Güzelkız.com

Prada ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası


Prada ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası

Prada hep mümkün olan her şekilde bize ilham vermek için bir şans veren reklam kampanyalarını son derece ciddiye almıştır. Prada ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası, bize moda dolu hayal âlemine götürmekte, ama aynı zamanda hedef fikirlerini sunmaktadır.

Prada’nın ilkbahar 2017 kampanyası, esas olarak üst düzey, minimalist kavramsal tarzı ile tanınan Antwerp merkezli fotoğrafçı Willy Vanderperre tarafından çekildi. Bu kampanya ayrıca yıldızlarla bezenmiş modeller ve marka elçileri dizisi içermekte ve bu modellerin arasında diğerlerinin yanında anın modeli de yer almaktadır Saskia de Brauw, Giedre Dukauskaite, Kiki Willems, Kris Grikaite, Jing Wen ve Amanda Murphy.

Prada’nın İlkbahar / Yaz 2017 koleksiyonu , fotoğraflar üzerinden görüntülenmesini ile eşit-çok yönlü olarak tarif edilebilir. Sonuçlar şaşırtıcıydı.

En yeni reklam kampanyalarını aramak için uluslararası moda dergilerinde dolaşmayı sevenler, muhtemelen Steven Meisel’in mevsimlik Prada koleksiyonlarındaki bakış açısı için kullanılıyor, çünkü Miuccia Prada, yaklaşık yirmi yıldır markasının reklam kampanyasının fotoğrafçısı olarak kendisine rehberlik ediyor. Şimdi. Vanderperre ile bir araya gelmeye karar vererek, yaratıcı yönetmen bize Prada’nın yeni pazarlama stratejisine sanat dünyasındaki en güçlü medya: fotoğrafçılıkla tanıştırdı.

İlgili: İlkbahar / Yaz 2017 Çanta Trendleri

“Ben her zaman şaşırtıcı kampanyalar yaptım, ama çok sık günümüzde bir kampanya bütün sezon boyunca bir noktada bakarak, çok kolay kendimizi verdik,” Fabio Zambernardi, Prada ve Miu Miu tasarım direktörü. “Bunun nasıl farklı olabileceğini denemek istedik. Neden daha küçük kavramlar, daha hızlı, daha derhal, farklı kadınları göstermiyoruz? Her zaman çok farklı kadın türlerini hep gösteriyoruz ve Miuccia farklı bakış açılarına hitap etme fikrinden hoşlanıyor. ”

“365” adlı Prada ilkbahar 2017 reklam kampanyası, etiketin modaya yeni bakış açılarını ve markanın parçalarını genellikle giyen çok sayıda farklı kadının kusursuz bir şekilde somutlaştırıyor. Farklı ve neredeyse çok boyutlu olan kampanya, Prada’nın ilkbahar yaz 2017 koleksiyonunda bon ton esinlenerek en kentsel-şık etkilenen seçeneklere kadar pek çok seçeneği bize göstermekten korkmuyor.

Prada ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası

Bir önceki yazımız olan Muhteşem 20 Çiçek Desenli Yazlık Elbise Modeli 2017 başlıklı makalemizde 2016 yaz modası, çiçek desenli elbise ve çiçek desenli elbiseler 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.
Prada ilkbahar / yaz 2017 reklam kampanyası Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.