Güzelkız.com

Restoranda Akşam Yemeği İçin Ne Giyilir?


Restoranda Akşam Yemeği İçin Ne Giyilir?

Bir bayan için en önemli ve dikkat isteyen vesilelerle biri tarafından dışarıda akşam yemeği için bir restoranda buluşmaktır. Bu nedenle, maksimum etkili ve etkileyici görünüm yaratmak için, herkesin dikkatini çekecek zevkli giyinmeyi bilmek önem taşır. Biraz yanlış veya yanlış kombinasyonlar tatsız sonuçlara yol açabilir oysa giyim ve doğru aksesuarlar seçerek başarının ağı oluşturulabilir.

Restoranda bir akşam yemeği deyince ilk akla gelmesi gereken en uygun ve en ideal seçim elbise giymektir. Ancak daha resmi etkinlikler için bir yemek olacaksa pantolon ve üstleri kombinleyebilirsiniz. Elbise tarzına gelince çok mini olmayan elbiseler dışında tercih yapabilirsiniz.

restoranda akşam yemeği için stil 2016 17

restoranda akşam yemeği için stil 2016 17

Aksesuar Seçimleri
Aksesuarlardan bahsedecek olursak büyük çantaları bir kenara bırakmanızı tavsiye ederek, küçük ve derli toplu çantaları tercih etmenizi öneririz. Kombinasyonunuzu tamamlamak için ise şıklığınızı tamamlayacak mücevher ve takı parçalarını tercih etmelisiniz. Akşam bazı tematik konsantrasyonuna sahip durumlarda ise rahat bir mini elbiseler, takı ve saçaklı çantadan oluşan retro tarzı ilham seçenekleri tercih edilebilir.
Parlak Renkler ve Desenler
Parlak görüntüler oluşturmak için, ayrıca kısa ve askısız elbiseler tercih edebilir, baskılı elbiseler de ise ılımlı oranda desenleri tercih ederek bir şıklık yakalayabilirsiniz.
Kısa Siyah Elbise
Başka tercih edilebilir tartışmasız kusursuz küçük siyah elbiseleri tercih edebilirsiniz. Eğer bir parti için hazırlanacaksanız parlak desenli elbiseler ile uygun makyaj kombinasyonu yapabilirsiniz. Kırmızı ve siyah bu konuda kusursuz ruhani bir uyum sağlayacaktır.

dışarda akşam yemeği için stil

dışarda akşam yemeği için stil

Romantik
Eğer sevimli ve romantik bir akşam yemeği yaşamak istiyorsanız bej ve pembe gibi tonları tercih edebilirsiniz. Ayrıca gri ve bej tonları ile kombinasyon oluşturarak retro tarzı bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sessiz mor tonları ve siyah tonlarını uyumlu aksesuarlarınızla eşleştirerek şık görünümler oluşturabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tül etekler nasıl giyilir 2017 kombinler başlıklı makalemizde bayan, kadın ve kız hakkında bilgiler verilmektedir.
Restoranda Akşam Yemeği İçin Ne Giyilir? YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ebru dedi ki:

    Pek çok kadın şık olma duruşunu etkileyici görünümü ile tamamladığına inanır. Bu benim de doğru bulduğum bir tavırdır çünkü sizi şıklık mertebesine ulaştıran en önemli dokunuş özgün duruşunuzdur.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.