Güzelkız.com

Reebok’un 2017 Gigi Hadid ile Klasik Bahar Kampanyası

Reebok’un 2017 Gigi Hadid ile Klasik Bahar Kampanyası

Reebok ‘un şimdiye kadarki en ikonik reklam kampanyalarından biri, kahramanı Gigi Hadid ile olan 2017 ilkbahar yaz kampanyası oldu ve bu kampanya ile sosyal medyada büyük bir ses getirdi.

Reebok Klasik 2017 kampanyası , ilham verici ve güçlü cazibesi ile Gigi Hadid kampanyayı beslerken, fotoğrafçı Monica ile hayat buldu.

Gigi Hadid ve Reebok arasındaki ortaklık, bu spesifik Reebok Club C Classic bahar 2017 kampanyasının ilk sonucu olmasıyla ,Ekim 2016’da ilan edildi. “Elmas” olarak etiketlenen Reebok’un ilkbahar kampanyası, hem Monica May’ı hem de Gigi Hadid’i, New Jersey’deki Paterson’da 19. yüzyılda yapılması düşünülen bir sanayi binası olan Sanat Fabrikasına götürdü.

Kampanya resimleri, Reebok’un ikonik Pack Club C spor ayakkabılarını, bulunduğu mekânın heybetli ayarlarını ve Gigi Hadid’in büyüleyici kişiliğini tek kahramanları olarak görüyor ve ikincisi farklı jockose pozlarla güçlendiriliyor. Reebok’un imza atan spor ayakkabıları beyaz, siyah, yulaf ezmesi ve gümüş renkleriyle sunuluyor ve Hadid’in pantless görünümünü tamamlıyor; ayrıca modelin kampanya için dans ettiği farklı rahat sweatshirtleri vurguluyor.

Reebok şu anda Gigi’yi 2017 için marka büyükelçisi olarak seçti.

Uluslararası bir simge olan Gigi, Club C ve Classics’in mükemmel validatörüdür. Gigi ile çalışmayı çok seviyoruz çünkü kendisinin kim olduğunu gizlemiyor – cesur ve kendine güveniyor – beklenen şeyleri yapmıyor, karakteri ve kişiliği var diyerek basın açıklamasında bulundu.

Bu Reebok Klasik 2017 kampanyası sadece raflardakilerin yanı sıra Gigi Hadid kampanyasında sergiliyor, farklı Reebok ayakkabıları tüm online olarak markanın sosyal medya kanallarında girmiştir ve Reebok.com Şubat 2017 de satışa sunulması bekleniyor.

Reebok’un 2017 Gigi Hadid ile Klasik Bahar Kampanyası

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Reebok’un 2017 Gigi Hadid ile Klasik Bahar Kampanyası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.