Güzelkız.com

Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır


Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır

Bu saç sizin tamamen sofistike ve masum görünmenizi sağlayacak modeller arasındadır. Düşük örgülü kabarık saç modeli ile masum tarafınızı bir kenara bırakarak daha romantik ve gösterişli olabilirsiniz.

Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır

İlk bakışta düşük örgülü kabarık saç modeli sportif bayanlar için oldukça zor görünse de çok derin saç şekillendirme beceri ve teknikleri ne gerek kalmadan uygulayabileceğiniz modeller arasındadır. Ancak bunu uygulamanız için biraz zaman ihtiyacınız olabilir.

Örgülü düşük topuz kimlere yakışır

Düşük örgülü kabarık saç modelleri, saç tipi düz ve yumuşak saç tiplerinde en iyi görünüyor olsa bile diğer tüm saç tipleri için de uygulanabilir. Uzun saçlarda ve her saç renginde uygulabileceği gibi kısa saçlarınızda da saçlarınıza ek saç uzantıları takarak düşük örgülü karık saç modelini gerçekleştirebilirsiniz.

örgülü düşük topuz

örgülü düşük topuz

Şimdi sizlere örgülü düşük kabarık saç modeli nasıl başlanır birkaç ipucu ile örneklendirelim.

Saçınızı yan parçasını ayrı tutarak örmeye başlayın. Saçınızın parçalarını arka kısmına doğru azalan düzende örgünün içine katın. Fransız örgü olarak bilinen bu örgü sitilini biraz pratik yaptıktan sonra kusursuz bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir teknik ise saçınızı gevşek at kuyruğu oluşturun ve bunu örmeye devam edin. Daha gevşek bir örgü elde etmek için örgülerinizi hafifçe çekin. Son adım saçınızı bir tel toka yada mandal toka ile sabitleyin. Örgülü düşük topuz modelinizle pistlere çıkmaya hazır olun. Bu saç modelini çok yönlü olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle özel günlerinizde muhteşem görünmenizi sağlayacak olan örgülü kabarık düşük topuz modelinden farklı örgü stilleri hakkında bilgi edinmek için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz.

Örgülü Düşük Topuz Modelleri 2016 / Galeri

Bir önceki yazımız olan Sıcak 2017 Saç Trendleri başlıklı makalemizde 2016 saç renkleri, 2016 Saç Trendleri ve 2017 saç trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.
Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır YORUMLARI - 2 YORUM
  1. […] ofis görünümünüzde mükemmel görünmenin ipuçlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca Bakınız: Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır 1. Mümkün olduğunca saçlarınızı fönlü tutarak ekstra hacim ekleyerek güne başlamaya […]

  2. […] İlgili:Örgülü düşük topuz modeli nasıl yapılır […]

BİR YORUM YAZ
Makyaj Trendleri
İlginizi Çekebilir !

Şehirli Kadının Online Yaşam Dergisi
Site içerisinde kullanılan tüm materyal izinsiz ve haber verilmeden kullanılamaz. Site içeriği DMCA tarafından korunmaktadır. Bu sitede yer alan marka logoları ve markalara ait ürün resimleri, tasarım ve görseller marka sahiplerine aittir.