Güzelkız.com

Özel geceler için 2017 topuz modelleri


Özel geceler için 2017 topuz modelleri

Topuzlar sizin güzel yüz özelliklerini vurgulamak ve her zaman için şık ve kadınsı görünmenizin en pratik, fonksiyonel yoludur. Özel geceler için 2017 topuz modelleri işe hem zarif ve hemde şık görüneceksiniz.

Eğer güzel ve farklı bir topuz saç modeli ile yeni bir stil oluşturmak düşünüyorsanız bu yıl trend olan örgülü topuz modellerini öğrenmek için acele edin. Gerçekten yapmak için sadece birkaç dakikanızı alan kolay saç modelleri arasındalar. Bu özel kolay tarzı ile saç şekillendirme bilginizi genişletebilir ve özgün yeni topuz stilleriniz ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

topuz modelleri 2017

Her kız  bir nedenden dolayı, bu saç modelinin nasıl yapıldığını ve yüz şekline uygun olanı seçmeyi bilmeli ve bu şekilde minimum çaba ile maksimum mükemmellik alırsınız.Bu moda saç modelleri için sadece bir fırça, tel tokalar ve topuz tokası alabilirsiniz. Aslındal zor bir şey değildir ve  bazı kuaför spreyleri de gerekiyor. Öğrenmek için youtube da öğretici videoları izleyebilirsiniz.

abiye ile uyumlu topuz modelleri 2016 17

abiye ile uyumlu topuz modelleri 2016 17

Her şeyden önce saçınızın parlak ve şık görünmesi için temiz olmalıdır. Saçınız kuruduğunda, yapmaya başlayabilirsiniz.Saçlarınızda pütürler ve dağınıklıklar olmamalı, bunun için saçınızı iyice tarayın. Saçınızı pürüzsüz bir şekilde toplayarak bir at kuyruğu yapın. İsterseniz yüksek isterseniz düşük şekilde bağlayın, bu topuzunu nasıl istediğinize bağlı.Sırt dekolteli bir elbise için düşük topuzlar daha seksi durur. Saçınızı elastik bir bant ile at kuyruğuna sabitleyin. İsterseniz saçınızın önünden ortadan ayrı iki tutam çıkarıp örün ve arkada iki örgüyü birleştirin, yada sadece saçınızı yana ayırıp bir tarafını örün ve arkaya doğrı getirip tel toka ile sabitleyin.Örgü yerine burgu da yapabilirsiniz. Sonraki adım at kuyruğu ve örgüleri nasıl güvenli şekilde  tutturulduğundan emin olmak.

balaerin topuzu 2016 17

balaerin topuzu 2016 17

Topuz modelleri için uzman görüşleri

Güzellik uzmanı Nick Stenson’ın önerileri ile siz de özel gecelerinizde ve gündüz ofis görünümünüzde mükemmel görünmenin ipuçlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Bakınız: Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır
1. Mümkün olduğunca saçlarınızı fönlü tutarak ekstra hacim ekleyerek güne başlamaya dikkat edebilirsiniz. Süt ile düzleştime tekniği ile birlikte saçlarınızı modaya uygun hale getirebilir, termal aktif onarım kremlerini kullanabilirsiniz. Saçınızı kuruttuktan sonra ise bukleler oluşturmak için şekillendirici maşa kullanabilirsiniz.
2.Saçlarınızın kıvırma işlemini bitirdikten sonra, yavaşça biraz gevşetmek için parmaklarınız yardımıyla saçlarınızı ayırın ve işlemi sonlandırın. 3.Şimdi bir akşamüzeri dışarı çıkarken saçınıza tarz bir model vermek istiyorsanız: başınızın üstünde bir at kuyruğu oluşturun. Geri kalan saçları fırçalayın ve atkuyruğunu içe doğru toplayın. Saç spreyi ile saçınızın şeklini sabitleyin. Ve geceye hazırsınız!

4.Diğer bir seçenek; saçınızın üst bölümünde bir atkuyruğu oluşturun. Kalan saçlarınızı at kuyruğunun etrafında sarın.

Topuz modelleri  2017 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.
Özel geceler için 2017 topuz modelleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Özel geceler için 2016 topuz modelleri […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.