Güzelkız.com

Prenses Örgülü Topuz Modeli Nasıl Yapılır


Prenses Örgülü Topuz Modeli Nasıl Yapılır

Sık ve kullanışlı prenses örgülü topuz modelinde sıra.Kabarık ve hacimli saç modelleri arasında oldukça gözde saçla modellerinden biri.Bu saç modeli yüzünüzü ortaya çıkardığı için yüzün güzelliğini de yansıtır.Bu saçı çoşku ve yaratıcılık ekleyerek yapabilirsiniz.
Hepimiz biliyoruz örgü yüzyıllar boyunca en yaygın kullanılan saç modellerindendir. Bu saça daha dramatik bir görünüm vermek için bir bağ bozumu prenses örgülü kabarık saç modeline ulaşmak için basit ipuçları vardır.Çok uzun saçlarınız varsa örgülü kabarık saç modelini oluşturabilirsiniz.Çünkü bu örgülü saç için uzun bir saç gereklidir.Prenses örgülü topuz modelini nasıl yapıldığını gösteren ipuçlarını öğrenmek için yazımızı takip edin.Kadınsı, asil ve tatlı saç modelini sizde çok seveceksiniz.

prenses örgülü topuz modelleri nasıl yapılır 2017

prenses örgülü topuz modelleri nasıl yapılır 2017

Prenses Örgülü Topuz Modeli Nasıl Yapılır

Modele başlamak için ihtiyacınız olanlar bir kaç iğne,saç şekillendirme köpüğü, saç güvenliğini sağlamak için düz ve elastik bantlar.
Öncelikle düz saçlar elde edilmelidir.Çünkü bu saç modelinin en önemli parçası düz saçlardır.Sonra doğal dalgalara yada buklelere sahip olmak. Saçınızı iki eşit parçaya bölmek örgü için daha kolay olacaktır.Saç üzerine köpük uygulayın.Daha sonra saç modelinin en kolay kısmı geliyor.Sadece saç örgüsüne başlayın. Kafanın ön kısmından başlayarak küçük saç bölümleri alın.Bir buçuk Fransız örgü örmeniz gerekiyor.Örgüye kademeli olarak saç ekleyerek örgüye başlayın.örgü sonuna ulaştığınızda bir elastik bant ile saç uçlarını sıkın.Başın diğer tarafına da aynı eylemi uygulayın.
Örgü ucunu alıp başın diğer tarafına doğru gerin böylece örgü prosedürü tamamlanmıştır.Karşı tarafı da aynı şekilde yapın.Temiz bir görünüm için örgü uçlarını dikkatlice sokmayı unutmayın.Ve aynaya bir göz atın muhteşem görünecektir.Bu saçı kolayca özel günler için kullanabilirsiniz.Kadınsı ve çok zarif bir saç modeli.Son bir dokunuş için saçınıza sprey uygulayabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Orta Boy Saçlar İçin 6 Basit Topuz Modeli
Çoşku ve yaratıcılığı sınırlandırmak yeni saç öğrenmek için olumsuz etki yapar. Deneyebileceğiniz bir stil size zarar vermez bunun için denemekten korkmayın.Size özel günleriniz içinde kolay bir çözüm sunan saç modelidir.Bu prenses saçı karmaşık ve şık.Hem resmi hemde gündelik yaşamınızda da kullanabilirsiniz.Prenses örgülü topuz modeli kesinlikle kalabalığın içinde öne çıkmanızı sağlayacak.

Örgülü Topuz Modelleri 2016 2017 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Prenses Örgülü Topuz Modeli Nasıl Yapılır YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] İlgili: Prenses Örgülü Topuz Modeli Nasıl Yapılır […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.