olarak göğüs bölgesi, omuzları ve üst sırt bölgesini hedef alır. Bunu nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz:

Ayaklarınız düz omuz genişliğinde durun ve her elinizde 5-8 kilo bir dambıl tutun. Kolların senin yan taraflarında ve avuç içi bakacak şekilde olmalıdır.
Avuç içleriniz tavana bakacak şekilde kollarınızı omuzlara kadar yavaşça yükseltin. Bir dakika durun ve böyle kalın.
Şimdi kollarınızı başınızın üzerine kaldırın ve ağırlıklarınızın uçlarına dokunun.
Sonra kollarınızı omuz seviyesine yavaşça indirin. 10 saniye bekleyin ve ardından tekrar başlangıç ​​konumuna indirin. Bunu yaparken vücudunuzun başka bir yerini hareket ettirmeyin.
Bunu 6-8 kez tekrarlayın.

2.Göğüs ve omuz yağları için egzersizler

Dirsek öpücüğü tekrar ağırlıklı olarak göğüs ve omuzlardaki yağlara odaklanır. Yapmanız gereken adımlar şunlardır:

Kollarınızı yanlarınızdan omuzlarınızın yüksekliğine kaldırın. Avuç içleriniz yukarı bakmalıdır.
Şimdi, dirseklerinizi 90 derece açıyla bükün ve kollarınızı omzunun önüne koyun. Bunu dirsekleriniz birbirini gelene ve kollarınız birbirine değene kadar yapın. Bunu yaparken omuzlarınızı yükseltmeyin.
Yavaşça başlangıç ​​konumuna geri dönün.
Bunu günde 10-15 defa tekrarlayın.

3. Dairesel sırt ve kol egzersizler

Bükülmüş dairesel sıra göğsünüzü, pazı, üst sırt ve orta sırt bölgesini hedef alır. Yapmanız gereken adımlar şunlardır:

Öncelikle, abs’inizin desteği ile dizlerinizi biraz eğin.
Şimdi, üst vücudunuz yere paralel olacak şekilde biraz eğin.
Ellerinizi yere doğru uzatın.
Kollarınızı yuvarlak biçimde yavaşça hareket ettirin – önce sola, sonra yukarıya, göğsünüze doğru, sağa ve sonra aşağı doğru. Aynı çevrimi tekrarlayın, ancak bu sefer sağdan başlayacaktır.
Bunu 10-15 kez tekrarlayın.

4. Omuz üstü ve sırt yağları için egzersiz

Çapraz çapraz ters bu egzersiz omuzlarınızı ve üst sırtınızı hedef alır. Bunu nasıl yapabileceğinizi görebilirsiniz:

Dizlerinizi hafifçe bükün ve gövdesini yaklaşık 45 derecelik açı yapacak şekilde bükün.
Dizlerinizin önündeki kolunuzu bilekten geçin.
Şimdi kollarınızı yavaşça omzunuzun yüksekliğine kaldırın ve daha sonra başlangıç ​​konumuna geri getirin. Karşı eli çaprazlayın ve aynı işlemi tekrarlayın.
Bu egzersizi 10-15 defa yapın.
Bu rutini dört egzersizin günde 15 dakika deneyin. En iyi sonuç için bunu günlük olarak üç hafta boyunca yapabilirsiniz.

Şimdi vucudunuzdan şikayet etmenin vakti geldi. Yeniden şekil haline getirmek ve fazla yağlardan kurtulmak için bir çaba sarf etmeye başlayın. Bu egzersizleri uygularken taahhüt, tutarlılık ve disiplin şarttır.

İnatçı yağları kaybetmenin en etkili yolu budur. Bu yüzden, onları deneyin ve deneyiminizi bize bildirin!

Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

Bir önceki yazımız olan GÜZELLIK ÜRÜNLERINI BANYODA SAKLAMANIN 10 MUHTEŞEM YOLU başlıklı makalemizde banyo kozmeti alanı, güzellik ve Güzellik Haber hakkında bilgiler verilmektedir.
Sadece 4 Egzersizle Sırt ve Koltuk altı Yağlarını Yakın Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.