Güzelkız.com

Orta Boy Saçlar İçin 6 Basit Topuz Modeli


Orta Boy Saçlar İçin 6 Basit Topuz Modeli

Birçok yönden tarz olan uzun saçlar bir çok kızın hayali olabilir.Ancak uzun saçlara sahip olmak sağlık, iklim, kalıtım, hormonal durum gibi çeşitli nedenlerle bazen mümkün değildir.Hemde değişen farklı modern yaşam tarzları her zaman uzun saçları korumak için uygun olmayabilir.Bu neenlerle bazı orta uzunluktaki tarz saçları kullanabilirsiniz.
Bu yazımızda sizlere en beğenilen ve tercih edilen 6 orta boy saçlar için topuz modellerini tanıtacağız.

1-Dağınık, kabarık topuz modeli :

Dağınık ve kabarık topuz modelleri en çok tercih edilen orta boy saçlardandır.Her türlü kıyafetiniz ile kolaylıkla kullanabileceğiniz bir saç.Spor tarzınızla yada klasik kıyafetinizle de tercih edebilirsiniz.Saçınıza biraz volüm katacak köpük uygulayın.Bir midilli kuyruk yapın ve at kuyruk tabanı etrafında kalan saçları sarın.Daha sonra sabitlemek için sprey kullanın.Şimdi bir tarak alın ve taç alanı çevresindeki saçları hafifçe kaldırın.Bu görünüm saça biraz daha dram katacaktır.Görünüme daha fazla feminenlik eklemek için yüz etrafında bir kaç gevşek bukle bırakmayı unutmayın.Son olarak saç spreyinizle saçınızı iyice sabitleyin.

2-Yüksek topuz:

Yüksek topuzlar her zaman ne olursa olsun moda kalacaktır.Bu topuzlar çok profesyonel bir görünüm sunar.Orta uzunluktaki saçlar için çok kolay bir saç sayılır.Saçınızı yukarda toplayın.Elastik lastik bant ile saçınızı içeri doğru bükün.Saç spreyi ve saç aksesuarlarına gerek yoktur.Saçları yüzden uzak tuttuğu için kullanışlı ve rahat bir modeldir.

 

orta uzunluktaki saçlar için kaküllü topuz

orta uzunluktaki saçlar için kaküllü topuz

 

3-Fransız düğümlü topuz:

Orta uzunluktaki saçlar için doğal ve kullanışlı saç modellerindendir.Tek taraftan düğümlenmiş bir saç oluşturun.Sonra düzgün bir dış kenar oluşturmak için onları bükün.Çok temiz ve profesyonel görünümlü bir saçtır.Bu model ile yüzünüze bir kaç yılekleyebilir yada çıkarabilirsiniz.Bu yüzden dikkatli kullanılması gereken bir modeldir.Genç kızlar ve spor kıyafet giyenler bu saç modelinden kaçınmalıdır.

4-Kaküllü gevşek dalgalar :

Orta boy saçlar için en iyi saç stillerindenbiridir.Biraz nemli olan saçınıza biraz köpük uygulayın.Kurumasını sağlayın.Saça biraz daha hava katmak için kakülleri yana doğru tarayıp hafif kabartın.Hafif dalgalar oluşturarak saçınızı tamamlayın.Özellikle akşam çıkmak için ideal bir saç.

Ayrıca Bakınız: Özel geceler için 2016 topuz modelleri

5-Yan balık kuyruğu örgü :

Ünlüler tarafından çokca kullanılan poüler saçlardanbiridir.Bu model orta saçlarda çok iyi görünür.Taç etrafında saça hacim ekleyin ve sonra dağınık balık kuyruğu bir örgü oluşturun.Daha sonra saç spreyi sıkarak modelinizi bitirin.Basit ,şık ve çok seksi bir saç modeli.

6- Orta boy uzunluktaki saçlar için düşük topuz

düşük topuz modeli

düşük topuz modeli

 

Orta Boy Saçlar İçin Basit Topuz Modelleri 2016 /2017 – Galeri

Bir önceki yazımız olan Kadınlar için en güzel kısa saç kesimleri 2017 başlıklı makalemizde bayan, bayan kısa saç ve kadın hakkında bilgiler verilmektedir.Orta Boy Saçlar İçin 6 Basit Topuz Modeli YORUMLARI - 1 YORUM
  1. […] Bakınız: Orta Boy Saçlar İçin 6 Basit Topuz Modeli Çoşku ve yaratıcılığı sınırlandırmak yeni saç öğrenmek için olumsuz etki yapar. […]

BİR YORUM YAZ


Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.