Güzelkız.com

Oxford Ayakkabı Stili Nasıl Yapılır 15 Şık Kıyafet Fikirleri


Oxford Ayakkabı Stili Nasıl Yapılır 15 Şık Kıyafet Fikirleri

Güzel kız moda severleri,bugün size güzel bahar günlerinde giyebilceğiniz en tarz ayakkabılardan Oxfordlar ile nasıl stil yapabileceğiniz ile ilgili ipuçlarına yer verdik.Ayrıca 15 Oxford ayakkabı kombini ile ilham ve yaratıcılığınızı uyandıracak kıyafet fikirleri seçtik.Size bu yazçok popüler olacak birçok moda trendleride sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Topuklar ve sandaletler bayanların her olay için giyebileceği en büyüleyici ve şık ayakkabılardan biri olabilir, ama gerçek şu ki onlar çok rahat değildir . Eğer ayakkabınız ile güzel ve rahat hissetmek istiyorsanız, kesinlikle oxford ayakkabılar tercih etmek  gerekir.  Bu tür şık ayakkabılar ile bir stil, topuklu ve sandaletler içinde mükemmel bir alternatiftir yapacaktır. Neredeyse her şey ile ve her yerde onları giyebilirsiniz. Oxfordlar  kot pantolon ve elbiseler ile harika görünüyor, ayrıca ofisinizde ya da günlük kombinler için büyük bir ek olabilir.

oxford ayakkabı

oxford ayakkabı

Oxfords ilk İrlanda ve İskoçya’da ortaya çıktı ve günümüzde tüm dünyada kızlar onlar için deli oluyor. Sizin için doğru çifti bulmak,  bahar ve  yaz kıyafetlerinizi tamamlamak için herhangi bir zorluk çekmezsiniz, böylece çok yönlü stilleri, renkleri ve tasarımları bulabilirsiniz. Aşağıdaki galeriden Oxford ayakkabı kombinlerine bir bakın ve kendiniz için ilham alın.

Oxford ayakkabı deriden yapılır ve bunlar pek çok farklı tarzda bulunabilir, ama çoğu zaman sade ve çok basittir. onları şık bir görünüm ile, elbiseler, şort, pantolon ve kot pantolon ile giyilebilirsiniz. Böyle bir güzel ayakkabınız yoksa acele edin ve böyle bir çift ile gardırop güncellemeniz gerekmektedir. Taylor Swift Oxford’ları giymeyi bilen bir ünlü ve en iyi stilleri ond a görebilirsiniz.

Topuklu ve Platform Oxfordlar

Daha önce de dediğim gibi, oxford ayakkabılar ile çok yönlü stiller yapılabilir. Yani, şık oxford ayakkabıları sevmiyorum diyorsanuz topuklu veya platform çiftini giymeyi seçebilirsinniz. Onlar çok daha zarif ve feminen duruyor, onları bütün bir yıl boyunca giymek için yeni modelleri bir göz atın,  ve favori çiftinizi bulun.

Eğer oxford ayakkabılar ile nasıl stil yapılır konusunda bir bilginiz yoksa kombinleri daha yakından inceleyin.Maskülen tarzı sevenler bu konuda daha şanslı. Sade ve basit oxford ayakkabılar tam onlara göre…sizin hangisi favoriniz? bizle düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, aşağıda yorum kısmından bize yazmaktan çekinmeyin.

Oxford Ayakkabı Stili Nasıl Yapılır 15 Şık Kıyafet Fikirleri

Bir önceki yazımız olan 2017 Yaz Modası: Pötikareli Desenli Kombinler başlıklı makalemizde 2016 ilkbahar yaz modası, desenli kombinler ve ilkbahar hakkında bilgiler verilmektedir.Oxford Ayakkabı Stili Nasıl Yapılır 15 Şık Kıyafet Fikirleri YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Ayrıca Bakınız: Oxford Ayakkabı Stili Nasıl Yapılır 15 Şık Kıyafet Fikirleri […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.