Güzelkız.com

Saç Dökülmesi Sorununa DUR


Saç Dökülmesi Sorununa DUR

Saç Dökülmesi Sorununa DUR

Saç dökülmesi herkeste görülen bir sorundur. Bu sorun dolayısıyla insanlar günlerini çok sıkıntılı bir şekilde geçirebilirler. Bu dönemin ilk devrelerinde herkes bunu önleyebilmek ümidi ile saç bakım kürleri olsun bitkisel karışımlar olsun bir sürü ürün kullanmışlardır. Fakat bir süre sonra bu ürünleri fayda etmediğini görürler ve bu soruna tek çözüm olan saç ekimi ile karşı koymayı isterler. Saç ekimi artık günümüzde herkesin tercih ettiği yöntemlerde bir tanesidir. Ayrıca bu operasyon sırasında lokal anestezi uygulanmasından dolayı hiçbir şekilde acı hissetmeden eskisinden daha gür saçlarınız olabilir. Bunun sonucunda da siz oldukça memnun kalacak ve duyduğunuz yorumlar sonucunda da mutlu olacaksınızdır.

Saç ekimi denilince herkesin aklına bir sürü soru gelebilir. Bu soruların en başında o ekilen saçların ne kadar zaman zarfı içinde uzayacağı ve kendi saçınızın görüntüsünü alacağı sorusu vardır. Bu uygulama başladıktan 2 ila 3 ay sonra gibi bir zaman sonunda saçlarınızda tekrardan bir dökülme olacak ama bu sizi endişelendirmesin. Çünkü bu dökülmenin ardından saçlarınız yeniden çıkmaya başlayacak ve bu sefer hiçbir şekilde dökülmeyecek. Çünkü oraya ekilen kılların dökülmeme özelliğinden dolayı böyle bir sıkıntı yaşamayacaksınızdır. 1 sene sonunda eski saçlarınızdan daha gür bir haline kavuşacak ve bunun sonucunda da oldukça memnun kalacaksınızdır. Bu operasyonun seansı kişiden kişiye ve uygulanan bölgenin alanına göre değişmektedir.

Saç Dökülmesi Sorununa DUR

Bir önceki yazımız olan Kirpik Gürleştiren 5 Doğal Yöntem başlıklı makalemizde kirpik bakımı, Kirpik Gürleştiren 5 Doğal Yöntem ve kirpik için yağ hakkında bilgiler verilmektedir.Saç Dökülmesi Sorununa DUR Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.