Kombinler

Ofiste giymek için 10 şık kombin 2018

By  | 

Ofiste çalışan kadınlar için ofis stilini bir üst seviyeye taşıyacak 2017 2018 ofis kombinleri seçtik. Hep aynı giysileri giymekten ve benzer kombinler yapmaktan sıkıldıysanız ofis stilinize renk ve etki katacak 2017 ilkbahar yaz kombinlerine bir göz atın.
Her zaman aynı stillerde giyinmek zaman içinde şıklık etkisini kaybeder? Tabi iş yerinde çalışırken kıyafetlerimizin daha resmi olması gerekir. Özellikle iş kadınları için farklı kıyafetler seçmeye geldiğinde aynılık dışında büyük bir değişiklik yoktur.

Bu sorunu çözmek için biz ofiste giymek için 10 şık kombin bulduk.2018 modasına uygun bur stiller arasından kendi iş stilinizi yaratmak için mükemmel olduğunu söyleyebiliriz.Kolay bulabileceğiniz ve farklı stiller yaratabileceğiniz bir liste hazırladık.Sadece yenilikler artı bir tek parça ile şık görünebileceğiniz küçük bir yaratıcılık sunan fikirler de var.

[haber id=”4719″]

Ofiste giymek için 10 şık kombin 2018

  1. Maxi bir blazer normal bir stil ve şık  bir görünüm arasındaki fark yaratabilir.
  2. Geometrik desenler üzerine bahse gireriz ki, onlar görünümünüzü daha şık ve daha sağduyulu  mükemmel görünmenizi sağlar.
  3. Ayrıca 2017 2018 modasına uygun bir stil elde etmek için büyük boy parçalara yatırım yapabilirsiniz.
  4. İpek ve parlak giysiler  süper yüksek ve daha etkili bir ofis stili elde etmenizi sağlar. Farklı ama şık bir görünüm için mükemmel bir seçimdir .
  5. Daha ayrıntılı yırtmaçlı etekler sizi hem kadınsı hemde daha zarif gösterir. Özellikle zarf model bir etek kadınsı ve sofistike bir görünüm sağlar.
  6. Şık ve topuklu bir  ayakkabı güçlü bir stil etmenizde işinizi daha basit hale getirir.
  7. Deri pantolon ile eşleştirilmiş blazer sofistike ve şık bir görünüm sağlar.
  8. Siyah bir ayakkabı yerine renkli bir ayakkabıya yatırım yapmak, stilinize ilginç bir vurgu verecektir.
  9. siyah ve beyaz kombinasyonları kolay ve şık bir görünüm elde etmeniz için her zaman etkili çözümlerdir.
  10. Vintage takim elbise ve etekler ofis kombinlerine çekicilik getiriyor.

[galeri]

Bir önceki yazımız olan İlkbahar İçin Şık Ofis Kombinler 2017 başlıklı makalemizde 2016 ofis kombinleri, 2017 bahar modası ve 2017 kadın modası hakkında bilgiler verilmektedir.

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir