Güzelkız.com

Romantik Bir Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu


Romantik Bir Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu

New York Uluslararası Gelin Haftasında uzun zamandır beklenen koleksiyonlarından birine sahip olan sonbahar / kış Pronovias 2017-2018 gelinlik koleksiyonu sunuldu. Birkaç saat önce tasarımlarını açıkladı. Pronovias 2017 gelinlik gösterisi takdir edilesi bir hayret oluşturdu.Kamuoyu önünde en romantik ve duygusal tasarımlar olarak belirlendi. Pronovias’ın zamansız ve daha modern siluetleri yaratıcı yönetmen Hervé Moreau karışımıdır.
“La Ciel” gökyüzünden esinlenerek herhangi bir gelinin kişiliğini uygun tasarımlar yaratmıştır.Eterik ve hafif gelinlikler 2017 gelinlik koleksiyonunun en önemli parçalarından. Moreau sonbahar 2017 serisinde rahatlıkta ön planda tutulmuştur. Cilde olan güveni hissettirmek için tasarlanmıştır.
Bu koleksiyonu gezerken bir şey fark edebilirsiniz. ilk şey zımba özellikli eğri-sarılma, sensually hassas sırf kılıflar en şık malzeme olan doğal organlarının eğrileri geliştirilmiş olmasıdır. Bakınız: 2017 Gelin Makyajı ve Saç Modeli Trendleri

Ayrıca şehvet bu parlak beyaz topluluklar içinde bulunabilir bir özelliktir. Transparan çiçek işlemeli kumaşlar da herhangi bir gelini muhteşem yapacaktır.

Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Her zamanki gibi Moreau önerileri elbette ki dantel. Bu sefer tafta, tül krep dahil kumaşlara şaşırtıcı bir çeşitlilik geldi . Bu tür motifler ,kullanılan bezemeler, tüyler, kabarık saçaklar hem daha hassas hem de duygusal tarzlıdır.
Koleksiyonun hatlarına ve siluetleri ne gelince, Pronovias 2017 gelinlik modellerinde çizgiler eşit eklektik oluşturur. Her zaman akılda romantik tema kalırken ilginç modernite de tasarımlara eklenmiştir. Hem daha planlı ve rahat görünüyor hem de başarılı.
Yüksek yırtmaçlar , fırfırlı etekler, tüylü omuzlar ve asimetrik tasarımlar mutlaka size hitap edecektir. Neredeyse çok boyutlu bir doku ile tasarımlar doldurulmuştur. İlgili: Sonbahar / Kış 2017 Gelinlik Moda Trendleri
Nihai arıtmalarla, kristal motifleri ya da doğrusal ve yapılandırılmış rakamlar buna göre süslenmiş küçük taraklı süsler görüntüyü tamamlamıştır.
Pronovias 2017 gelinlik modelleri arasında, romantik bir gelinlik arayanlar için de temelde tül ve şık kumaş kombinasyonlar kullanılmıştır. Yüksek boyunlu dantel gelinlikler tercih edebilirsiniz. Onları herhangi bir romantik açık hava düğününü kutlamaları için giyebilirsiniz.

Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu

Bir önceki yazımız olan Badgley Mischka 2017 Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2017 gelinlik modelleri, Badgley Mischka ve gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.
Romantik Bir Pronovias 2017 Gelinlik Koleksiyonu Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.